samadtaherian

مشکل در قالب سایت!!!در صورتی که باید اسکرول بخوره ولی...

18 پست در این موضوع

سلام دوستان.

من توی قالب وقتی به یه کامپوننتی میرم که اندازه اون صفحه از یه صفحه بیشتره سایت اسکرول نمیخوره بیاد پایین.باید چیکار کرد؟

تنها راه دیدن پایین سایت اینه که غلطک موس (در لپ تاپ دوتا کلیک روی پوس پد) میاد که با جهت موس بری پایین.مشکل از کجاست؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

روی لوکاله

دوتا عکس میذارم فک کنم متوجه بشین

[ATTACH=CONFIG]6117[/ATTACH]

باکس آبی رنگ کامپوننته که از توی منو قرار داده شده بعد از اینکه کلیک می کنم روش توی پیج جدید که باز میشه خط وسط که کشیدم در عکس ،پایینه مانیتوره ولی سایت ادامه داره اما اسکرول نمیخوره

[ATTACH=CONFIG]6118[/ATTACH]

روی لوکاله

دوتا عکس میذارم فک کنم متوجه بشین

[ATTACH=CONFIG]6120[/ATTACH]

باکس آبی رنگ کامپوننته که از توی منو قرار داده شده بعد از اینکه کلیک می کنم روش توی پیج جدید که باز میشه خط وسط که کشیدم در عکس ،پایینه مانیتوره ولی سایت ادامه داره اما اسکرول نمیخوره

[ATTACH=CONFIG]6118[/ATTACH]

امیر جان سلام.

این قالب رو که دوست خوبمون قرار دادن رو نصب کن و یه کامپوننت بذار توش بعد خودت می بینی.

اگر صفحه کامپوننت از صفحه مانیتورت بزرگتر باشه سایت اسکرول نمیخوره

هدیه نوروز93 قالب تجاری مرکز نرم افزار ، نسخه لایت به مناسبت نوروز 93

امیر جان سلام.

این قالب رو که دوست خوبمون قرار دادن رو نصب کن و یه کامپوننت بذار توش بعد خودت می بینی.

دوستان سلام.کسی نتونست این مشکل رو حل کنه؟

امیر جان سلام.

من دقیقا همین قالب رو نصب کردم وقتی تو کی2 یه مطلبی میذارم و میرم توش اسکرول پنهان میشه ولی پایین نمیاد صفحه ولی با کلیک روی قرقره موس و کشیدن به پایین موس تصویر پایین میاد

من دقیقا همین قالب رو نصب کردم وقتی تو کی2 یه مطلبی میذارم و میرم توش اسکرول پنهان میشه ولی پایین نمیاد صفحه ولی با کلیک روی قرقره موس و کشیدن به پایین موس تصویر پایین میاد

خب منم همین مشکل رو دارم.میخوام بدونم چطور این مشکل بر طرف میشه؟

مدیران عزیز اگر می تونن کمک کنن...

با سایت Arasdesign یا با کاربر محترم amin.poorsaeed در ارتباط باشید . قالبهای هدیه معمولا تست نمیشه

درود

دوست عزیز شما باید سایت رو بیارید روی هاست تا بشه بررسی و راهنمایی کرد یا اینکه با آقای amin.poorsaeed که طراح قالب هستند ارتباط داشته باشید

از روی چندتا تصویر نمیشه فهمید

موفق باشید

سایت تست برای این مشکل :

joomlatemp.xzn.ir

در منو، ثبت نام کلاس

بر روی کلاس موجود در لیست کلیک کنید و محلاحظه می کنید که اسکرول نمیخوره

سلام جناب طالبی.

مشکل از افزونه نیست.افزونه دیگه رو هم امتحان کردم باز هم همینه.

اسکرول jquery این قالب رو غیر فعال کنید و از اسکرول عادی استفاده کنید مشکل حل میشه

میشه بگین چطوری و منظورتون چیه؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری