amir90

ساخت يك صفحه خالي

11 پست در این موضوع

چطور ميشه يك صفحه خالي در سايت ساخت كه منو اصلي و هدر و بكراند و ... نداشته باشه و اين صفحه رو نسبت داد به يك منو در سايت

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
چطور ميشه يك صفحه خالي در سايت ساخت كه منو اصلي و هدر و بكراند و ... نداشته باشه و اين صفحه رو نسبت داد به يك منو در سايت

سلام . اول راهی که به ذهن من رسید اینه که یه ضفحه با پسوند html بساز و از منو ها گزینه ی آدرس خارجی رو انتخاب کن و لینک بده به این صفحه که ساختی .

احتمال خیلی زیاد راه مناسب تری هم وجود داره که الان حضور ذهن ندارم . وقتم آزاد بشه میام میگم چی کار کنی

سلام . اول راهی که به ذهن من رسید اینه که یه ضفحه با پسوند html بساز و از منو ها گزینه ی آدرس خارجی رو انتخاب کن و لینک بده به این صفحه که ساختی .

احتمال خیلی زیاد راه مناسب تری هم وجود داره که الان حضور ذهن ندارم . وقتم آزاد بشه میام میگم چی کار کنی

نه دوست عزيز اين راه به كارم نمياد دقيقا يك مجموعه در جوملا ساختم و ميخواهم تمام مطلب كه زيرمجموعه اون مجموعه هستند بدون بكراند و منو و هدر و ... باشه البته فقط يك مجموعه ميخواهم اينجوري باشه

باید در قسمت مازول ها تمامی ماژول هایی که میخوای نمایش پیدا نکنه برای اون منو که مجموعه رو بهش انتصاب دادی نمایش اون مازول ها رو برای اون منو غیر فعال کنی

باید در قسمت مازول ها تمامی ماژول هایی که میخوای نمایش پیدا نکنه برای اون منو که مجموعه رو بهش انتصاب دادی نمایش اون مازول ها رو برای اون منو غیر فعال کنی

منو اصلي و هدر يا بكراند سايت رو اين جوري نميشه درسته

منو رو میشه چون به صورت یک ماژول فراخونی میشه

مگر اینکه کد منو رو در خود قالب زده باشن

برای هدر و بک گرداند شما میتونی یه قالب بدون هیچ چیزی نصب کنی و قالب اون منو رو بزاری رو همون قالب خالی

وقتی کار بر روی اونم منویی که دوست داری کلیک میکنه با قالب جدید بالا بیاد

1 کاربر پسند دیده است

درود

از این تاپیک کامپوننتی که نیما حبیب خدا ساخته رو نصب کنید . یه صفحه خام بدون کامپوننت بهتون میده . حالا تمام ماژولهای اضافی در اون صفحه رو غیر فعال کنید .

موفق باشید

هدیه دو کامپوننت هدیه من به انجمن ** نتایج فوتبال **

منو رو میشه چون به صورت یک ماژول فراخونی میشه

مگر اینکه کد منو رو در خود قالب زده باشن

برای هدر و بک گرداند شما میتونی یه قالب بدون هیچ چیزی نصب کنی و قالب اون منو رو بزاری رو همون قالب خالی

وقتی کار بر روی اونم منویی که دوست داری کلیک میکنه با قالب جدید بالا بیاد

تا حالا قالب بدون هيچ امكاناتي نديدم همچين قالبي رو از كجا ميشه پيدا كرد ، همچين قالبي اگه باشه خيلي به درد ميخوره در كنار قالب اصلي

با سلام

از کامپوننتی که دوست عزیزم مهندس صدیقی معرفی کردن و مهندس حبیب خدا ساختن استفاده کنید خیلی خوبی

اینم خدمت شما

قالب صفر که توسط دوست عزیزم مهندس پروانه معرفی شده بود

0 دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

اینم یه لینک که خودم پیدا کردم فکر کنم بدرد بخور باشه

Blank Template for Joomla!

التماس دعا

با سلام

از کامپوننتی که دوست عزیزم مهندس صدیقی معرفی کردن و مهندس حبیب خدا ساختن استفاده کنید خیلی خوبی

اینم خدمت شما

قالب صفر که توسط دوست عزیزم مهندس پروانه معرفی شده بود

0 دانلود ● آپلود سنتر انجمن جوملای ایران

اینم یه لینک که خودم پیدا کردم فکر کنم بدرد بخور باشه

Blank Template for Joomla!

التماس دعا

دوست عزيز من هم دومي رو پيدا و نصب كردم ولي وقتي يك منو كه نوع ايتم منو كامپوننت كي 2 هست رو به قالب خالي نسبت ميدم ، درسايت وقتي روي منو كليك ميكنم صفحه سفيد و خالي مياد و ايا قالب اولي فرق زيادي با دومي داره ، فعلا دومي رو استفاده نكردم چون به نظرم مشكل از نوع قالب نيست

درود

با توجه به راهنمایی دوستان

بهترین و راحت ترین راه همونیه که مهندس صدیقی عزیز راهنمایی کردند

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری