webpouyan

بهینه سازی آدرس جوملا 2.5

12 پست در این موضوع

با عرض سلام و تبریک سال نو خدمت دوستان

چطور می توان آدرس لینک های جوملا را به کوتاه ترین شکل درآورد.من تیک های سئو را فعال کردم و فایل htaccess را هم تغییر اسم دادم .آدرس ها کوتاه شد اما هنوز چیزی مثل تاریخ داخل آدرس ها می ماند برای نمونه:

رنگ ها - رهجویان توسعه زاگرس

چطور می توان این نوشته اضافه را (2014-03-25-14-03-13) پاک کرد؟ البته بدون نصب افزونه و با استفاده از تنظیمات خود جوملا

در ضمن کد css منو آبشاری اگر دوستان دارند مرحمت کنند.نیازی به ماژول ندارم کد css لازم دارم.

با سپاس فراوان

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

دوست عزیز اعدادی که میبینی بعد آدرسهات قرار میگیرن همون اسم مستعار مطالبت هستن. شما اسممستعاری رو نذاشتید خود جوملا این اعداد رو قرار داده

با سلام

عدد تاریخ در لینک ها نشانگر اینه که شما پلاگین فارسی ساز لینک ها را نصب نکردید.

که این موضوع به کوتاه سازی لینک ربطی نداره

ولی برای کوتاه کردن لینک های جوملا در حالت انگلیسی به منوی تنظیمات کلی برید و در قسمت تنظیمات seo در سمت چپ تنظیمات لازم را انجام بدید.

موفق باشید

با سلام

ولی برای کوتاه کردن لینک های جوملا در حالت انگلیسی به منوی تنظیمات کلی برید و در قسمت تنظیمات seo در سمت چپ تنظیمات لازم را انجام بدید.

موفق باشید

ممنون از پاسختون ولی اگه اینجوری هست لینک مطلب چرا فارسی شده؟

اگه لطف کنید این پلاگین رو برای دانلود بزارید ممنون میشم.

من همه تیک های مربوط به سئو رو فعال کردم حتی یونیکد رو

با سلام

موفق باشید

جوملا 2.5 نیازی به پلاگین نداره فقط کافی هست یونیکد رو از قسمت تنظیمات کلی فعال کنید و برای مطالب و منوهاتون نام مستعار قرار بدید تا تاریخ نشون نده

جوملا 2.5 نیازی به پلاگین نداره فقط کافی هست یونیکد رو از قسمت تنظیمات کلی فعال کنید و برای مطالب و منوهاتون نام مستعار قرار بدید تا تاریخ نشون نده

نام مستعار رو به فارسی گذاشتم ولی نشون نمیده .یونیکد هم فعاله

اون تاریخ که الان توی لینکی هم گذاشتید نمایش میده مربوط به منوهای شماست باید برای منوهاتونم نام مستعار قرار بدید

چک کنید و منوهایی رو که بدون نام مستعار هستن براشون قرار بدید

اون تاریخ که الان توی لینکی هم گذاشتید نمایش میده مربوط به منوهای شماست باید برای منوهاتونم نام مستعار قرار بدید

چک کنید و منوهایی رو که بدون نام مستعار هستن براشون قرار بدید

شما کد css منو آبشاری برای جوملا سراغ ندارید؟ ممنون میشم

نام مستعار مطلب و منو ها رو درست کن اگه نشد دوست داشتی مشخصات ادمین رو پ خ کن یه نگاهی بهش بندازم

نام مستعار مطلب و منو ها رو درست کن اگه نشد دوست داشتی مشخصات ادمین رو پ خ کن یه نگاهی بهش بندازم

ارسال شد دوست عزیز

من تمام نام مستعار گزینه های منو و مجموعه ها و مطالب و تنظیمات سئو رو چک کردم ولی درست نشد دوستان اگر چیزی دیگری بنظرتون میرسه بگین

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری