ابوالفضل طالبی

بسته آماده نصبی آگهی ستاره شهر :: کسب ثروت اینترنتی!

484 پست در این موضوع

تنظیمات ایمیلتون حتما درست نیست چون ارسال ایمیل یه چیز کلی هست و ارتباطی به یه بسته نصبی نداره مربوط به تنظیماتی هست که باید در پیکربندی سایتتون انجام بدید انجمن رو در این مورد سرچ کنید

اون فیلد مبلغ رو اشتباه گرفتید اون مربوط به هزینه ارسال آگهی نیست اون بخاطر این هست وقتی کاربری یه آگهی میده اگه محصولش قیمت داشته در صورت تمایل قیمت رو وارد کنه

لینک p30joomla.com رو هم میتونید از داخل فایلهای کامپوننت تغییر بدید از مسیر زیر

components/com_p30advertise/views/submit/tmpl/default.php

فیلدها به علت ناسازگاری با مرورگرهای مختلف ارور میده و نیاز به کمی کدنویسی داره قبلا برای چند نفر از دوستان تجاری کدنویسی کردم این قسمت رو...

پس لطف کنید مبلغ رو برام بفرستید.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

با سلام

خیلی ممنون از راهنمایی شما دوست عزیز

تنظیمات را اعمال کردم ، درست شد

باز هم تشکر میکنم از شما

با سپاس

با سلام

این بسته به خوبی دانلود شد

به خوبی نصب شد

فقط لطفا*********

طرز ست کردن پلاگین زرین پال رو با این بسته بفرمایید

پلاگینی که رایگان ارائه شده

با تشکر

سلام دوستان این ارور چیه

Site error: the file C:\wamp\www\setareh\plugins\system\p30adslic\p30adslic.php requires the ionCube PHP Loader ioncube_loader_win_5.3.dll to be installed by the website operator. If you are the website operator please use the ionCube Loader Wizard to assist with installation.

:21:

نصب تمام میشه وقتی میخوای سایت رو مشاهده کنی این ارور رو میده

بخاطر لودر یونکیوب هست که باید روی لوکالتون نصب کنید بارها انجمن توضیح داده شده

احتمالا بعضی از کدها درون این ماژول پاک شده است ورژن اصلیشو دانلود کنید و کدهای ان را جایگزین کنید

سلام

خواستم بدونم چطوری میشه توی لیست آگهی ها آگهی های جدید بیان صفحه اول

من آگهی جدیددم همیشه میره صفحه اخر

سلام

خواستم بدونم چطوری میشه توی لیست آگهی ها آگهی های جدید بیان صفحه اول

من آگهی جدیددم همیشه میره صفحه اخر

ضمن خوش امد به جوملا فروم

آگهی ها بر اساس تعداد ستاره ها قرار میگیرن برای جدیدترینها میتونید از ماژول جدیدترین آگهیها اسنفاده کنید

ضمن خوش امد به جوملا فروم

آگهی ها بر اساس تعداد ستاره ها قرار میگیرن برای جدیدترینها میتونید از ماژول جدیدترین آگهیها اسنفاده کنید

منظور من اون پایین صفحه هست که آگهی ها لیست میشه

اونجا جدید ترین آگهی ها میره اخر

اونجا چکار کنم

سلام دوستان آیا رو جوملا3.3.6 هم نصب میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

درود

این افزونه نیست که بخواید نصبش کنید . بسته نصبی امادست که جوملا رو درون خودش داره و با جوملا 2.5 بهینه سازی شده .

درود

این افزونه نیست که بخواید نصبش کنید . بسته نصبی امادست که جوملا رو درون خودش داره و با جوملا 2.5 بهینه سازی شده .

با سلا خدمت مدیران عزیز آخه جوملا 2.5 دیگه ساپورت نمیشه ؟؟؟؟

با سلا خدمت مدیران عزیز آخه جوملا 2.5 دیگه ساپورت نمیشه ؟؟؟؟

خیلی از سایت ها هنوز نه تنها از 2.5 بلکه از 1.5 هم استفاده میکنند و مشکلی هم ندارند . جوملا 1.5 مشکل امنیتی داره ولی برای 2.5 دیگه فایل آپدیت منتشر نمیشه . به این مفهوم نیست که 2.5 مشکل داره و دیگه نباید با این نسخه کار کرد .

اساتید محترم سلام

بنده مبتدی هستم . تو نصب بسته نصبی ستاره شهر گیر کردم

اول جوملا 2.5.9 رو روی هاستم نصب کرده بودم و سایت بالا میومدش . اما برای نصب ستاره شهر ، اول جوملا رو پاک کردم و بعد پکیج ستاره شهر رو هاست آپلود کردم و بعد نصبش کردم اما سایت اصن بالا نمیاد ؟

لطفا بگید باید چطوری پکیج آگهی ستاره شهر رو نصب کنم ؟ آیا نباید جوملا 2.5.9 رو حذف میکردم ؟

آدرس سایتتون رو قرار بدید . داخل پوشه نصب نکردید اشتباها ؟ داخل خود public_html اکسترکت کردید ؟ وارد مدیریت میشه ؟

آدرس سایتتون رو قرار بدید . داخل پوشه نصب نکردید اشتباها ؟ داخل خود public_html اکسترکت کردید ؟ وارد مدیریت میشه ؟

مدیر جان این آدرس : http://www.hajiagahi.ir/

وارد مدیریت ( http://www.hajiagahi.ir/ - مدیریت ) نمیشه

تو خود مسیر public_html مستقیم اکسترکت کردم

دسترسی هاست و لینک ورود به هاست رو پیام خصوصی کنید ببینم مشکل کجاست

فرستادم مدیر جان

هاستتون پر شده . فایل بسته نصبی کامل نیست . 100 مگ برای کار با جوملا کمه . حجم رو افزایش بدید مجددا اقدام کنید مشکلی نخواهید داشت .

هاستتون پر شده . فایل بسته نصبی کامل نیست . 100 مگ برای کار با جوملا کمه . حجم رو افزایش بدید مجددا اقدام کنید مشکلی نخواهید داشت .

مدیر جان نمیشه خالیش کنی فضای اشغال شده هاست رو تا حداقل یه بار نصبش کنم ببینم محیطش چطوریه ؟

برای نصب هم کافی نیست . حتی فایل بسته نصبی به طور کامل به دلیل محدودیت فضا اکسترکت نمیشه . موفق باشید :)

برای نصب هم کافی نیست . حتی فایل بسته نصبی به طور کامل به دلیل محدودیت فضا اکسترکت نمیشه . موفق باشید :)

مدیر جان حداقل هاستی که باید بخرم چقد هستش ؟

با سلام خدمت دوستان عزیز

ببخشید دوستان بخصوص مدیران محترم کسی میتونه این بسته آماده نصبی آگهی ستاره شهر رو برام تنظیم کنه ؟؟؟؟؟

نصبش کردم ولی هرچی باهاش ور میرم نمیشه ؟؟؟؟

این هم آدرس سایتمه : itlor.ir/ads

با تشکر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری