ma22

درخواست کامپوننت مدیریت کاربران

10 پست در این موضوع

سلام من یه سایت دارم که میخوام به هرکدوم مشتریام یه اکانت توش بدم که بتونه توش مراحل انجام خریدش و فاکتورهاش و مشخصات دیگشو ببینه هر مرحله ای که واسش داره انجام میششه روشن باشه مثلا مرحله در حال بررسی روشن و بقیه مراحل مثل خریدو سفارش خاموش..خریدو فروش محصولاتمم اینترنتی نیس و میخوام جنبه پیگیری داشته باشه.چه افزونه ای استفاده بکنم بهتره؟

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

شما میخواین کاربر لاگین کنه و وضعیت سفارش رو ببینه؟ اگر فروشگاه آنلاین ندارید یعنی ساختار فروشگاهی ندارید مجبورید به نوعی با سیستم تیکت جمع و جورش کنید

اگر فروشگاه دارید ولی پرداخت آنلاین ندارید، میتونید وضعیت سفارش رو در پنل کاربر بهش نشون بدید

کاربرا محصولشون که ماشین صنعتیه را حضوری سفارش میدن مام بشون یه اکانت میدیم که از طریقش بتونه مراحلو ببینه که الان تو مرحله تولیده یا آماده به نحویله یا مرحله نصب.

فاکتور خریدشم میتونه ببینه.با آر اس تیکت میشه؟

ببینید با سیستم های تیکتینگ هم میشه. کافیه که فایل زبانش رو ویرایش کنید و وضعیت ها رو تغییر بدید. اکانت هم که دستی می سازید.

کاربر که لاگین میکنه، در پنلش میتونه روی نام سفارش کلیک کنه، و وضعیتش رو ببینه

شدنش میشه.

اما به نظرم سیستم های سفارش دهی (ثبت سفارش ) رو هم یه بار نصب کنید ببینید کدوم بهتره

یا اینکه یک فروشگاه ساز نصب کنید. مثل جوم شاپینگ. و سفارش رو دستی ثبت کنید از توی سایت . بعد که به کاربر اکانت میدید، میتونه در پروفایلش سفارش ها رو ببینه. این به نظرم منطقی تره. شما هم میتونید از داخل مدیریت وضعیت سفارش رو مثلا از در حال بررسی به تایید یا لغو تغییر بدید

ممنون.جوم شاپینگ امکاناتی که میخام را داره اما مشکل اینجاست که از بخش مدیریت نمیشه دستی کاربر اضافه کرد باید توی سایت اونم با ایمیل متفاوت ثبتش کرد

متوجه سوال نمیشم. میتونید از مدیریت کاربران در جوملا کاربر اضافه کنید.

یه لیست از کاربران دارید که میخواین به جوملا یا جوم شاپینگ اضافه کنید؟

نه منظورم اینکه وقتی یکی از مشتری هام را میخام به جوم شاپینگ اضافه کنم نمیتونم از طریق مدیریت اضافه کنم.فقط از ظریق گزینه عضویت که توی سایته اضافه میشه کردش.

یه سوال خیلی مهم دیگم داشتم.من توی جوم شاپینگ همشو تنظیم کردم اما تاریخ فاکتور میلادی میخوره.میشه راهنمایی کنید چجوری شمسیش کنم.خیلی ممنون میشم.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری