ahora

گزینه های متا

4 پست در این موضوع

دوستان یه پرسش

در بخش تنظیمات کلی وقتی میخوایم کلید واژه ها رو وارد کنیم گفته واژه ها رو با ویرگول از هم جدا کنید. لطفا راهنمایی کنید که ویرگول دقیقا منظورش چی هست؟ همون کاما بصورت پارسی که این هست:

،

یا بصورت انگلیسی:

,

یا این یکی

;

ضمنا باید چسبیده به کلمه باشه؟ مثلا بنده اینطوری وارد کردم و برای جمله ها هم تک کوتیشن استفاده کردم

محبت, مهربانی, 'عشق به مادر و پدر', 'تنهایی و بیماری',

این روش درسته؟

چون رفتم تو بخشContent Keywords در گوگل وبمستر و دیدم واژه هایی که گوگل داره معرفی میکنه از سایت من خیلی به هم ریخته و چرت و پرت هست. و فقط چند تا از اونها واژه های سایت من هست

سپاس از اینکه راهنمایی میکنید.

ضمنا راه حلهای ساده برای سئو بهتر دارید؟ برای اینکه وبسایت نسبت به موضوعش اول بیاد توی گوگل؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

بله بايد با كاما انگليسي از هم جدا شوند و كلمات نيز مي بايست بهم متصل باشند بدون فاصله<br>سئو,سئو و بهينه سازي<br><br>براي اومدن به صفحه اول امروزه خيلي دشوار شده ولي همين كاري معمول را مي بايست حتما انجام بديد

سپاس دوست عزیز از وقتی که گذاشتیت

جناب مرادی اون تک کوتیشن که گفته شده چه مواقعی استفاده میشه؟ (که خود توضیحات فیلد مینویسه برای جمله باید استفاده کنید.)

با سلام

پیرو صحبت های دوست عزیزم مهندس مرادی

البته در گوگل ملاک جدا کننده ها هستن شما چون از یونیکد استفاده میکنید که فارسی هستش میتونید از ، هم استفاده کنید و حتی در خیلی از سایت ها از | هم استفاده میشه مثلا آمازون و یاهو و مشکلی هم از نظر جدا سازی کلمات اایجاد نمیشه

ولی شما از همین قانون کلی که مهندس مرادی گفتن استفاده کنید تا حداقل کار اولیه انجام شده باشه

در مورد تک کوتیشن هم مشکل ایجاد میکنه بهتره استفاده نشه

التماس دعا

1 کاربر پسند دیده است

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری