mohammad690

كدوم بهتره؟ easysocial vs jomsocial

12 پست در این موضوع

سلام و درود

دوستان به نظرتون كدوم بهتره و كاملتره؟

البته با مقايسه ي ورژن های جديد

easysocial or jomsocial?

دوستاني كه سابقه ي همچین وبسایتی رو داشتن مشاركت بفرمايند

ياحق

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

جومسوشال با سابقه تره ولی ایزی سوشال با امکانتی که داره اینده بهتری داره

تلفیق ان با easyblog, komoto, easydiscus امکانات فوق العاده خواهد ساخت چراکه کاربر امکان ساخت بلاگ، انجمن و نظر دهی خواهد داشت و یک ویژگی که از ایزی سوشال خیلی خوشم امد شبه بودن به فیسبوک هست. امکاناتی نظیر تگ زدن تصویر ...

ولی باز تاکید می کنم افزونه های موجود برای جومسوشال بسیار متنوع تر هست

شما هدفتون، امکانات و سایتی که می خواهید بسیازید را بیان کنید. بهتر می شه نظر داد

بنده هم جومسوشیال دارم دو ساله شمسی سازی می فروشم نسخه اورجینالشو و هم ایزیسوشیال از وقتی که اومده نسخه شمسی اورجینالشو دارم می سازم

اصلا چومسوشیال حرفی برای گفتن نداره نه در برنامه نویسی چرتش نه در امکانات فقط سابقه داره در جامعه مجازی ولی گروه استک آیدیاز هم گروه بی سابقه ای نیست بلکه ایزیبلاگ و ایزی دیسکاشن رو نیز در کارنامه داره

امکانات درخواستی از هشتگش گرفته تا اینتگریتش باعث شده من تمام لایسنس های این گروه رو یک جا بخرم

شک نکنید ایزیسوشیال انتخاب مناسب تری هست مخصوصا در ادامه راه راه

اصلا چومسوشیال حرفی برای گفتن نداره نه در برنامه نویسی چرتش

جان؟مطمئنید برنامه نویسی جومسوشیال چرت هست؟؟؟؟؟

من نسخه ايزي سوشيال 1.2.8 رو دارم,,, ولي جوم سوشيال روندارم,,, اصلا اگه بخوایم جامعه مجازي راه اندازي كنيم, چرا از جوملا؟! پی اچ پی فوکس(phpfox) که از همه كاملتره ,هست!:37:

جومسوشال با سابقه تره ولی ایزی سوشال با امکانتی که داره اینده بهتری داره

تلفیق ان با easyblog, komoto, easydiscus امکانات فوق العاده خواهد ساخت چراکه کاربر امکان ساخت بلاگ، انجمن و نظر دهی خواهد داشت و یک ویژگی که از ایزی سوشال خیلی خوشم امد شبه بودن به فیسبوک هست. امکاناتی نظیر تگ زدن تصویر ...

ولی باز تاکید می کنم افزونه های موجود برای جومسوشال بسیار متنوع تر هست

يعني كاربر ميتونه بلاگ برا خودش درست كنه؟ بلاگ شخصی؟ من یه بار کار کردم ايزي بلاگ ولی متوجه این امر نشدم:13:

شما نباید فقط ایزی سوشیال رو در نظر بگیرید. به نظر من کسی که میخواد یه سایت نقد و نظردهی راه بندازه بهترین آپشن براش استفاده از 4 تا کامپوننت komentoو easybloو easydiscuss و easysocial هست. مهمترین قابلیت این 4 تا کامپوننت که مربوط به شرکت stackideas هست اینتگریشن خیلی قویشون با همدیگس. هر بلاگی که ثبت میشه، هر بحثی که در نالار ایجاد میشه یا کامنت میگیره، همه اینارو میتونین تو ایزی سوشیال نمابش داد. که ایزی سوشیال هم برای خودش دست کنی از فیس بوک نداره. تو ایزی بلاگ شما میتونین دسترسی ها رو تنظیم کنین تا کاربرا برای خودشون بلاگ داشته باشن. به نظرم قابل قیاس با k2 نیست. ایراد های عمده ای که این کامپوننت ها دارن رو میتونم موارد زیر اعلام کنم:

1- عدم وجود زبان فارسی خوب و کامل (مخصوصا ایزی سوشیال)

2- ایزی سوشیال فعلا rtl نشده.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری