masoudk

پایین نیامدن منوی کر کره ای

7 پست در این موضوع

سلام آقایون.

من دو روزه درگیر مشکل پایین نیومدن منوی کر کره ای شدم، توی عکسی که ضمیمه میکنم مشکل واضح تر مشخصه.

لطفا هرکس تجربه داره کمکم کنه.

مرسی از همگی.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

یه پلاگین گالری عکس گذاشتم، ولی این مشکل قبل از اونم بودش.

من خودم حدث میزنم template ای که دارم ازش استفاده میکنم اجازه نمیده اون پوزیشن منوی کر کره ای باشه. یه همچین چیزی ممکنه؟ اگه ممکنه چه جوری میشه برطرفش کرد؟

شما در اون موقعیت ماژول منو قرار دادید؟ اگر بله در تنظیمات ماژول منو گزینه نماش زیر منو ها رو "بله" کنید. اگر قالب قابلیت نمایش منوی پایین افتادنی رو داشته باشه باید نمایش بده

tarantino از اینکه وقت میزارید به من جواب میدید خیلی ممنونم.

اون پوزیشن template من قابلیت نمایش منوی کر کره ای نداره، میتونم خودم بهش کد اضافه کنم؟

عکس پارامترای منو رو هم میزارم.

[ATTACH=CONFIG]1235[/ATTACH]

قالب شما پشتیبانی میکنه از منوی پایین افتادنی

start level و end level رو شما تعریف کردید براش؟

هر دوش رو 0 بزارید و مجدد چک کنید

اگر درست نشد مشخصات ادمین رو پ/خ کنید چک کنم

سلام آقایون.

من دو روزه درگیر مشکل پایین نیومدن منوی کر کره ای شدم، توی عکسی که ضمیمه میکنم مشکل واضح تر مشخصه.

لطفا هرکس تجربه داره کمکم کنه.

مرسی از همگی.

نمایش منوهای پائین افتادنی در جوملا:

پس از درج منوها و زیر منوها از طریق "منوی اصلی جدید" و مشخص نمودن والد آنها در صورتی که قصد دارید به صورت پایین افتادنی نمایش داده شود ابتدا باید توجه داشته باشید که قالب شما می بایست از این قابلیت پشتیبانی کند و پس از درج منو ها حد اقل اسم منوی اصلی را در صفحه مشاهده کنید حال برای مشاهده به صورت پایین افتادنی بر روی ماژول ها کلیک کنید و پس از انتخاب ماژول Main menu بر روی Show sub-menu item رفته و به yes تغییر می دهیم.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری