Masood Ashoori

قالب های تجاری

7 پست در این موضوع

این موضوع برام خیلی وقته سوال شده و با جستجو هم جوابی براش پیدا نکردم .

توی سایت های خارجی که کارشون طراحی قالبه مثل جوملا آرت و یو تم و ... مثلا قیمت یه قالب رو زده 49 دلار که با احتساب دلار 3 تومنی میشه به عبارتی 147 هزار تومن . پس چجوری یه سایت توی ایران مثل فلان و فلان این قالب رو گذاشته برای فروش . با چه مبلغی ؟ 30 تومن 40 تومن . نهایت 50 60 بیشتر نمیشه . موقع خرید هم سوال میکنن دامنه چیه که به عبارتی لایسنس بدند . اگه این همونه پس چرا قیمتش کمه ؟ اگه اون نیست پس چرا لایسنس داره ؟

قالبی که قابلیت rtl شدن توی فریم ورکش هست رو من حاضرم 49 دلار بخرم . ولی این 30 40 تومن رو که نمیدونم از کجا این مبلغ شده رو پرداخت نکنم .

اگه اون قالب روی دامنه دیگه نصب میکنیم صفحه سفید میاره داستانش چیه ؟

آخرین سوال اینکه قالب های پولی رو که رایگانش رو میشه توی اینترنت پیدا کرد به چه صورت از نظر امنیت بررسی کنیم و چه خطری میتونه داشته باشه ؟

یکی مارو از این گمراهی آشکار بیرون بیاره :)

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام دوست عزیز

سایتهایی که شما نام بردید عضو کلوپ شرکتهایی مثل: راکت تم ، جوملا آرت ، اسمارت اد آنز ، یو تم و . . . هستند. برای مثال سایت : http://p30template.com

مزیت مهمش هم اینه که با عضویت و پرداخت سالیانه یه مبلغ اندک ( حق عضویت ) دسترسی کامل به تمام قالبها و افزونه های اون شرکت رو داری.

یعنی یک پرداخت و n بار دانلود.

شما خودت هم میتونی با داشتن یه حساب ارزی عضو کلوپ اینگونه شرکتها بشی.

اما باید خدمات سایتهایی مثل پی سی تمپلیت ، مثلا ترجمه و بومی سازی قالبها و افزونه های مختلف، کدنویسی و تغییراتی مثل راست چین کردن قالبها و خدمات پشتیبانی و تیکتینگ رو هم به اون اضافه کنی.

از هر کسی که خبره کار طراحی و برنامه نویسی وب پرسیدم استفاده از قالبهای نال شده و دستکاری شده و ... رو اشتباه میدونن و پی آمدهایی مثل هک شدن و ناکارآمد بودن قالب رو در پی خواهد داشت.

پیشنهاد من خرید لایسنس قالب از منابع معتبره.

ممنون از توضیحت . با این حساب جور در میاد . با این لایسنس که ما میگیریم میشه از آپدیت نسخه جدید تر یا امکاناتی از این دست استفاده کرد یا صرفا برای استفاده روی دامنه داده میشه ؟

سلام دوست عزیز

سایتهایی که شما نام بردید .......

درود

لایسنس های خریداری شده از p30template قابلیت بروزرسانی رو دارند

تشکر از توضیحات شما :) علت تفاوت قیمت یک قالب در سایت های مختلف فارسی رو هم فهمیدم .

باز هم مشکل :)

میشه توضیحی در مورد اینکه چطور میشه قالب تجاری رو از دامنه ای به دامنه دیگه منتقل کنیم ؟*

p30template میگه باید قالب جدید بخرید . جدای از بحث مالی . من قالب رو کلی شخصی سازی کردم . نمیشه بسته جدید نصب کنم که .

این لایسنس چیه که باعث میشه سایت روی دومین دیگه سفید بشه ؟ فایله ؟ کده*؟ :|

توی پروسه ی ثبت لایسنس دومین جوملا آرت توضیح داده بود یه فایل رو آپ میکنیم توی هاست Verify میشه . هاست هامو نگاه کردم اصلا چنین فایلی نبود . پس چجوری کار میکنه :dadad4:

قالب جوملا آرت هست .

میشه توضیحی در مورد اینکه چطور میشه قالب تجاری رو از دامنه ای به دامنه دیگه منتقل کنیم ؟*

p30template میگه باید قالب جدید بخرید . جدای از بحث مالی . من قالب رو کلی شخصی سازی کردم . نمیشه بسته جدید نصب کنم که .

این لایسنس چیه که باعث میشه سایت روی دومین دیگه سفید بشه ؟ فایله ؟ کده*؟ :|

توی پروسه ی ثبت لایسنس دومین جوملا آرت توضیح داده بود یه فایل رو آپ میکنیم توی هاست Verify میشه . هاست هامو نگاه کردم اصلا چنین فایلی نبود . پس چجوری کار میکنه :dadad4:

قالب جوملا آرت هست .

لایسنس جدید رو میگم برای دامنه جدید ارسال کنند .یه فایل زیپ هست شما میتونی کل کار رو خودت رو توی دامنه جدید ببری و نیاز نیست از ابتدا طراحی کنی

فقط چند تا فایل هست که تو همون هاست جدید آپلود میکنی و حل میشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری