jahan654

بهترین کامپوننت برای تبدیل جوملا به سایت نیازمندی ها

7 پست در این موضوع

بهترین کامپوننت برای تبدیل جوملا 2.5 به سایت نیازمندی ها چیست؟

می خواهم این کار به صورت حرفه ای انجام شود و چیزی از سایت های نیازمندی کم نداشته باشد

ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

چند سوال دارم

کامپوننت AdsManager توانایی ایجاد سایتی تخصصی مثل ایسگاه را دارد یا خیر؟

درآن می توان آگهی یک ستاره یا چند ستاره ایجاد کرد؟(خیلی مهم)

چه چیزی امکانی از اسکریپت ایستگاه کم تر دارد؟

از نظر سئو نسبت به اسکریپت نیازمندی ها چطور است؟

ویرایش شده در توسط jahan654

با سلام...

به ترتیب پاسخ میدم.

سوال اول :

به هیچ وجه ...

سوال دوم:

باز هم خیر....

سوال سوم:

خیلی چیزها... به نوعی میشه گفت همه چیز!!!

خب ببنید این مسئله و سایر مسایل مشابه بارها بحث شده.

اینی که شما میفرمایین.، امکانات ایستگاه رو داره یا نه، شما باید توجه کنید ایستگاه یک سیستم کاملا اختصصاصی شده برای کاری مثلا برای آگهی آنلاین هست.مطمئنا کامپوننت هایی که بصورت افزونه (یک چیز مکمل و اضافه برسازمان ) بروی جوملا نصب میشند نمیتونند کار اون سیستم اختصصصی رو انجام بدن.چون از اسمشونم معلومه که فقط و فقط و فقط یک افزونه یا مکمل یک سیستم دیگر(یعنی مثلا جوملا) هستند.

اما ایستگاه یک سیستم بزرگ و کاملا پیشرفته ست که صرفاً برای این نوع سایتها نوشته و پیاده سازی شده....

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

سلام

تو كامپوننت ادزمنيجر، ميشه آگهي هاي ويژه ايجاد كرد (به نوعي همون آگهي ستاره دار) اما بايد كامپوننت PaidSystem رو هم دركنارش نصب كنين.

همچنين فكر نمي كنم با سئو مشكلي داشته باشه. تو نسخه جديد، امكان اضافه كردن keyword و Meta Description براي هر آگهي و همچنين براي مجموعه ها وجود داره. بنابراين خيلي راحت آگهي ها تو گوگل ايندكس ميشه. بخصوص كه تو جوملا 2.5 امكان ايجاد URL هاي پارسي بدون نصب افزونه هاي جانبي وجود دارد.

سلام، بلاخره با جوملا انجام شد!؟ نمونه ای که با جوملا انجام شده باشه وجود داره؟ نمونه های نیاز مندی های سایت های خارجی رو باید چی سرچ کنم؟

قبلا یکی با جوملا انجام شده. ولی من الان هرچه قدر فکر می کنم یادم نمی یاد اسم سایت رو. در واقع نوک زبونمه هااا.

به هر حال نمونه کار وجود داره و شما می تونید استفاده کنید کسانی بودند که جواب گرفتند. من هم اگه یادم بیاد می گم بهتون.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری