mostafa40688

طراحی سایت

4 پست در این موضوع

سلام دوستان

اول اینکه اگر این جا، جای مناسب برای طرح این سوال نیست معذرت می خوام.

من راستش میخوام سایت دانلود فیلم بزنم و اصلا نمیدونم باید روی چه چیزایی تسلط داشته باشم و بلد باشم تا بتونم یک سایت دانلود فیلم کامل بزنم

اگه کسی میتونه منو راهنمایی کنه ممنون میشم

جزئیات : دوستان من میخوام با جوملا سایت رو مدیریت کنم ، آیا میشه اصلا ؟؟؟!!! و اینکه می خوام مثل سایتهای دانلود اشتراک vip و ... داشته باشه ؟؟؟؟ در کل یه راهنمایی کنید ممنون میشم.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

درود و خوش آمد به جوملا فروم

بله چرا نشه!!از افزونه ی مثل rs membership می تونید استفاده کنید

چقدر فضای هاست نیاز دارید؟

اگه فضا زیاده مثلا 50 تا 1000 گیگ.باید سرور اختصاصی تهیه کنید که هزینه اش بالاست

برای قالب هم می تونید خودتون طراحی کنید هم بدید براتون طراحی کنند

درود و خوش آمد به جوملا فروم

بله چرا نشه!!از افزونه ی مثل rs membership می تونید استفاده کنید

چقدر فضای هاست نیاز دارید؟

اگه فضا زیاده مثلا 50 تا 1000 گیگ.باید سرور اختصاصی تهیه کنید که هزینه اش بالاست

برای قالب هم می تونید خودتون طراحی کنید هم بدید براتون طراحی کنند

برای اول کار فضای زیادی نیاز ندارم . فکر کنم حدود 30 گیگ کافی باشه. طراحی قالب جوملا هم بلدم.متاسفانه فقط طراحی قالب بلدم و زیاد کار با افزونه ها و پلاگین ها رو بلد نیستم.چون تازه یاد گرفتم.

فقط اگه ممکنه یک لیست از چیزهایی که نیازه بهم بدین ممنون میشم.

در ضمن برای اون اکانت های vip چه کاری باید بکنم ؟؟؟ نیاز به افزونه یا پلاگین خاصی هست ؟؟؟؟

مرسی

شما یه سرور اختصاصی+افزونه ی rs membership(برای اشتراک ویژه یا vip)+یه قالب نیاز دارید

البته پیشنهاد میشه دنبال یه اسپانسر برای سایت پیدا کنید چون هزینه ی سرور اختصاصی زیاده(با شرکت های هاستینگ می تونید در این زمینه ارتباط برقرار کنید)

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری