hmoazami

مشکل هک شدن و پیغام نام کاربری یا کلمه عبور صحیح نیستند و یا شما شناسه ای در سایت ندا

17 پست در این موضوع

سلام خدمت همه دوستان و اساتید عزیز

من فروشگاه ساز سامان 2 (دیجیتال )رو خریداری و نصب کردم

چندین روز شخصی سازیش کردم و بکاپ هم متاسفانه نگرفتم

وقتی سایتم رو به مشتریان معرفی کردم با این پیغام مواجه شدم

چنیدن بار پسورد و یوزر نیم رو از طریق سی پنل عوض کردم ولی باز اتفاقی نیفتاد

از مرورگرهای مختلف نیز استفاده کردم بازم همون خطا بود

در یکی از سایت ها با این مطلب روبرو شدم فکر کنم همین مشکلم باشه:

تارنمای این دوست گرامی هک شده بود و در پوشه پلاگین ها و زیرپوشه کاربران (plugins/user) یک اسکریپت هرزنامه (اسپم) آپلود شده بود که به همین مایه دیتاسنتر دسترسی پوشه users را بر روی 000 (یعنی هیچگونه دسترسی) تنظیم کرده بود و بنابراین جوملا نمی توانست به آن پوشه دسترسی داشته باشد و کاربر را احراز هویت کند.

بنابراین پوشه یاد شده پاک شد و فایل ها از یک جوملای دیگر (از همان نسخه) آپلود و دسترسی 775 به پوشه user داده و مشکل ورود به بخش مدیریت جوملا هم برای ایشان حل شد.

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید دوستان عزیز

با تشکر هامان

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

کاربر گرامی hmoazami همیشه موقع پرسیدن سوال خوب سوال خودتون رو توضیح بدید تا مدیران و کاربران انجمن راحت تر بتونن به مشکل شما رسیدگی کنن

سلام دوستان عزیز ببخشید ممکنه بد توضیح داده باشم ولی من تویه موضوع نوشتم خطا رو ولی دوباره میگم خدمتتون

وقتی میخواهم وارد مدیریت جوملا بشم این پیغام رو بهم میده [ATTACH=CONFIG]6271[/ATTACH]

چندین بار یوزنیم و پسورد هم از سی پنل عوض کردم با این که تغییرات ثبت میشد ولی باز قادر به ورود نیستم

من هنوز تغییرات برنامه ای و افزونه ای در فروشگاه خریداری شده ندادم یعنی واقعا انقدر یه فروشگاه طراحی شده از لحاظ امنیتی ضعیفه که به این سرعت هک شد؟!!!!!!!!!!!!!

ویرایش شده در توسط hmoazami

دوستان عزیز من فکر کنم بهتره از گزینه انصراف استفاده کنم چون که انگار اعضایی که توی این فروم پاسخگو هستند وقت کافی واسه پاسخ به سوالات کاربران ندارن

راستش من اعتماد کردم به امنیت فروشگاه ساز سامان 2(دیجیتال) و خواستم به عنوان یه پایگاه امن ازش استفاده کنم ولی نمی دونستم انقدر از لحاظ امنیتی ضعیفه و پشتیبانی واقعا ضعیفی داره

تو ایران چیزی به عنوان خدمات پس از فروش معنی نداره فقط صرفا یه کالا فروخته میشه و دیگه مشتری باید بدو دنبال خدمات بعدیش

ممنونم از دوستانی که دیشب یه سری به این تایپیک زدن

یا حق

دوست گرامی اشتباه بودن شناسه سایت شما چه ربطی به این حرفا داره یا اینکه اگر مشکل امنیتی بوده چرا فقط فروشگاه رو می بینین؟

شاید مشکل از سرور بوده یا شاید افزونه های شما بروز نبوده؟

شما نباید با خرید ونصب یک بسته نصبی خیالتون از امنیت سایت راحت باشه شما خودتون وظیفه دارین نسبت به تامین امنیت وب سایت خودتون اقدام کنید

درضمن شما برای مشتری کار میزنین تحویل طرف داین شاید کوتاهی ازایشون بوده؟

دوست عزیز این فروم برای پاسخگویی به سوالات هست چرا مدیران محترم و اعضا وقت ندارند؟ پس برای چی این سایت ساخته شده و اعضا بهش سر میزنند؟ اینکه همه بیان سوال مطرح کنند و بی پاسخ بمونه؟! اینطور نیست. به جرات میگم پاسخگو ترین فروم در ضمینه جوملا همین فروم هست [dasdas]

دوست عزیز دیر و زود داره باید کمی صبر کنید

بعضی از دوستان انتظار نا بجایی دارن وتصورات غلطی براشون پیش اومده؟

یک قرم پاسخ گویی است درسته اما شما باید منتظر بمونین تا اگر کسی جواب سوال شما رو میدونه پاسخ گو باشه هر از گاهی هم شاید سوال بی جواب بمونه شاید در تخصص دوستان نباشه یا شاید دوستان مشغله کاری داشته باشن؟دلیل نمی شه بی احترامی یا اسپم زیاد بشه

در ضمن من خودم مطالبتون رو خوندم اما هنوز متوجه نشدم سوالتون چیه؟

وای به خدا من هنگ میکنم وقتی دوستان میگن سوال منو متوجه نشدن

آقا من یه تصویرهم که ضمیمه سوالم کردم

وارد صفحه مدیریت جوملا نمیتونم بشم

آخه این سخته واقعا سوالش؟

وقتی یوزنیم و پسورد میزنم وارد بشم میگه:نام کاربری یا کلمه عبور صحیح نیست و یا شما شناسه ای در سایت ندارید

تو رو خدا نگید باز متوجه منظورم نشدیت

حالا من چیکار کنم که بتونم وارد قسمت مدیریتم بشم

از داخل Cpanel هم رفتم پسورد و عوض کردم ولی باز همین پیغام رو میده

بازم ممنونم وقت میزارین و پیگیری می کنید

وای به خدا من هنگ میکنم وقتی دوستان میگن سوال منو متوجه نشدن

آقا من یه تصویرهم که ضمیمه سوالم کردم

وارد صفحه مدیریت جوملا نمیتونم بشم

آخه این سخته واقعا سوالش؟

وقتی یوزنیم و پسورد میزنم وارد بشم میگه:نام کاربری یا کلمه عبور صحیح نیست و یا شما شناسه ای در سایت ندارید

تو رو خدا نگید باز متوجه منظورم نشدیت

حالا من چیکار کنم که بتونم وارد قسمت مدیریتم بشم

از داخل Cpanel هم رفتم پسورد و عوض کردم ولی باز همین پیغام رو میده

بازم ممنونم وقت میزارین و پیگیری می کنید

سلام

من تازه عضو شدم فکر کنم بدونم مشکل شما چی هست.

اگر پسورد جوملا رو فراموش کردین یا در اثر هک شدن سایت دیتابیس مربوط به یوزر ها تون عوض شده توی CPanel برین تو قسمت PHPMyadmin بعد از لیست ظاهر شده Table مربوط به Users رو پیدا کنید .

اونجا نام یوز admin سایت جوملا هست حالا باید واسه عوض کردن رمز عبور باید توی این سایت http://www.adamek.biz/md5-generator.php کد MD5 رمز رو تولید و سپس در مقدار رکورد مربوط به دیتابیس یوزر ادمین وارد کنید.

بعد از اون باید بتونین وارد سایتتون بشین.

این هم یه سایت که آموزش داده : How to Recover a Lost Joomla Password

سلام دوست عزیز

من اصلا اطلاعاتی راجع به برنامه نویسی ندارم.بیشتر کارم طراحیه.ولی با اطلاعاتی که تو این چند روزه کسب کردم متوجه شدم که سایت هک شده و هک هم به این صورت بوده که یه هرزنامه یه جایی از سایت آپلود کردن که دسترسی مدیریت به سایت رو مسدود کرده

اون کاری که شما میگید رو من بارها انجام دادم.حتی نیاز به رفتن به این سایت نیست همین که شما از فیلد سمت چپ کدینگ مربوط به md5 رو انتخاب کنی خود جوملا برات دیکد میکنه و ثبت میکنه.پسورد جدید من ثبت میشه ولی با اون جدیده هم نمیشه وارد شد.به خاطر این که یه جایی رفتن دست بردن که دسترسی مدیر مسدود بشه.

فقط من از سروران گرامی خواهشمندم (عاجزانه) نگید منظورمو بد انتقال میدم که خودزنی میکنم :))

خداروشکر تا حالا هیچ مشکلی تو زندگیم نبوده که خودم نتونسته باشم حلش کنم ولی این چند روز انقدر احساس ضعف کردم تو این قضیه طراحی سایت واسه خودم که تصمیم گرفتم کنار بقیه کارام برم برنامه نویسی رو به صورت حرفه ای یاد بگیرم که حداقل بتونم کار خودم یا شایدم کار یه بنده خدایی دیگه رو راه بندازم.

پیغامی که دریافت می کنید که نذاشتید که. سوالتون رو مبهم پرسیدید

میشه لطفا راهنمایی بفرمایید.

با تشکر

کاربر گرامی hmoazami همیشه موقع پرسیدن سوال خوب سوال خودتون رو توضیح بدید تا مدیران و کاربران انجمن راحت تر بتونن به مشکل شما رسیدگی کنن

توضیحات لازم ارائه شد.ممنون میشم اگه بتونید کمکی به بنده بفرمایید.

سپاس

سلام خدمت همه دوستان و اساتید عزیز

من فروشگاه ساز سامان 2 (دیجیتال )رو خریداری و نصب کردم

چندین روز شخصی سازیش کردم و بکاپ هم متاسفانه نگرفتم

وقتی سایتم رو به مشتریان معرفی کردم با این پیغام مواجه شدم

چنیدن بار پسورد و یوزر نیم رو از طریق سی پنل عوض کردم ولی باز اتفاقی نیفتاد

از مرورگرهای مختلف نیز استفاده کردم بازم همون خطا بود

در یکی از سایت ها با این مطلب روبرو شدم فکر کنم همین مشکلم باشه:

تارنمای این دوست گرامی هک شده بود و در پوشه پلاگین ها و زیرپوشه کاربران (plugins/user) یک اسکریپت هرزنامه (اسپم) آپلود شده بود که به همین مایه دیتاسنتر دسترسی پوشه users را بر روی 000 (یعنی هیچگونه دسترسی) تنظیم کرده بود و بنابراین جوملا نمی توانست به آن پوشه دسترسی داشته باشد و کاربر را احراز هویت کند.

بنابراین پوشه یاد شده پاک شد و فایل ها از یک جوملای دیگر (از همان نسخه) آپلود و دسترسی 775 به پوشه user داده و مشکل ورود به بخش مدیریت جوملا هم برای ایشان حل شد.

ممنون میشم اگه راهنماییم کنید دوستان عزیز

با تشکر هامان

سلام دوست عزیز

کلیه عملیات هاست و دامین به سرویس میزبانی وب مربوط میشه اونها حتما براتون بک اپ گرفتن. بهترین کار اینه که به سرویس میزبانی وب تیکت بزنید و درخواست بک آپ بدید

سلام دوست عزیز

من اصلا اطلاعاتی راجع به برنامه نویسی ندارم.بیشتر کارم طراحیه.ولی با اطلاعاتی که تو این چند روزه کسب کردم متوجه شدم که سایت هک شده و هک هم به این صورت بوده که یه هرزنامه یه جایی از سایت آپلود کردن که دسترسی مدیریت به سایت رو مسدود کرده

اون کاری که شما میگید رو من بارها انجام دادم.حتی نیاز به رفتن به این سایت نیست همین که شما از فیلد سمت چپ کدینگ مربوط به md5 رو انتخاب کنی خود جوملا برات دیکد میکنه و ثبت میکنه.پسورد جدید من ثبت میشه ولی با اون جدیده هم نمیشه وارد شد.به خاطر این که یه جایی رفتن دست بردن که دسترسی مدیر مسدود بشه.

فقط من از سروران گرامی خواهشمندم (عاجزانه) نگید منظورمو بد انتقال میدم که خودزنی میکنم :))

خداروشکر تا حالا هیچ مشکلی تو زندگیم نبوده که خودم نتونسته باشم حلش کنم ولی این چند روز انقدر احساس ضعف کردم تو این قضیه طراحی سایت واسه خودم که تصمیم گرفتم کنار بقیه کارام برم برنامه نویسی رو به صورت حرفه ای یاد بگیرم که حداقل بتونم کار خودم یا شایدم کار یه بنده خدایی دیگه رو راه بندازم.

خوب تغییر رمز رو از طریق دیتابیس بلد هستین و با اون روش باز اجازه دسترسی نداده پس کد های PHP سایت به احتمال زیاد عوض شده .

1- به نظر من قبل از هر کاری یه بک آپ از وضعیت فعلی بگیرین که اگه خرابکاری شد بتونین برگردونین تو سیپنل میتونید کل فول بک آپ هاست رو بگیرید و یا اینکه از کل فولدر Public_html فشرده کنید و تو یه فایل Zip بذارید.

2- یه نسخه سالم جوملا دانلود کنید و فولدر های Administrator و Pluging و Modules رو تو هاست Overwrite کنید (بهتره اول تو کامپیوتر لوکال این 3 فولدر رو ZIP کنید بعد اون فایل فشرده رو آپلود کنید و تو ریشه اکسترکت کنید خودش Overwrite میشه)

به احتمال زیاد درست میشه ، اگه نشد پس از طرف هاستینگ یه محدودیتی برای شما هست.

سلام

من هم به این مشکل برخوردم.

داشتم اطلاعات رو وارد میکردم . وارد تنظیمات ماژول شدم . سپس پند تای این ماژولها رو جابجا کردم و سپس ماژول ذخیره ساز رو فعال کردم.

اول صفحه سایتم بکلی بهم ریخت و سپس با ورود مجدد به جوملا پیغام زیر نمایش داده شد.

نام کاربری یا کلمه عبور صحیح نیستند و یا شما شناسه ای در سایت ندارید

این مورد دو هفته پیش برام اتفاق افتاد ، که حتی در phpmyadmin هم نام کاربری رو عوض کردم ، مشکل حل نشد. مجبورشدم درخواست بازگردانی بکاپ از هاست بکنم که ایشان لطف فرمودند بک آپ 3 ماه پیش رو بارگذاری کردند.

به هر حال اگر دوستی پیشنهادی داره بهم بگه

آدرس سایت hpmtehran.ir

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری