mohammadpc

هشدار: انتقال ناموفق فایل! و عدم فعال سازی بارگذاری فایل

7 پست در این موضوع

سلام

چند روزی هست که نمی تونم فایل هام رو روی سایت آپلود کنم(فایل،ماژول،پلاگین،کامپوننت)

وبا این خطا مواجه می شم

هشدار: انتقال ناموفق فایل!

عدم فعال سازی بارگذاری فایل

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

دسترسی فولدرهای روی سرور شما محدود هست... فایل tmp را دسترسی اش را 777 بگذارید و پس از نصب به همون 755 تغییرش بدید همچنین فولدرهای مقصد (کامپوننت و پلاگین و ...) را هم قابل نوشتن کنید .. البته در پایان نصب حتماً دسترسی را به حالت قبلی برگردونید

مرسی از پاسختون ولی این کاری که گفتید رو الان انجام دادم ولی بازم درست نشد

دسترسی فولدرهای روی سرور شما محدود هست... فایل tmp را دسترسی اش را 777 بگذارید و پس از نصب به همون 755 تغییرش بدید همچنین فولدرهای مقصد (کامپوننت و پلاگین و ...) را هم قابل نوشتن کنید .. البته در پایان نصب حتماً دسترسی را به حالت قبلی برگردونید

مرسی از پاسختون ولی این کاری که گفتید رو الان انجام دادم ولی بازم درست نشد

مشکل اینجاست که از طریق هاست هم که بخوام چیزی رو آپلود کنم نمیشه

بصورت دستی فایل افزونه را توی پوشه tmp آپلود کنید و همونجا اکسترکت کنید... بعد توی پنل جوملا نصب از آدرس tmp را انتخاب کنید....

ضمناً یه سری به configuration.php هم بزنید ببینید tmp درست مسیر داده شده یا خیر

بصورت دستی فایل افزونه را توی پوشه tmp آپلود کنید و همونجا اکسترکت کنید... بعد توی پنل جوملا نصب از آدرس tmp را انتخاب کنید....

ضمناً یه سری به configuration.php هم بزنید ببینید tmp درست مسیر داده شده یا خیر

خیلی ممنونم بابت جواب دادنتون اما مشکلم فکر کنم فقط از هاست باشه چون هیچ فایلی آپلود نمیشه وبا این ارور مواجه میشم

Warning: file_exists() [function.file-exists]: open_basedir restriction in effect. File(/var/www/***/httpdocs/tmp) is not within the allowed path(s): (/var/www/***/httpdocs:/tmp) in/var/www/***/httpdocs/libraries/joomla/filesystem/file.php on line

که این خطا هم فکر کنم مربوط بهopen_basedir باشه که باید با مدیر هاست هماهنگ کنم

بازم مرسی که جواب دادین

درود

در خصوص این خطا در دانشنامه اشاره شده . همونجور که خودتون به نتیجه رسیدید با مدیر هاست در ارتباط باشید مشکل رو حل می کنن

خطاهای موجود FTP Layers - دانشنامه جوملا فارسی - مامبو فارسی

موفق باشید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری