otix

راهنمایی درباره نحوه تبدیل منوی css/html به ماژول جوملا2.5

7 پست در این موضوع

سلام gift

برای سایتم دنبال یک مگا منوی خوب مثل سایت joomla.org بودم که بصورت html پیداش کردم... منویی که پیدا کردم اینه

http://net.tutsplus.com/tutorials/html-css-techniques/how-to-build-a-kick-butt-css3-mega-drop-down-menu/ smile22

در حال حاضر دو مشکل اساسی دارم...

1- چطوری می تونم یک search box مثل سایت joomla.org به این منو اضافه کنم؟؟؟

2- واینکه آیا می تونم این منوی HTML/CSS رو بعدا" به یک ماژول برای جوملا 2.5 تبدیل کنم و در قالبم استفاده کنم؟؟؟ چگونه؟؟؟ :21:

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

کار سختی هست . تقریبا باید براتون شبیه به کامپوننت طراحی کنن . هم یک پلاگین نیاز دارید که بتونه قسمت منو ها رو کمی تغییر بده و هم اینکه یک قسمت نیاز دارید که بتونه منو ها رو کنار هم بچینه .

بهتره از همین حالت به صورت دستی استفاده کنید .

جسارتا" منظورتون از اینکه می گید بصورت دستی استفاده کنم یعنی چی؟ می شه بیشتر توضیح بدید.:21:

برای داشتن top menu سایت joomla.org چیکار کنم به نظر شما؟

عزیزم شما بهتره از ماژول های مگا منو که موجود هست استفاده کنید .داخل extensions.joomla.org شما مگا منو جستجو کنید میبینید . کافیه استایل دلخواه رو از داخلش در بیارید . قابلیت جستجو قرار ددن هم دارید . البته بعضی از سایت ها هستند که مگا منو های تجاری رو به صورت وارز قرار دادند و بعضی ها هم همون منو ها رو برای اعضای x y میذارنند و به نام خود تموم میکنند . اما شما میتونید با کمی جستجو بگیرید .

از ماژول ice mega menu استفاده کنید حل میشه مشکلتون. ماژول های مگا منو به شما اجازه میدن که یه ماژول مثل عضویت یا جستجو یا هر چیز دیگه ای رو در موقعیتی در منو لود کنید.

برای دریافت پ خ بدید چون تجاریه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری