m.naderi

در فروشگاه قاصدک فاکتور pdf برای مشتری و مدیر ارسال نمیشود؟؟؟

6 پست در این موضوع

با سلام و عرض ادب خدمت همه اساتید و دوستان گلم.

من از فروشگاه ساز قاصدک استفاده میکنم و به تازگی مجبور شدم بک آپ سایت فروشگاهیم رو جابجا کنم روی یک هاست دیگه.

همه چی خوبه و مشکلی نداره الی یک قسمتش اونم اینه که تا قبل از این انتقال بعد از هر خرید ، برای مشتری و من که مدیر سایت هستم فاکتور pdf مربوط به خرید مشتری ایمیل میشد و همچنین بعد از پایان مرحله خرید یک فاکتور پی دی اف به مشتری داده میشد که دانلود کنه ولی الان بعد از پایان خرید مشتری این ارور رو میبینه

TCPDF error: Unable to create output file: ...../public_html/components/com_jshopping/files/pdf_orders/346_f450d5dcba4a9639767275c180e7afef.pdf

البته بازم میگم که تا قبل از این انتقال همه چی اوکی بود و بعد از اون این مشکل پیش اومد.

ممنون میشم راهنمایی کنید که مشکل از کجاست.

با تشکر فراوان.:thanks:

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

راستی اینو هم بگم که خرید با موفقیت انجام میشه و توی لیست سفارشات مدیر سایت ، سفارش رو موفق نشون میده و واریز بانکی هم به درستی انجام میشه.فقط فاکتور صادر نمیشه:oom:

شما یه خرید تستی انجام بدید ببینید هنوز مشکل داره یا نه

چطور مگه؟رفتی درستش کردی برام امیر جان؟؟؟

گذشته از شوخی

مشکل از پرمیژن پوشه ها بود که توی سرور جدید ، پرویژن قبلی رو قبول نمیکرد و عوضشون کردم.

استاد طالبی یه جوری مارو بار آورده که اگه راه حلی نبود اینقد تلاش کنیم که راه حلی بسازیم.

gift

البته ممنون میشم توضیح بدی که چرا این سوالو پرسیدی امیر جان چون برام جالب بود.انگار که مثلاً من بهت مشخصات هاستو داده باشم و رفتی و درستش کردی :5:

امیرجان جالبه راستش چکار کردی ؟ هکش کردی؟ چکار کردی؟ جون من تو کفش موندم بدونم :5::5::5::5::5::5::5::5::5::5::5::5::5::5:

سلام

من فروشگاه ساز قاصدک استفاده میکنم

زمانیکه لینک دانلود فایل pdf را کلیک میکنم و فاکتور برایم دانلود میشود اصلا فارسی درست نشان نمیدهد و این درحالیست که سایر فایلهای pdf به راحتی نمایش داده میشوند

خواهشا راهنمایی کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری