karimi_pol

درخواست کمک در خصوص بیشتر کردن عرض یک قالب

9 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام من قالبbt-ariseرو نصب کردم چیزی که روی سایت زیر هم هست ولی میخوام ستون سمت چپش رو عریض تر کنم دقیقا باید چیکار کنم؟

tadbirvaomidbahabad.com

ویرایش شده در توسط karimi_pol

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود! کاره آسونی نیست چون شما اول باید عرض بلاگ رو کم کنید بعدش باید عرض ستون رو زیاد کنید

<div id="ja-left1" class="ja-col column" style="width:100%">این کد ماله قسمت سمت چپ هستش ! پیداش کنید 100% رو به میزان دلخواه بیشتر کنید

درود! کاره آسونی نیست چون شما اول باید عرض بلاگ رو کم کنید بعدش باید عرض ستون رو زیاد کنید

<div id="ja-left1" class="ja-col column" style="width:100%">این کد ماله قسمت سمت چپ هستش ! پیداش کنید 100% رو به میزان دلخواه بیشتر کنید

بله اینکارو کردم عرض دوستون سمت راست رو کم کردن و این رو که گذاشتم 120% اون مقدار 20% که بهش اضافه شدن انگار رفت زیر چیزی و ستون رو ناقص نشون داد اگه با فایرباگ تست کنید مشخص میشه

[ATTACH=CONFIG]6338[/ATTACH]

درود

عکس بالا قسمت کد بدنه یا لایه زیرین برای کم کردن عرض بلاگ هستش

[ATTACH=CONFIG]6338[/ATTACH]

درود

عکس بالا قسمت کد بدنه یا لایه زیرین برای کم کردن عرض بلاگ هستش

کد css مربوط به این پیدا نمیشه

درود در همین تصویر ارسال شده کدی که عرض سایت رو 100% نشون میده یه میزان دلخواه کم کنید

1 کاربر پسند دیده است

درود در همین تصویر ارسال شده کدی که عرض سایت رو 100% نشون میده یه میزان دلخواه کم کنید

ممنون از پاسخگویی شما دوست عزیز

تو php اینجور نشونش میده کجاشو تغییر بدم؟

<div id="ja-content" class="column" style="width:<?php echo $this->getColumnWidth('cw') ?>%">

عبارت cw رو تغییر دادم اما خراب شد

و دوم اینکه کد ستون سمت چپ کدومه و به چی تغییرش بدم.

ویرایش شده در توسط karimi_pol

سلام

در قسمت ادمین در بخش تنظیمات تمپلیتتون احتمالا باید جایی باشه برای تنطیم عرض ستون ها.

تبلیغات ممنوع است. در صورت تکرار درج لینک تبلیغاتی اخراج از انجمن شامل حال شما میشود!

ویرایش شده در توسط tarantino
تبلیغ ممنوع

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری