ali110haji

کند بودن بارگذاری سایت با وجود بهینه سازی های متعدد

9 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام، من در این سایت .. هر کاری که میدونستم و در تاپیک ها مطرح شده (که البته سایتم رو بهم نزنه) انجام دادم اما بازم سرعت بارگذاری کند هست :oom: :oom: :oom:

gzip فعاله .. عکس ها به خوبی کم حجم شدند، تا اونجایی که شده بیشتر عکس ها از css stripe فراخوانی میشن، تا جایی که وب سایت برهم نریزه کدها، css و java scrip ها بهینه شدن، تنطیمات و کدهای مربوط به کش انجام قرار داده شدن و ... از دو ماژول JCH Optimize و jFinalizer به خوبی در کنار هم استفاده شده (با تمرین هر گزینه و مرحله مرحله نتایج خوبی به دست اومده) اما در هر دو ماژول JavaScript غیرفعال هست و فعال که میکنم سایت بهم میریزه! البته به نظر خودم بیشتر کندی سایت به خاطر همین JavaScript ها هست! والا دیگه نمیدونم چیکار کنم

نتایج gtmetrix :

Latest Performance Report for: http://www.payam-bar.ir/ | GTmetrix

میخوام ببینم بازم راهکاری هست که جواب بده و سایتم برهم نریزه؟

کندی سایت از کدنویسی قالب نیست؟

یه آمارگیر خوب و کم حجم معرفی کنید، هیستاس رو که فعال میکنم، زمان بارگذاری سایت 10 ثانیه بیشتر میشه!

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

ویرایش شده در توسط ali110haji

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام.برای آمارگیر CeltaWeb Traffic بنظرم بهترین افزونه هست که آمار واقعی رو بهتون نشون میده

در مورد کندی سایت بنظرم چک کنید App های که تو سایت ممکنه فعال باشه یا ماژول ها و کامپونتهای که اضافی هستن رو پاک کنید البته هاست دهنده هم خیلی مهمه .

موفق باشد

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام.برای آمارگیر CeltaWeb Traffic بنظرم بهترین افزونه هست که آمار واقعی رو بهتون نشون میده

در مورد کندی سایت بنظرم چک کنید App های که تو سایت ممکنه فعال باشه یا ماژول ها و کامپونتهای که اضافی هستن رو پاک کنید البته هاست دهنده هم خیلی مهمه .

موفق باشد

آمار گیر رو نمیخوام در سایت قرار بدم، فقط میخوام آمار داشته باشم، مثل هیستاس ...

و اینکه از نظر تعداد ماژول و ... تمیز کاری صورت گرفته!

ویرایش شده در توسط ali110haji

با سلام اطلاعات کامل سایت رو قرار بدید

از چه افزونه هایی استفاده کردین اسم قالبتون و هر چیز دیگه

تا برسی کلی بشه

از بخش آنالیز انجمن هم استفاده کنید

با سلام اطلاعات کامل سایت رو قرار بدید

از چه افزونه هایی استفاده کردین اسم قالبتون و هر چیز دیگه

تا برسی کلی بشه

از بخش آنالیز انجمن هم استفاده کنید

افزونه خاصی استفاده نکردم، از افزونه های بهینه سازی JCH Optimize و jFinalizer و lazyloading استفاده شده (بالا توضیح دادم)

قالب اختصاصی است

درود

در مورد فشرده سازی بیشتر از اونچه که الان هست ( به کمک JCH Optimize و jFinalizer اجرا شده) گمان نمی کنم امکان پذیر باشه.

مشکل عمده سایت شما برمی گرده به تعداد ریکوئست ها که بخاطر استفاده از تعداد زیادی عکس در اسلایدشو و همچنین عدم استفاده از سی اس اس اسپرایت در بخش های دیگه قالب هست. مشکل بعدی هم هاست شماست در واقع همین قالب فعلی با همین شکل و شمایل روی یک هاست تقریبن خوب لودش حدود چهار تا پنج ثاینه خواهد بود و نه حدود 18 ثانیه فعلی

Page load time: 17.98s

Total page size: 502KB

Total number of requests: 108

به نظر بنده اگر یک هاست پر سرعت و مطلوب تهیه کنید میتوانید تا 80 درصد به افزایش سرعت لود سایت کمک کنید.

دلیل کاهش سرعت سایت شما حجم سایت نیست, بلکه تعداد زیاد در خواست های ارسالی به سرور و برگشت آنها هست,

فقط حدود 50 درخواست تا عکس به صورت جداگانه به سرور ارسال میشه!

حدود 20 تا هم فایل جاوا! حالا حجماینها رو بررسی نکردم ولی همینم برای کاهش سرعت لود کافیه

دلیل کاهش سرعت سایت شما حجم سایت نیست, بلکه تعداد زیاد در خواست های ارسالی به سرور و برگشت آنها هست,

فقط حدود 50 درخواست تا عکس به صورت جداگانه به سرور ارسال میشه!

حدود 20 تا هم فایل جاوا! حالا حجماینها رو بررسی نکردم ولی همینم برای کاهش سرعت لود کافیه

اون عکس ها برای اسلاید شو هست که به دلیل تغییرات زیاد، از css sprite به جورایی نمیتونم فراخوان کنم

اما فایل های جاوا رو چه کنم؟ راهی هست که یه درخواست برای همشون ارسال بشه؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری