faride

آدرس سایت

7 پست در این موضوع

سلام من یک سایت با جوملا از طریق wamp server ساختم اما دقیقا نمی دونم آدرس سایت رو کجا تعریف کردم. اما حالا قصد دارم آدرس سایت رو تغییر بدم آیا این امکان وجود داره. اگر بله چطور؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

سوالتون اصلا مفهوم نیست . یعنی الان نمیدونید باید چی تایپ کنید تا سایتتون رو نشون بده ؟

اگه اینه روی دکمه Wamp*پایین صفحه کلیک کنید و روی گزین localhost*بزنید

نه. من می دونم آدرس سایت چیه اما می خوام بدونم چطور می تونم مثلا این آدرس رو با نام خودم بگذارم یعنی تغییر بدم. یعنی دوباره نیاز به نصب داره یا از طریق تنظیمات هم میشه؟ متوجه منظورم می شید؟

نه. من می دونم آدرس سایت چیه اما می خوام بدونم چطور می تونم مثلا این آدرس رو با نام خودم بگذارم یعنی تغییر بدم. یعنی دوباره نیاز به نصب داره یا از طریق تنظیمات هم میشه؟ متوجه منظورم می شید؟

چه دلیلی داره که شما میخواین ادرس سایت رو تو لوکال تغییر بدین؟

Sent from my Note 8 GT-N5100 using Tapatalk

هیچ نیازی نیست تغییر بدید آدرس رو در لوکال که شبیه نام دامنه خودتون بشه

ولی اگر اصرار دارید کافی هست که نام پوشه پروژه خودتون رو تغییر بدید

درواقع من می خواستم یک سایت عمومی داشته باشم. یعنی هاست لوکال خودم رو از حالت لوکال دربیارم. مدت زیادی هم نیست که دارم با جوملا کار می کنم و باهاش آشنایی کمی دارم. داشتن یک سایت عمومی با آدرس مورد نظر خودم، از طریق جوملا امکان پذیره؟

درود

ببینی دوست عزیز اگز درست متوجه شده باشم شما میخواید یه سایت داشته باشید. اگر اینطوره و درست حدس زده باشم:

- شما ابتدا باید یه دامنه(که اسمش رو با توجه به نیازتون و هدفتون مشخص میکنید) و یک هاست (که با توجه به حجم فایلهای در حال حاظر و آینده و تعداد بازدید کننده و...) خریداری کنید.

- بعد از تایید هاست و دامنه و دریافت مشخصات از شرکت فروشنده فایلهای وبسایتتون رو به هاست انتقال میدید.

- اگر از جوملا استفاده میکنید که نصب میکنید جوملای موردنظرتون رو.

-در آخر هم با آدرس مورد نظرتون وارد میشید و سایتتون رو مشاهده میکنید و فیض میبرید.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری