milad.spark

خطا در سایت عدم نمایش آیتم اول در منوی اصلی

22 پست در این موضوع

سلام ، دوستان من خواستیم فرم ساز با تاریخ شمسی رو نصب کنم ، فرم ساز قبلیم رو حذف کردم اما نه تنها فرم ساز جدید نصب نشد بلکه ، شاهد مشکلاتی جدید شدم در نصب مجدد فرمساز قبلیم به عنوان مثال : در نصب فرم سازی که باهاش کار می کردم در نصب مجددا پیغام آمده :

JTableMenu: :_getNode با اشکال مواجه شد -

ایراد در ساخت منوی مدیریت

و همچنین یه مشکل خیلی بزرکتر اینه که آیتم صفحه اصلی منوی اصلی سایتم اصلا غیب شد با وجود اینکه در مدیریت منو وجود داردو اکتیو هست اما در خروجی سایت اصلا وجود ندارد و عملا منو از گزینه دوم شروع می شود ، خواهش می کنم ، کمکم کنید مشکلات رو چطوری حل کنم ، از اشتباهی کردم داشتم کارمو می کردما !!!!!!11[motat]

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

تمامی جداول فرم ساز رو از دیتابیس حذف کنید و همچنین از جدول assets رکورد مربوط به فرم ساز رو حذفش کنید مجدد اقدام به نصب کنید

تمامی جداول فرم ساز رو از دیتابیس حذف کنید و همچنین از جدول assets رکورد مربوط به فرم ساز رو حذفش کنید مجدد اقدام به نصب کنید

جداول فرم ساز به چه نامی هستند پسوند و پیشوند دارند و همچنین دقیقا کجان ، سپاس دقیق بدونم بهتره تا دوباره خرابکاری نکنم رو سایتم gift

جداول معمولا همنام خود کامپوننت هستن شما از کدوم فرم ساز استفاده کردید؟

جداول معمولا همنام خود کامپوننت هستن شما از کدوم فرم ساز استفاده کردید؟

rsform استفاده کردم

این کار رو کردم ، اما دیگیه هیچ ردی توی دیتابیس نیست اما منوی اصلیم 1 - آیتم اولش غیب شده 2 - فرم ساز نصب می شه پر خطاست ، کمک کنید لطفا

بازم موقع نصب پیغام خطای زیر رو می ده :

JTableMenu: :_getNode با اشکال مواجه شد -

ایراد در ساخت منوی مدیریت

شمت توی دیتابیس به جدول menu برید و چک کنید ببینید ردیفی که id اون 1 هست رو دارید؟ عنوان اون ردیف هم این هست Menu_Item_Root

احتمال زیاد مشکل از اون هست و باید دیتابیس تعمیر بشه و اون ردیف مجدد ایجاد بشه

شمت توی دیتابیس به جدول menu برید و چک کنید ببینید ردیفی که id اون 1 هست رو دارید؟ عنوان اون ردیف هم این هست Menu_Item_Root

احتمال زیاد مشکل از اون هست و باید دیتابیس تعمیر بشه و اون ردیف مجدد ایجاد بشه

توی جدول menu ردیف 1 رو اصلا ندارم یک گزینه هست به نام صفحه اصلیم که اینجا رکوردش رو پیدا کردم منتها اون id اون 435 هستش و این آیتممه که پاک شده ، فایل عکس رو به ضمیمه ارسال می کنم ببینید ،سپاس

شما همونجا توی جدول menu از قسمت بالا تب sql رو بزنید و کد زیر رو در قسمت مربوطه قرار بدید و اجراش کنید قبل از اجرا قسمتی رو که aaaaa نوشته شده به پیشوند جداول خودتون تغییر بدید

INSERT INTO `aaaaa_menu` (`id`, `menutype`, `title`, `alias`, `note`, `path`, `link`, `type`, `published`, `parent_id`, `level`, `component_id`, `ordering`, `checked_out`, `checked_out_time`, `browserNav`, `access`, `img`, `template_style_id`, `params`, `lft`, `rgt`, `home`, `language`, `client_id`) VALUES
(1, '', 'Menu_Item_Root', 'root', '', '', '', '', 1, 0, 0, 0, 0, 0, '0000-00-00 00:00:00', 0, 0, '', 0, '', 0, 435, 0, '*', 0);

آقا صابر دستت درد نکنه ، اون کار رو کردم جواب نداد ، منتها یه حرکت کوچیک هم زدم پشت بندش ok شد ، من از maxi menu استفاده می کردم یه بار disable کردمش بعد آیتم صفحه اصلی رو انتفال دادم به منو زیر مجموعه ایتم بعدی اونجا خوب بود دوباره اصلیش کردم ok شد ، ممنونم بابت لطفتون gift

اون خطای شما برای نصب افزونه ها با همین روش رفع میشه حالا غیب شدن منوی صفحه اصلیتون شاید دلیلش فرق میکرد که حالا رفعش کردید

اون خطای شما برای نصب افزونه ها با همین روش رفع میشه حالا غیب شدن منوی صفحه اصلیتون شاید دلیلش فرق میکرد که حالا رفعش کردید

ممنون ، ولی حالا هر چی کامپوننت نصب می کنم ، نصب رو انجام می ده اما پیغام ایراد در ساخت منوی مدیریت هم در کنارش هست و در واقع به کامپوننت ها دسترسی ندارم ، نمی شه کاری کرد این مشکل برطرف شه کلا ، در ضمن اگه می شه کد برگردوندن rsform رو هم نیز قرار بدید ، به چه صورت دستورش باید تایپ شه ، با سپاس فراوان

اگر اون کد رو درست اجرا کرده باشید باید درست شده باشه اطلاعات هاستتون رو برام پیام خصوصی بدید چک میکنم

الان روی سایت شما بدون هیچ مشکلی کامپوننت ها نصب میشه یکی رو نمونه نصب کردم و هیچ مشکلی نبود...

مشکل شما همونی بود که قبلا هم گفتم

الان روی سایت شما بدون هیچ مشکلی کامپوننت ها نصب میشه یکی رو نمونه نصب کردم و هیچ مشکلی نبود...

مشکل شما همونی بود که قبلا هم گفتم

خیلی ممنون جالبه تو لوکالمم درست شد ، ممنونم

اما توی لوکال فرمساز با تقویم شمسی رو که می خوام نصب کنم ، اعلام می کنه ؟ آپلود فایل در سرور با مشکل روبرو شد ، اما در هاستم راحت نصب شد ، مشکل چیه ؟ کارم با فرمساز شمسیه فقط در ضمن لطفا نظرتون رو در مورد سایت هم بگید ، با سپاس

خطایی که در لوکال برای نصب دارید علتش محدود بودن زمانی و حجمی هست که لوکالتون داره باید از طریق فایل php.ini میزان حجم آپلود و زمان رو افزایش بدید داخل انجمن قبلا مطرح شده این موارد جستجو کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری