irannnnn

چند سوال در رابطه با cpanel و directadmin و ویروس کشی

3 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

حدودا یک هفته هست که مشکلات و سوالات زیادی را باهاش برخوردم

متاسفانه سایتم ویروسی شناخته شد و چون دیر دست به کار شدم مسولان هاست اونو قفل کردند که سی پنل هم بود ولی قبلش من بک آپ گرفته بودم. اونو ویروس کشی کردم و الان مسولین بهم میگن یک هاست دیگه بهت میدیم که دایرکت ادمین هست. که برای من کار کردن باهاش سخته. حالا سوالاتی دارم که ممنون میشم راهنمایی بفرمایید:

1(مهم)- من میخام بک آپ را به دایرکت ادمین منتقل کنم. راهش چیه و آیا میشه فقط پوشه پابلیک را آپلود کنم یا کلا میشه فایل ها را آپلود یا ریستور کرد و کلا راهش چیه که سایتم مثل اولش در دایرکت ادمین بالا بیاد . اگر شده کار دیگه ای هم بکنم بگین(مثلا ساخت دیتا بیس و...)

2- سایتم در لیست سیاه قرار داره هنوز. سایتم هم اصلا در دایرکت ادمین قالب نداره ولی در گوگل وب مستر گفته باید یک کدی را در قالب بزارم که اصلا قالبی وجود نداره. چکار باید بکنم (این کار برای معرفی سایتم به گوگل هست)

3- مسوالان سایتم گفتند فایل هات را آپلود کنی و مشخص بشه که باز ویروس داره اینبار برای همیشه هاستم بسته میشه و الوداع( آیا این درسته) منم بهترین ویروس کش هارو نظیر نود32 و کسپز اسکای و آنتی مالور و ... را آپدیت کردم و چندتا ویروس کشتم اما بخاطر تهدید مسولین میترسم آپلود کنم. شما بگید چکار کنم بهتره؟

ویرایش شده در توسط irannnnn

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام

اولین موضوع اینه که واقعا از جایی هاست گرفتی که احتمالا مسئولین کار شکنی داره و نشونه این قضیه این که اصلا مشکل شما رو نمیخوان حل کنن و فقط تهدید کردن و میخوان از سر باز کنن

اگر امکان داره و براتون مقدوره از جای دیگه هاست بگیرید و ترجیحا cpanel

دایرکت ادمین هم پنل پر دردسر و سختی و خیلی از امکانات cpanel رو به صورت پیشفرض نداره و باید هرروز تیکت بزنی فلان مود رو برات وصل کنن تا راه بیفته

برای برگردوندن اطلاعات شما باید به روش بکاپ جزئی سایت رو بکاپ گرفته باشید نه کلی

با این روش که 1: کل فولدر های هاست رو کمپرس و فشرده میکنید و دانلود میکنید 2:در قسمت phpmyadmin دیتا بیس رو با سه حالت Insert, delete , update , هر کدوم رو جدا بکاپ میگیرید

تو پنل directadmin هم به همین روش از حالت فشرده خارج کرده و سپس دیتابیس رو هم به همون ترتیب بکاپ بر میگردونید سر جاش

برای ویروس کشی فایل هاتم از این سایت استفاده کن

کل بکاپ زیپ شده رو به این سایت بده تا چک کن

Jotti's malware scan

احتمالا هم امنیت هاستشون خیلی پایینه اینجوری ترسیدن و دارن تهدید میکنن

التماس دعا

ممنون از راهنماییت . اما من قبلا بکاپ کلی گرفتم والان هاست تغییر کرده و دایرکت ادمین شده. یعنی هر چی هست تو این بک آپ فایل دانلودی باید باشه. یعنی باید دیتا بیس هم تو اینا باشه اگر اشتباه نکنم. حالا دقیقا باید کدوم رو آپلود کنم یا نکنم کلی شک دارم.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری