irannnnn

انتقال دیتابیس از سی پنل به دایرکت ادمین

11 پست در این موضوع

با سلام و عرض ادب

بنده از سی پنل فول بک آپ گرفتم. قصد دارم سایت را به دایرکت ادمین انتقال بدم. public_html را انتقال دادم. اگر اشتباه نکنم فقط مونده دیتابیس. یعنی میخام با کمک شما دیتابیس را به دایرکت ادمین انتقال بدم(اینو هم یاد آور بشم که سی پنل من به علت ویروس توسط مدیر هاست به دایرکت ادمین تغییر پیدا کرد و من به گفته ایشون فول بکآپ گرفتم یعنی الان دیگه سی پنل من وجود نداره که بخام دیگه کاری کنم و جدا از دیتابیس بکاپ بگیرم یعنی هر چه هست همش در کامپیوترم هست و یک بکاپ کلی هست) . حالا رفتم یک دیتا بیس در دایرکت ادمین ساختم. از این به بعد دیگه نمیدونم چکار باید کنم! اگر میشه قدم به قدم توضیح بدید.

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

اگه فول بکاپ گرفتید در اختیا رخود هاستتون بذاریدش خودشون انتقالش میدن

ولی cpanel خیلی بهتر از دایرکت ادمینه

موفق باشید

مدیر هاست من اینکارو نمیکنه.

منم گفتم با سی پنل راحت ترم ولی اونا قبول نکردند

حالا راه حل چیه؟

بهتر بود بسته نصبی می ساختین یا اینکه بکاپ رو بدین خودشون بهتر انتقال می دن

والا از وجنات این هاست به نظرم عوضش کنید راحت تر هستید . دایرکت رو که اجباری دارن بهتون تحمیل میکنن . خدمات هم که بهتون نمیدن . وابستگیتون بهشون چیه ؟

دستی میشه انتقال داد ولی ممکنه با دیتابیس مشکل به هم بزنید

درسته. فعلا پول ندارم که بخام عوض کنم. میشه بفرمایید یک دیتابیس شامل چه چیزهایی میشه چون الان فایل های دیتا بیس من چند تا هست که من نمیدونم کدومش هستو باید چکارشون کنم؟

تا اونجایی که من میدونم فول بکاپ سی پنل با دایرکت فرق میکنه . ( البته شما چون فایلها و دیتابیس رو دارید احتمالی که بشه برش گردوند خیلی زیاده ) ولی تو همین تاپیک و تاپیکی که توی جوملا فارسی زدید پیگیر باشید اگه آموزش خوبی پیدا کردم براتون میذارم . دوستان و اساتید هم فردا تاپیک رو میبینن ایشالا که مشکل حل میشه .

سلام

من سایت رو از سی پنل به دایرکت ادمین انتقال دادم. آدرس های فایل کانفیگ رو هم تغییر دادم. اما ارور 500 میداد. با حذف این چند خط از بالای فایل htaccess مشکل ارور برطرف شد. اما سایت باز نمیشه و صفحه سفید نشون داده میشه.

suPHP_ConfigPath ../.

PHP_VALUE mbstring.internal_encoding UTF-8

PHP_VALUE default_charset UTF-8

PHP_VALUE mbstring.http_output UTF-8

PHP_VALUE mbstring.encoding_translation On

PHP_VALUE mbstring.detect_order UTF-8

PHP_VALUE mbstring.func_overload 7

لطفا راهنمایی کنید.

سلام

من سایت رو از سی پنل به دایرکت ادمین انتقال دادم. آدرس های فایل کانفیگ رو هم تغییر دادم. اما ارور 500 میداد. با حذف این چند خط از بالای فایل htaccess مشکل ارور برطرف شد. اما سایت باز نمیشه و صفحه سفید نشون داده میشه.

suPHP_ConfigPath ../.

PHP_VALUE mbstring.internal_encoding UTF-8

PHP_VALUE default_charset UTF-8

PHP_VALUE mbstring.http_output UTF-8

PHP_VALUE mbstring.encoding_translation On

PHP_VALUE mbstring.detect_order UTF-8

PHP_VALUE mbstring.func_overload 7

لطفا راهنمایی کنید.

یک جوملای اورجنیال دانلود کنیید و محتوای htacess آن را جایگزین کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری