ehsan1

نیاز به کمک برای ایجاد داریکتوری ساز برای معرفی اساتید موسیقی

3 پست در این موضوع

من برای یک سایت موسیقی در بخش معرفی اساتیدش که شامل اساتید موسیقی سنتی/ پاپ/ کلاسیک/ و کودک هستش

و هر یک ازین بخش ها شامل ساز و استاد مربوط به اون سازو باید معرفی کنم

بنظر شما چه افزونه ایه میتونه کمک کنه که این بخشهارو به بهترین شکل ایجاد کنم؟

آیا درایکتوری ساز مناسبه؟ بهترین دایرکتورساز فارسی و بدون مشکل برای جوملا2.5 چی هست؟

ممنون میشم راهنمایی کنید و اگر افزونه ای موجود لینک دانلودشو بفرستید

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

فکر میکنم با کامپوننت ایجاد مطالب پیشفرض جوملا راحتتر و از نظر سئو هم بهتر باشه

می تونید برای هر قسمت مجموعه ی جدا ایجاد و هر کدوم رو زیر مجموعه ی هر استاد قرار دهید

درود

فکر میکنم با کامپوننت ایجاد مطالب پیشفرض جوملا راحتتر و از نظر سئو هم بهتر باشه

می تونید برای هر قسمت مجموعه ی جدا ایجاد و هر کدوم رو زیر مجموعه ی هر استاد قرار دهید

ممنون میشم یکم بیشتر توضیح بدید و بفرمایید که چطور کار میکننه و نمونه ازش در سایتی دارید که بشه دید؟

امکانات مانند دایرکتوری سازها دراه؟مثلا ایجاد قالب های مستقل برای نمایش ایجاد پیوست و گالری و دیگر امکانات ویژه ای که مثلا در k2 یا سوبی هستش

اگر لینک دانلود هم محبت کنید ممنون میشم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری