vahida368

فاوآیکن سایت

13 پست در این موضوع

سلام و خسته نباشید

1. با اینکه فاوآیکن سایتم را عوض کردم ولی باز پیشفرض خود جوملا نمایش داده میشه! علت چیه و چطور باید برطرفش کرد؟
  2. چطور میشه فاوآیکن پنل مدیریت را هم عوض کرد؟

سایت هواداران

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

درود! دوست عزیز ربطی به history نداره. من با مرورگر خودم چک کردم بازم همون آیکن جوملارو نشون داد. برای عوض کردن favicon، آیکن مورد نظرتون رو میسازید، سپس با مراجعه به هاستتون به پوشه publichtml می روید. سپس پوشه template رو پیدا کنید. بعدش پوشه قالبتون رو پیدا کنید و آیکنی که هم نام با آیکن سایتتون هست رو آپلود کنید. دقت کنید که حتما باید هم نام باشند. بعدش آیکنش عوض میشه . برای عوض کردن آیکن قالب مدیریت به همون پوشه template برید . اسم قالب مدیریت رو پیدا کنید ( اصولا دو قالب برای مدیریت وجود داره) و آیکنتون رو آپلود کنید. یا حق

درود! دوست عزیز ربطی به history نداره. من با مرورگر خودم چک کردم بازم همون آیکن جوملارو نشون داد. برای عوض کردن favicon، آیکن مورد نظرتون رو میسازید، سپس با مراجعه به هاستتون به پوشه publichtml می روید. سپس پوشه template رو پیدا کنید. بعدش پوشه قالبتون رو پیدا کنید و آیکنی که هم نام با آیکن سایتتون هست رو آپلود کنید. دقت کنید که حتما باید هم نام باشند. بعدش آیکنش عوض میشه . برای عوض کردن آیکن قالب مدیریت به همون پوشه template برید . اسم قالب مدیریت رو پیدا کنید ( اصولا دو قالب برای مدیریت وجود داره) و آیکنتون رو آپلود کنید. یا حق

معمولاً اون مسیری که گفتید هست اینکار را کردم نشد

همچنین مسیری که دوست خوبمون amir_seddighi گفت رفتم و هرچی فاوآیکن دیدم عوض کردم بازم نشد :auau:

دوست عزیز سایتتون برای من باز نمیشه.

اگر عوض نشدند بخاطر اینه که احتمالا یک آیکن دیگه ای به همین نام توی یکجای دیگه از پوشه های سایتتون هست که داره از اونجا میخونه. این مورد رو من فقط در یکسری از قالبهای آماده تجاری مشاهده کردم، اگر قالبتون رو خودتون درست کردید این مورد صدق نمی کنه

درود

یه مورد دیگه هم بررسی کنید که پسوند آیکونی که ساختید ico باشه با png ذخیره نکنید

یه عکس داشتم از طریق سایتها آنلاین تبدیل به آیکن کردم

تو قالب سایت قبلیم همینو آپ کردم جواب داده بود ولی اینجا نمیدونم چرا جواب نمیده :auau:

چطور میشه مسیری که فاوآیکن را باید بخونه شناسایی کرد؟ تو کدوم فایل اون فاوآیکن را فراخوانی میکنه؟

فکر کنم از طریق دونستن این مورد بشه فایل را پیدا کرد و تغییر داد

ارسال شده در (ویرایش شده)

جالبه

گفته بودم قبلا هرچی فاوآیکن بود عوض کردم، این مسیر را هم قبلاً عوض کردم و فاوآیکن جدید در مسیر

http://www.havadaran.info/administrator/templates/bluestork

وجود داره و فاوآیکنی که تو آدرسی که شما دادید نیست !!!

فاوآیکن صفحه اصلی سایت را مطابق مسیری که گفتید عوض کردم ولی هنوز تغییری ایجاد نشده!!! :13:

ویرایش شده در توسط vahida368

درود

الان هم سایت هم مدیریت فاویکونتون عوض شده . کش مرورگرتون رو خالی کنید

با shift + cntrl + del

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری