karimi_pol

مشکل در صفحه ورودی سایت دو زبانه

7 پست در این موضوع

سلام من قصد دارم یه سایت دو زبانه درست کنم صفحه ی اول یا اینتر رو طراحی کردم صفحه اصلی سایت که همون قالب اصلی سایت هستش رو هم طراحی کردم ولی نمیدونم چطور باید این دوتا رو به هم وصل کنم.لطفا کمکم کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

داخل صفحه اینترو خودتون باید لینک درست کنید و لینک بدید به سایت اصلی

کافی هست که تکه کد زیر رو در جای مناسب در اینترو خودتون قرار بدید

<a href="index.php/en">لینک به زبان انگلیسی</a>
<a href="index.php/fa">لینک به زبان فارسی</a>

داخل صفحه اینترو خودتون باید لینک درست کنید و لینک بدید به سایت اصلی

کافی هست که تکه کد زیر رو در جای مناسب در اینترو خودتون قرار بدید

<a href="index.php/en">لینک به زبان انگلیسی</a>
<a href="index.php/fa">لینک به زبان فارسی</a>

خب تا اینجا درست

دقیقا باید چیکار کنم که که وقتی سایت باز میشه بجای صفحه اصلی صفحه ی ورودی باز بشه

فایلی به نام index.html باید داشته باشید که این فایل رو اصطلاحا intro page میگیم

کاری لازم نیست انجام بدید فقط تو روت هاست خودتون index.html داشته باشید و لینکهایی که گفتم داخلش درست کنید

فایلی به نام index.html باید داشته باشید که این فایل رو اصطلاحا intro page میگیم

کاری لازم نیست انجام بدید فقط تو روت هاست خودتون index.html داشته باشید و لینکهایی که گفتم داخلش درست کنید

ممنون از راهنمایی هاتون/من اطلاعات صفحه ورودی رو داخل فایلindexکپی کردم و فایل های ایندکس رو داخل یه فایل index1 ریختم و لینکش رو به صفpi ورودی دادم الان صفحه ورودی درسته اما وقتی وارد صفحه اصلی میشه و روی ادامه مطلب میزنم این ارور رو میده

localhost/index.php/fa/component/content/article/8-farsi/10-2014-03-05-23-04-47

خب طبیعیه چون من اطلاعات فایل ایندکس رو به یه فایل index1انتقال دادم اما حالا چیکار باید بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری