aliabo

افزونه آکاردئونی این سایت

16 پست در این موضوع

سلام

دوستان من افزونه آکاردئونی این سایت که در سمت راست پایین، اعضای اصلی دانشگاه رو معرفی میکنه لازم دارم ،دقیقا مثل همین یا بهتر از این همانطور که میبینین سمت هر شخص رو با

مشخصات اونو نشون میده

لینک سایت : http://www.bardsiriau.ac.ir

ممنون میشم اگر کسی اسمشو بگه یا لینک بذاره

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

این سایت از جوملا استفاده نکرده که همونو برات معرفی کنم ولی زیاد از این مدل استفاده کردم و بهترین به نظر من استفاده از widgetkit هستش که توسط یوتم ارایه شده رایگانم داره ولی نمیزارم برو از گوگل بگرد وو تجاریش و پیدا کن یه سرج کوچولو میخواد

استفاده ازش ممکنه که برات راحت نباشه برو توی یو تم دموشو ببین و از استفاده کردن نا امید نشو جای صد تا افزونه میتونی از این یکی استفاده کنی

ویرایش شده در توسط amirali0001

استفاده ازش ممکنه که برات راحت نباشه برو توی یو تم دموشو ببین و از استفاده کردن نا امید نشو جای صد تا افزونه میتونی از این یکی استفاده کنی

سلام مجدد و تشکر

من با این افزونه کار کردم اما زیاد خوشم نیومد

یه افزونه مثل همین لازم دارم

*چطور باید تشخیص داد مدیریت محتوای یه سایت چیه؟؟

یه روش خیلی ساده بهت میگم

عکس هایی که توی قالب استفاده شده رو نگاه کن اون عکس ها داخل پوشه های CMS قرار دارن مثلا برای جوملا جایگاه عکس قالب اینجاست

www.blog.amir-t.org/templates/AT-DESIGN/images

برای بک گراند یه سایت وردرپرسی اینجوره

wp.amir-t.org/wp-content/themes/picnic/images/light_bck_noise.jpg

برای هر CMS فرق میکنه ........

البته زیاد علمی نیست خیلی CMS هاشونو دستکاری میکنن

یه روش خیلی ساده بهت میگم

عکس هایی که توی قالب استفاده شده رو نگاه کن اون عکس ها داخل پوشه های CMS قرار دارن مثلا برای جوملا جایگاه عکس قالب اینجاست

www.blog.amir-t.org/templates/AT-DESIGN/images

برای بک گراند یه سایت وردرپرسی اینجوره

wp.amir-t.org/wp-content/themes/picnic/images/light_bck_noise.jpg

برای هر CMS فرق میکنه ........

البته زیاد علمی نیست خیلی CMS هاشونو دستکاری میکنن

میگم من این افزونه رو که گفتی باز نصب کردم اما من فقط با آکاردئونی او کار کردم اونم نه زیاد،من اومدم روی گالری کلیک کردم بعد یه گالری(ایتم) ساختم اما نمیدونم چطور باید عکس داخلش ریخت؟؟؟؟

این افزونه مانند سایر افزونه ها در قسمت مدیریت منو بصورت پیشفرض برای ایجاد چیزی نداره؟؟؟

من امدم گالری ساختم بعد یه ماژول واسش ساختم بعد ماژول رو در موقعیت دلخواه نمایش دادم اما تصویر ندار (تا اینجا درسته؟؟؟)

فارسی این هست؟؟؟؟

یا آموزشش؟؟؟

ویرایش شده در توسط aliabo

سلام آقا علی

سعی کن حتما از آخرین ورژن اون استفاده کنی چون مشکل دیتا بیس و سرعت داشت که فک کنم تو نسخه جدید حل شده

.... Joomla 1.5 Extension 1.0.4

نباید روی گالری کلیک کنی روی Accordion کلیک کن بعد به راحتی میتونی ازش استفاده کنی چون از یه ویرایش گر شبیه متن خود جوملا استفاده میکنه

تازه میتونی کامنت های جوملا تو هم آکوردیونی کنی برای این کار تو تپ Accordion روی use joomla کلیک کن بعد یکی از مجموعه ها رو انتخاب کن البته قبلش یه کتگوری (مجموعه ) درست کن بعد هر چی که میخوای نمایش بدی رو توی مجموعه پست بده بعد اون توی تپ Accordion کامپوننت اضافه کن بعد با ماژول نمایش بده

ولی به نظر من از add new یه بخش درست کن بعد که این کارو کردی توی قسمت اول یه اسم براش بزار و براش چندتا قسمت بزار بعد هر چی دوست داری توی اون قسمت ها بزار شبیه ارسال پست برای اضافه کردن بخش هم از add new item استفاده کن

موفق باشی ...

سلام آقا علی

سعی کن حتما از آخرین ورژن اون استفاده کنی چون مشکل دیتا بیس و سرعت داشت که فک کنم تو نسخه جدید حل شده

.... Joomla 1.5 Extension 1.0.4

نباید روی گالری کلیک کنی روی Accordion کلیک کن بعد به راحتی میتونی ازش استفاده کنی چون از یه ویرایش گر شبیه متن خود جوملا استفاده میکنه

تازه میتونی کامنت های جوملا تو هم آکوردیونی کنی برای این کار تو تپ Accordion روی use joomla کلیک کن بعد یکی از مجموعه ها رو انتخاب کن البته قبلش یه کتگوری (مجموعه ) درست کن بعد هر چی که میخوای نمایش بدی رو توی مجموعه پست بده بعد اون توی تپ Accordion کامپوننت اضافه کن بعد با ماژول نمایش بده

ولی به نظر من از add new یه بخش درست کن بعد که این کارو کردی توی قسمت اول یه اسم براش بزار و براش چندتا قسمت بزار بعد هر چی دوست داری توی اون قسمت ها بزار شبیه ارسال پست برای اضافه کردن بخش هم از add new item استفاده کن

موفق باشی ...

سلام و تشکر از دوست خوبم آقا امیرعلی

اما فکر میکنم شما متوجه سوال من نشدین!؟! بله فکر میکنم اشکال از من بود

در واقع من نمی خواهم آکاردئونی بسازم می خواهم یه گالری تصاویر ایجاد کنم مانند فوکا و...

اما من در قسمت گالری آیتم ایجاد میکنم و واسش یه ماژول هم ایجاد و در موقعیت مناسب نمایش میدم اما نمیدونم چطور به این گالری باید عکس اضافه کرد؟؟؟؟

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر

.... Joomla 1.5 Extension 1.0.5 یه ورژن دیگه اونم منتشر شد که بهترین گزینه برای درست کردن گالری هست ...................................

اول از همه توی پوشه image نرم افزارت یه پوشه بساز مثلا gallery بعد برو توی بخش گالری اینو بزن Create your first gallery ... توی سمت راست لیست پوشه های image رو میبینی اونی که ساختی رو انتخاب کن بعد اینو بزن add to photo gallery عکس های اون پوشه اونجا لیست میشه لینک و عنوانشو جلوش قرار بده توی قسمت Settings هم نوع نمایش اونو انتخاب کن که اون و توی این بخش میتونی ببینی که مدل هاش چطوری هست

http://www.yootheme.com/widgetkit/examples/gallery

Slideset Example

Spotlight Example

Showcase Example

Slideshow Default Example

Slideshow Screen Example

Slider Example

Polaroid Example

Image Wall Example

Showcase Box Example

این همه مدل داره که من Polaroid Example خیلی دوست دارم

.... Joomla 1.5 Extension 1.0.5 یه ورژن دیگه اونم منتشر شد که بهترین گزینه برای درست کردن گالری هست ...................................

اول از همه توی پوشه image نرم افزارت یه پوشه بساز مثلا gallery بعد برو توی بخش گالری اینو بزن Create your first gallery ... توی سمت راست لیست پوشه های image رو میبینی اونی که ساختی رو انتخاب کن بعد اینو بزن add to photo gallery عکس های اون پوشه اونجا لیست میشه لینک و عنوانشو جلوش قرار بده توی قسمت Settings هم نوع نمایش اونو انتخاب کن که اون و توی این بخش میتونی ببینی که مدل هاش چطوری هست

http://www.yootheme.com/widgetkit/examples/gallery

Slideset Example

Spotlight Example

Showcase Example

Slideshow Default Example

Slideshow Screen Example

Slider Example

Polaroid Example

Image Wall Example

Showcase Box Example

این همه مدل داره که من Polaroid Example خیلی دوست دارم

سلام دوست خوبم ممنون

منظور شما از ایجاد پوشه عکس ، ایجاد یه پوشه در قسمت مدیریت رسانه است؟؟

من یه پوشه در مدیریت رسانه جوملا ساختم البته من متوجه نشدم دقیقا این پوشه رو در کجا ایجاد کنم؟؟؟؟ ، در مدیریت رسانه جوملا ایجاد کردم اما باز نشون نداد؟؟. هیچ گزینه ای هم در سمت راست که گفتین برای انتخاب پوشه وجود نداره؟؟

* یه سوال: شما در پست های قبلی گفتین با آکاردئونی میشه مطالب رو نمایش داد! ، منظورتون از ایجاد مجموعه ، ایجاد مجموعه در مدیریت محتوا > مدیریت مجموعه ها است؟؟؟ که من مطالبی رو که میخوام نمایش بدم در این بریزم؟؟؟ و همچنین راهنمایی فرمایید چطور من این تب رو به آکاردئونی اضافه کنم؟؟؟

بازم تشکر میکنم از اینکه وقتت رو واسه پاسخ به سوالات میذاری

سلام دوست خوبم ممنون

من یه پوشه در مدیریت رسانه جوملا ساختم البته من متوجه نشدم دقیقا این پوشه رو در کجا ایجاد کنم؟؟؟؟ ، در مدیریت رسانه جوملا ایجاد کردم اما باز نشون نداد؟؟. هیچ گزینه ای هم در سمت راست که گفتین برای انتخاب پوشه وجود نداره؟؟

* یه سوال: شما در پست های قبلی گفتین با آکاردئونی میشه مطالب رو نمایش داد! ، منظورتون از ایجاد مجموعه ، ایجاد مجموعه در مدیریت محتوا > مدیریت مجموعه ها است؟؟؟ که من مطالبی رو که میخوام نمایش بدم در این بریزم؟؟؟ و همچنین راهنمایی فرمایید چطور من این تب رو به آکاردئونی اضافه کنم؟؟؟

سلام دوست خوبم ممنون

سلام دوست خوبم ممنون

آره

این عکس و ببین http://jupload.ir/uploads/joomlaforum.ir_13352209371.png

* یه سوال: شما در پست های قبلی گفتین با آکاردئونی میشه مطالب رو نمایش داد! ، منظورتون از ایجاد مجموعه ، ایجاد مجموعه در مدیریت محتوا > مدیریت مجموعه ها است؟؟؟ که من مطالبی رو که میخوام نمایش بدم در این بریزم؟؟؟

بله ایجاد مجموعه در مدیریت محتوا

و همچنین راهنمایی فرمایید چطور من این تب رو به آکاردئونی اضافه کنم؟؟؟

برای اضافه کردن تب هم از add new item استفاده کن

سلام

درمورد گالری: نه اصلا من این پوشه ها رو ندارم!؟!

جوملای شما نسخه چنده؟؟؟ و نسخه کامپونت widgetkit چطور؟؟؟؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری