omidan321

منوي من فرار ميكنههههه

11 پست در این موضوع

سلام به همگي

من يه قالب گرفتم كه منوي اون فرار ميكنه و نميزاره زير منوش رو انتخاب كنيم

امیدان صنعت شمال - صفحه اصلی

توي قسمت گروهها /گروه كامپيوتر رو انتخاب كنيد ببينيد فراريه اصلا.

منتظر نظراتتون هستم

1 کاربر پسند دیده است

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

درود

به تائید فرمایش آقای امیر پروانه : با مرورگرهای Firefox 27 - Safari و ie10 تست شد مشکلی نداشت

موفق باشید

بابا برید ببینید می تونید صفحه

"درباره گروه کامپیوتر" یا "توانمندی های گروه کمپیوتر"

رو باز کنید

اقا راست می گه بنده خدا منوش فرار می کنه اگه بخوای انتخاب کنی زود می ره و مانع کلیک کاربر می شه دوست عزیز برسی کردم فایلی با نام zt.megamenu.css فک کنم توی پوشه قالبت موجود هست خط 17 اون padding رو از 16 به 6 تغییر بده می تونی پاکش کنی اینو جاش بزاری padding: 6px 10px 25px; البته من فایلش رو برات درست کردم . که در زیر می تونی دانلودش کنی

راستی قبل از هر اقدامی یک کپی از فایل قبلیت داشته باش بعد فایلی که برات درست کردم رو از حالت زیپ خارج و با فایل قبلی جایگزین کن .

درست شد یه صلوات بفرست

اقا راست می گه بنده خدا منوش فرار می کنه اگه بخوای انتخاب کنی زود می ره و مانع کلیک کاربر می شه دوست عزیز برسی کردم فایلی با نام zt.megamenu.css فک کنم توی پوشه قالبت موجود هست خط 17 اون padding رو از 16 به 6 تغییر بده می تونی پاکش کنی اینو جاش بزاری padding: 6px 10px 25px; البته من فایلش رو برات درست کردم . که در زیر می تونی دانلودش کنی

راستی قبل از هر اقدامی یک کپی از فایل قبلیت داشته باش بعد فایلی که برات درست کردم رو از حالت زیپ خارج و با فایل قبلی جایگزین کن .

درست شد یه صلوات بفرست

شاید ورژن مرورگرهاتون قدیمیه . من از صفحه اسکرین شات گذاشتم .
فایل

temolate.css قالب رو قرار بدید.بررسی بشه

با تشکر از آقا امیر پروانه و امیر صدیقی عزیز برسی کردم مشکل از اینجا بود درستش کردم .

شما فایل مذکور رو نگاه انداختید ؟

خواهش می کنم عزیز از اینکه اطلاع دادی که مشکلت حل شده سپاسگذارم چون باعث می شه تا اگر مشکل کسی دیگه هم همین بود به راحتی به جواب برسه.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری