mehdirazi

راهنمایی برای اینترو من

20 پست در این موضوع

دوستان من این اینترو که میخواستم درست کنم و پیدا کردم و کد هاش هم شبیه این سایته ولی با این تفاوت که من سه تا لینک دارم :

صفحه اصلی سایت :

http://rahesari.ir/index.php?option=com_...e&Itemid=1

تماس با ما :

http://rahesari.ir/index.php?option=com_...&Itemid=46

کانون هواداران :

http://rahesari.ir/kanonhavadara/

میشه راهنماییم کنید که تو اینترو ای که پیوست کردم چیکار باید بکنم که به اون سه تا دکه این سه لینک و بدم؟؟؟

لینک دانلود اینترو من

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

دوست عزیز باید به تگ های html آشنایی داشته باشید و اگر ندارید با استفاده از نرم افزار WYSIWYG.Web.Builder بدون نیاز به کد نویسی میتونید هر تعداد لین یا هر نوع امکانی رو بر روی فایلهای html

ایجاد کنید

http://mihandownload.com/2011/12/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D9%86%D8%B1%D9%85-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D8%B7%D8%B1%D8%A7%D8%AD%DB%8C-%D9%88%D8%A8-WYSIWYG-Web-Builder-8.0.3.0.php

خسته نباشید

من این فایلی رو که پیوست کردم با کمک و راهنمایی دوستان که گفتن تو فرونت پیج بسازم این و ساختم و براتون پیوست کردم.

حالا میخواستم ببینم باید باز کدی به این فابل اضافه بشه یا نه , همین فایل و بفرستم رو هاست؟؟؟

خواهش میکنم بهم بگید چیکار کنم

ممنون

اینم لینک دانلود اینترو جدید که ساختم

دوست عزیز فایل عکس رو با پسوند png باید ذخیره کنید

بعد اینکه فایل html عکس رو لود نمیکنه

بعد اینکه آموزش تبدیل psd به html رو از انجمن دانلود کنید کارتون خیلی راحت تر میشه و کامل گفته که چطوری باید از عکس ها html سخت و لینک داد

یا اگه میخواید اون سه تا دایره زرد و خود عکس رو بدون دایره ها رو تنها و جداگانه در چهار فایل برام بزارید تا خودم لینک بدم

درود

به نظر من که اصلا اوصولی نیست که پیج به این سنگی داشته باشید

شما باید از قوانین حالا چه منکرال وب یا همون برنامه نویسی رعایت کنید

لینک زیر رو ببیند اگر بدردتون خود بگید تا پیوست کنم

http://khzsport.ir

ممنون از همه

ولی فکر کنم عکسی که من گذاشتم زیاد حجیم نباشه ها

یعنی شما میگین من بد لینک دادم؟؟؟

دوستان من فقط یه عکس دارم که توش بافتوشاپ سه تا دکمه طراحی کردم.

حالا این دوست ما که گفت عکس و بفرستم بفرما اینم لینک عکس.

لینک با کیفیت عکس

اینم لینک عکس بعد کم کردن حجم آن

ممنون دوست عزیز

نه عزیز

اصلا کاری به عکس یا لینکتون ندارم

ولی بازم بله حجم عکستون بالا بود

شما برای ی پیج درست کردن که می خوای عکس داشته باشن حالا مانند دموتون اول باید بک گراند داشته باشید که نداشت چون در روزلوشن های مختلف مشکل نداشته باشید بعد هم باید عکس رو تیکه تیکه کنید که سریع لود شه

حالا بحث لینک دادن هم باید ی چیزی نوشته بشید که کابر کیج نشه آیا کلیک کنه نکنه کجا کن

ی لینکی ی علامتی باید بزارید

منظورم کلان اصولش بود

درسته

ولی من برای اولین بار اینکارو کردم بزارید رو حساب بی تجربگیم ..

حالا این دفعه رو یکی بهم کمک کنه تا انشالله از دفعات بعد بتونم چیزای خوب درست کنم با کمک شما دوستان.

ممنون میشم کمکم کنید

سلام

دوست عزیز یه دوره html و css میرفتی بعد شروع میکردی به طراحی و کار اینطوری هم کارو با زبان های دیگه سریعتر یاد میگرفتی هم خودت کمتر اذیت میشدی.

قصد جسارت ندارم اما شما نمیتونید یه اینترو درست کنید بعد در سایت و امضاتون تبلیغ طراحی سایت حرفه ایی و گرافیکی میکنید.

دوست عزیز همه که مادرزاد بلد نبودن که ..

خود شما مگه چیزی بلد بودی وقتی به دنیا اومدی؟؟؟؟

ما یه گروه خوب هستیم منم تازه شروع کردم به یاد گیری وب , ممنون که اینطوری راهنماییم میکنی

از همین جا از رئیس این انجمن میخوام که منو حذف کنه ..

من تو انجمن پارس جوم ضعیف ترین سوالاتو پرسیدم کسی بهم یه توهینم نکرد داداش..

شما که واردتری باید دست مارو بگیری نه اینکه زیر مارو خالی کنی

قابل توجه شما گروه ما تا حالا بیش از 70 تا سایت طراحی کرده تو این 1 سال پس مطمئن باش که میتونیم

برای شما که میگی من نمیتونم یه اینترو بسازم : بفرما اینم اینترو که بالاخره ساختمش http://rahesari.ir

(((((((((((((((((( ما به هر چی که بخواییم میرسیم )))))))))))))))))))))))))))

دروود بر ایرانی های ایرانی پرست ... !!!

چه ربطی داره؟!!!نه خیر هیچکس بلد نبوده بنده هم تا زمانی که به کار مسلط نشدم طراحی وب رو برای بازار کار و آموزش شروع نکردم.من میگم کار رو یاد بگیرید بعد وارد بازار کار بشید.ناراحتی نداره که همه چیز رو با هم قاطی میکنید.

نوش جونتون چشم حسود هم کور کسی بخیل پیشرفت کار شما نیست.خسته هم نباشید برای اینترو!

دوست عزیز اگه توجه کرده باشی من گفتم که دارم با یه گروه حرفه ای کار میکنم ..!!

برای اینکه زودتر پیشرفت کنم دارم از اینور اونور چیزای جدید یاد میگیرم

این بده؟؟؟

دوست عزیز پیشرفت و سود و ضرر شما به حال من توفیقی نداره.

پیشنهاد بنده برای شرکت در دوره های آموزشی جهت رشد سریعتر خودتون بود چه از نظر بار علمی چه از نظر فعالیت در تیم هاست.

با گذروندن یک دوره 1 ماهه چندین پله جلو میوفتید (زمان) تا اینکه بخاین مسائل رو مداوم در انجمن ها مطرح کنید و منتظر پاسخ بمونید،انجمن ها برای تکمیل یا حل مشکلات در هنگام کار مفیدند نه اینکه از صفر کاری رو بخایم شروع کنیم.

گذشته از این مسائل:

فرض کنید من مشتریم شما و تیمتون رو به عنوان یه طراح در بازدید اول در این انجمن به صورت تصادفی میبینم و پست هاتون رو میخونم و تبلیغات و امضا اولین چیزی که به فکر من میرسه اینه که یه عضوشون نمیتونه یه اینترو بزنه خدا میدونه ما بقی افراد تیم چه میکنن دیگه!

من دارم حفره ها رو میگم که پوشش بدید،سریع ناراحت میشید و جبهه میگیرید.

کاملا حق با شماست

من و ببخش که ناراحت شدم

ممنون دوست عزیز که راهنماییم کردی

دستت درد نکنه

:auizz3ffy9vla57584x

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری