aliabo

لطفا راهنمایی کنید

7 پست در این موضوع

سلام دوستان

1- من می خواهم سیستم پرداخت کمک های نقدی این سایت رو ایجاد کنم مثلا گزینه ای داره بنام مورد مصرف ،چطور میشه همچین سیستمی رو ایجاد کرد که گزینه های مختلف رو بشه واسش تعریف کرد؟؟؟؟؟ سایت مربوط: http://pgolenarges.ir/ir/donate.html

2- همچنین چطور بخش همکاری با موسسه رو ایجاد کنم برای مثال گزینه علاقمند به همکاری در زمینه

آدرس: http://pgolenarges.ir/ir/1389-05-03-14-07-13.html

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

3- به آرشیو اخبار این سایت توجه کنید سه زیر منو دارد اخبار ویژه و... ،نوع این زیر منو ها چیه؟؟؟ که تصویر رو در کنار خلاصه مطلب نمایش میده؟؟؟(چطور ایجاد کنم)

4- چطور این 3 زیر منو رو مانند سایت مذکور در صفحه ی اول نمایش بدم؟؟؟؟

( دقیقا مانند زیر منو آرشیو و مانند صفحه ی اول می خواهم ایجاد کنم)

آدرس: http://www.bco.gov.ir

------------------------------------------------

5- لطفا بگین چطور در پایین صفحه مطالب بیشتر ایجاد کنم یعنی صفحه ی اول دارای چند صفحه باشه؟؟؟؟؟؟

مانند : http://behzisty.kr.ir

با تشکر

ویرایش شده در توسط aliabo

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

جواب سوال اول

ما می تونید با ماژول پرداخت این کارو کنید حالا یا لینکمستقیم پرداخت میدید یا اینکه محصولات رو ردیف می کنید

جواب دوم هم

ی بخش و یک مجموعه بسازید و بعد منو جدید طرح منو رو رو ی مجموعه بلاگ بزایرید و مجموعه وو بخش خود را انتخاب کنید

جواب سوم و چهارم

اینو هم ندیدم آرشیو مطلب داشته باشه <> بیشتر راهنمایی کنید یا مسخص کنید تا راهنمایی تون کنم

جواب پنجم

مسیر رو برید >< مدیریت منو > منوی اصلی > صفحه نخست > پارامنت ها بعد طرح بندی صفحات رو تیک بزنید و بعد هم که تعداد مشخص کنید

با سلام

1-

یک فرمه که به پرداخت آنلاین متصل شده، شما میتونید اینو با فرم ساز برزینگ فرم متصل به بانک ، ایجاد کنید. (برای خرید از طریق سایت پی سی دکتر اقدام کنید)

2-

خب اینم که یه فرمه ساده ست!!! این رو هم میتونید با همون فرم ساز ایجاد کنید.

3-

بنده چیزی بعنوان آرشیو اخبار ندیدم!!! ولی اگر آخرین اخبار منظورتونه که اون رو میتونید با ماژولهای مختلف نمایش مطلب و خبر ایجاد کنید. یک نمونه میتونید از ماژول MiniFrontPage استفاده کنید که کارایی و انعطاف فوق العاده ای داره...!

4-

متوجه منظورتون نشدم!

5-

به مدیریت منو ها > منوی اصلی>صفحه اصلی برید .

در اینجا در بخش پارامترها میتونید تعداد رو تعیین کنید. ه چند تا مطلب بصورت ستونی، خلاصه ، لینک و یا ....نمایش داده بشوند.

موفق و سربلند و پایدار باشید

یا حق

سلام مجدد

دوستان فکر میکنم متوجه منظور من نشدین

سوال چهارم من :به منوی بالای این سایت http://www.bco.gov.ir

توجه کنید یه آیتم داره به نام آرشیو اخبار که دارای سه زیر منو با عنوان های اخبار ویژه ، اخبار سازمانی، اخبار دیگر رسانه ها ! . من می خواهم همچین زیر منو هایی ایجاد کنم در قسمت آرشیو اخبار سایت خودم

01- نوع آیم منوی این زیر منو ها چیست؟؟ آیا مجموعه بلاگ هست؟؟؟ یا از افزونه ای نظیر آرشیو اخبار استفاده شده؟؟؟

02- اگر به صفحه ی نخست سایت دقت کنید میبینید این سه آیتم همراه با مطالب در این صفحه نمایش داده شده اند !خوب در اینجا چطور نمایش داده شده اند آیا افزونه خاصی است ؟؟؟؟

03- من چطور مطالب رو به همراه عکس مانند مطالب این سایت نمایش بدهم؟؟؟؟( عکس در کنار مطلب)

04- به نظر شما نوع آیتم منوی صفحه نخست این سایت چیه؟؟؟ آیا مطلب ویژه نیست؟؟؟ آیا بلاگ نیست؟؟؟

05 لطفا راهنمایی فرمایید من چطور صفحه اول سایتم رو مدیریت کنم یعنی نوع آیتم منوی صفحه اصلی رو بلاگ بذارم و یه مجموعه ایجاد کنم و مطالبی که می خواهم در صفحه ی اول نمایش بدم رو در او بریزم و در صفحه ی اول نشون بدم بهتره یا نوع آیتم صفحه اصلی رو مطلب ویژه بذارم و مطالب رو بصورت وبژه شده در صفحه ی اول نشون بدم؟؟؟؟ نظر شما؟؟؟؟

06- لطفا یه کامپوننت برای آرشیو مطالب جوملا 2.5 معرفی کنید

با تشکر

سلام

لطفا از عنوان مناسب براي تاپيك استفاده كنيد

حجت جان، شما بايد تذكر مي دادين

حتما !!!!.

دوست عزیز بهتر نبود در رابطه با سوال هم راهنمایی می کردین؟؟؟؟

انجمن های دیگه همچین گیر هایی زیاد نمیدن

تشکر میکنم از همه دوستانی که در این انجمن زحمت میکشن و پاسخ سوالات مطرح شده رو میدن به خصوص دوست عزیزم hojjat mardane zadeh که وقتشو واسه پاسخ به سوال من گذاشت

استفاده از عنوان مناسب،* از قوانين هر انجمنيه. اگه عنوان تاپيك مناسب نباشه،*كاربراي ديگه نميتونن به راحتي جستجوش كنن.:128fs318181:

ضمن اينكه بايد سوالات رو بطور جداگانه در بخش هاي خودشون بپرسيد كه زودتر جواب بگيريد و ساختار انجمن هم اينطوري منظم ميمونه و جستجو به نتايج بهتري ميرسه.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری