darab

تنظيمات ماژولbt_contentslider

10 پست در این موضوع

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

تغییرات اعمال میشه .. احتمالا شما چند افزونه اسلایدر نصب کردید که تداخل کردند با هم... موارد اضافی رو حذف کنید مشکل برطرف میشه

من هم از این افزونه استفاده میکنم

وقتی دو بار ازش توی سایت می خوام استفاده کنم ، دومی کار نمی کنه!؟

میتونید دلیل اینم بگید؟:13:

لینک سایتتون رو بدید چک کنم

من هم از این افزونه استفاده میکنم

وقتی دو بار ازش توی سایت می خوام استفاده کنم ، دومی کار نمی کنه!؟

میتونید دلیل اینم بگید؟:13:

نمیشه دوبار استفاده کرد نمیــــشه :13:

به هر حال برخی افزونه ها امکان بارگزاری برای 2 بار رو ندارند ممکنه در بعضی جاها توابع رو خوب طراحی نکردند و helper مشکل داشته باشه!

ممنون از راهنماییتون استاد

میشه بفرمایید بار دوم از چه افزونه ای استفاده کنم که با اون مشکل نداشته باشه؟:ds6a5d:

ببینید وقتی از افزونه های اسلایدر استفاده میکنید باید بررسی کنید این افزونه برای اسلاید از jquery استفاده میکنه یا mootools

BT هم افزونه ایه که داره از jquery استفاده میکنه

بنابراین افزونه دیگری اگر خواستید استفاده کنید باید مبتنی بر jquery باشه تا مشکلی پیش نیاد

افزونه هایی که مبتنی بر jquery هستند تابعی بنام no confilict دارند که اگر سازنده افزونه از این تابع استفاده نکنه ممکنه افزونه با سایر افزونه های اسلاید تداخل کنه و مشکل پیش بیاد و یا حتی اگر بخایم دو بار از همون افزونه تو صفحه استفاده کنیم کار نکنه! (اتفاقی که برای شما افتاد)

نکته دیگه برخی افزونه های اسلایدر که از jquery استفاده میکنند برای بارگزاری فایل jquery.js دو روش دارند :

1. چون این فایل در وب سایت google موجود است از مسیر خاصی در سایت google فراخوانی میکنند لذا اگر روی لوکال کار میکنید باید حتما آنلاین باشید تا اسلایدر شما کار کنه!
  2. ممکنه در تنظیمات افزونه گزینه ای باشه که شما انتخاب کنید jquery آنلاین فراخوانی بشه یا نه از داخل پوشه خود افزونه .. در این حالت بهتره گزینه دوم رو انتخاب کنید که اگر یه روز google هم قیلتر شد مشکلی برای افزونه شما پیش نیاد!

نتیجه:

اگر قصد دارید چند افزونه اسلایدر در صفحه استفاده کنید این موارد رو در توضیحات افزونه بررسی کنید:

• حتما از jquery استفاده شده باشه (در توضیحات افزونه ها معمولا عنوان میشه)
  • تابع no confilict در افزونه باشه (در توضیحات افزونه ها معمولا عنوان میشه)

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری