s.f.m

***كمك***مشكل در ذخيره شدن كدهاي css

19 پست در این موضوع

من باذخيره كردن كدهاي css در تنظيمات host مشكل دارم.به طور مثال براي تغييراتي در قالب به مسير زير رفتم

\templates\shaper_simplicity_ii\css\styles

و اينجا يه كد رنگ دادم مثل #768f00 اما بعد از ذخيره در كمال ناباوري ديدم كد تبديل شد به s68f00 !!!!

دليلش چيه دوستان؟اشكال از نوع هاست منه آيا؟هاستم WS3 هستش يعني ويندوزيه.اگه هاستمو لينوكسي كنم درست ميشه؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

چک کنید شاید داره کد رنگ رو از مدیریت قالب فراخوانی میکنه

موفق باشید

درود

چک کنید شاید داره کد رنگ رو از مدیریت قالب فراخوانی میکنه

موفق باشید

خير استاد از اونجا فراخواني نميكنه.من به پيشنهاد يكي از دوستام فايلي كه ميخواستم تغيير بدم رو رو سيستم خودم تغيير دادم save كردم و رو host آپلود كردم اينكارو ميكنم مشكل نداره يعني كدا درست قرار ميگيرن ولي تغييرات رو رو host كه اعمال ميكنم و save ميكنم اون مشكل پيش مياد!!!افكر ميكنم شكال از نوع host نه؟

به آخر کد important! اضافه کنید

نام قالبتون؟

دمو بدید تا بهتر بشه راهنمایی کرد

به آخر کد important! اضافه کنید

نام قالبتون؟

دمو بدید تا بهتر بشه راهنمایی کرد

قالبم shaper_simplicity_ii

اينم آدرس سايتم www.shrc.ir

استاد پروانه تو پيام خصوصي دسترسي هاست براتون گذاشته بودم خودتون ديديد گفتيد احتمالا مشكل از هاسته

ميخوام ببينم راه ديگه اي نيست كه هاست رو عوض نكنم؟آخه من تازه كارم ميترسم بيام هاست رو لينوكسي كنم واسه سايتم مشكل پيش بياد آخه شنيدم تغيير هاست مشكل ايحاد ميكنه واسه سايت

ارسال شده در (ویرایش شده)

احتمالا باید هاست شما دایرکت ادمین باشه .. از پوشه public-html با فرمت zip بک آپ بگیر، یک بار هم از دیتابیس بک آپ بگیر

و در هاست جدید دیتا بیس بساز به همین نام و انتقال بده .. مشکلی نداره

فقط هاست جدیدتون لینوکس، سی پنل و lite speed باشه

معمولا خود هاستینگ ها انتقال رو انجام میدن در غیر این صورت

روش بک آپ گیری هم در انجمن موجوده، سرچ کنید

ویرایش شده در توسط ali110haji

خیر هیچ مشکلی پیش نمیاد

فکر می کنم از هاست باشه چون من همین قالب رو بارها روی لوکال و هاست تست کردم و مشکلی نداشته

از همگي ممنونم بخاطر توجهتون :25:پس من ميرم كه هاست رو تغيير بدم :a2d3: فقط مشكل و سوال پيش اومد رو شما دوستان حساب باز كردما :128fs318181:gift

بازم ممنون

دوست عزیز این مساله ای نیست که بخاطرش برید و هاست عوض کنید!

از راهنمایی دوستان تعجب میکنم که شما رو به سمت تغییر هاست سوق میدن!

اگر پنل شما دایرکت ادمین هست، دستری فایل های Css قالب رو بررسی کنید. در دایرکت ادمین گاهی مشکل دسترسی وجود داره و من هم چندین بار باهاش برخورد کردم که دسترسی مجاز پوشه ها رو نمی شناسه و باید دوباره اکسس بدید.

درود

برای دوستان سوءتفاهم نشه.اما فکر می کنم منظور منو دوستان بد برداشت کرده اند

اول اینکه گفتند هاست ویندوزه

دوم :در جواب دوست عزیزی که این مشکل رو داره و پرسیدند که آیا با تغییر هاست مشکلی به وجود نمیاد عرض کردم خیر مشکلی پیش نمیاد اما منظور این نبود که هاست عوض بشه!!!

سوم:به دوستان توصیه می کنم سوالی که مطرح می کنن حداقل 24 ساعت فرصت بدن تا اساتید دیگه هم بتونن راهنمایی کنن

دوست عزیز این مساله ای نیست که بخاطرش برید و هاست عوض کنید!

از راهنمایی دوستان تعجب میکنم که شما رو به سمت تغییر هاست سوق میدن!

اگر پنل شما دایرکت ادمین هست، دستری فایل های Css قالب رو بررسی کنید. در دایرکت ادمین گاهی مشکل دسترسی وجود داره و من هم چندین بار باهاش برخورد کردم که دسترسی مجاز پوشه ها رو نمی شناسه و باید دوباره اکسس بدید.

ممنون استاد.اما از اونجايي كه قبلا هم گفتم من تازه كارم ميشه راهنماييم كنين چجوري اين دسترسي رو چك كنم؟وچجوري دوباره اكسس بدم؟:33:

درود

برای دوستان سوءتفاهم نشه.اما فکر می کنم منظور منو دوستان بد برداشت کرده اند

اول اینکه گفتند هاست ویندوزه

دوم :در جواب دوست عزیزی که این مشکل رو داره و پرسیدند که آیا با تغییر هاست مشکلی به وجود نمیاد عرض کردم خیر مشکلی پیش نمیاد اما منظور این نبود که هاست عوض بشه!!!

سوم:به دوستان توصیه می کنم سوالی که مطرح می کنن حداقل 24 ساعت فرصت بدن تا اساتید دیگه هم بتونن راهنمایی کنن

چشم استاد 24ساعت صبر ميكنيم از اين به بعد اما تو سوالات قبلي كه من تو انجمن مطرح كردم معمولا پاسخ دهي به پستم تو 4و5ساعت اول بود و بعد كه سوالات و مشكلات جديد دوستان ميومد پست من به فراموشي سپرده ميشد.

درضمن بله هاستم ويندوزي با پنل دايركت ادمين

در قسمت مدیریت هاست شما قسمت مدیریت فایلها برید و فایل مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید و از پایین صفحه دسترسی 777 وارد و اعمال کنید (دسترسی = permission)

در قسمت مدیریت هاست شما قسمت مدیریت فایلها برید و فایل مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید و از پایین صفحه دسترسی 777 وارد و اعمال کنید (دسترسی = permission)

سلام استاد ممنون از توجهتون! gift من به محيط هاستم رفتم اما چيزي به اسم permission نديدم براي راهنمايي بيشتر عكسي از محيط هاستم براتون ميذارم كه بهتر راهنمايي بشم

[ATTACH=CONFIG]5743[/ATTACH]

سلام استاد ممنون از توجهتون! gift من به محيط هاستم رفتم اما چيزي به اسم permission نديدم براي راهنمايي بيشتر عكسي از محيط هاستم براتون ميذارم كه بهتر راهنمايي بشم

[ATTACH=CONFIG]5743[/ATTACH]

هاستتون از هاستهای رایگانه ؟

هاستتون از هاستهای رایگانه ؟

نه استااااد!!!!كلي هزينه كرده واسش شركت،هاست ويندوزي پارس ديتاست!!!:5:

درود

کنترل پنلتون ابتدای ورود اگه با دسترسی ادمین نتونید وارد بشید باید به پشتیبانی برای تغییر دسترسی تیکت بزنید . از یه روش سنتی هم شاید بتونید استفاده کنید

به این آدرس برید : net2ftp - a web based FTP client

مشخصات هاست رو وارد کنید و وارد بشید . فولدر مورد نظر رو تیک بزنید و permission رو تغییر بدید

موفق باشید

درود

کنترل پنلتون ابتدای ورود اگه با دسترسی ادمین نتونید وارد بشید باید به پشتیبانی برای تغییر دسترسی تیکت بزنید . از یه روش سنتی هم شاید بتونید استفاده کنید

به این آدرس برید : net2ftp - a web based FTP client

مشخصات هاست رو وارد کنید و وارد بشید . فولدر مورد نظر رو تیک بزنید و permission رو تغییر بدید

موفق باشید

ممنون استاد gift

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری