17 پست در این موضوع

سلام دوستان

تو این سایت دکتر نخعی متخصص گوش، حلق و بینی - سایت دکتر عبدالرضا نخعی میخوام واسه تصویر معرفی پزشک لینک بذارم و به صفحه ای که مطلب توش گذاشتم متصل کنم چکار باید کرد توضیح کامل میخوام. واسه اون سه منو چون فرم ساخته بودم کد رو از فرم ساز گرفتم و وارد مطلب کردم ولی این منوها رو نمیدونم. ممنون میشم از پاسخهاتون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش فرم ساز RSform آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات دوستیابی آموزش ساخت ربات فروشگاهی برای ووکامرس آموزش طراحی سایت داینامیک با php آموزش بخش پشتیبانی با rsticket

درود شما برای این کار دو راه دارید راه اول که راه سختی هستش وارد بخش مدیریت منو بشید یک منوی جدید ایجاد کنید و نوعش رو روی صفحه یا لینک خارجی بذارید و به عنوان لینک ، لینک صفحه مورد نظرتون رو بدید که راه منطقی نیست راه دوم که خیلی آسونه ، به مدیریت منوها برید یک منوی جدید ایجاد کنید و نوعش رو بذارید رو یک مطلب خاص، سپس در کادر مقابل نام منو یک کادر جدید باز میشه که ازتون میخاد اون مطالب رو انتخاب کنید. شما اون مطلب رو انتخاب میکنید و لینک میشن بهم یاحق

با تشکر اگه تو سایت نگاه کنید یک منو تو بخش بالا هست به نام درباره دکتر که همین کاری رو که شما گفتید رو براش انجام دادم. اما زیر اسلاید شو یک منو تصویری به نام معرفی پزشک هست که میخوام این منو هم به همون صفحه که درباره پزشک مطلب گذاشتم یا هر صفحه دیگه ای که مطلب هست لینک شه

درود

از ویرایشگر jce استفاده کنید . میتونید روی عکسها لینک بدید به منوی دیگه یا حتی مطلب دیگه . و حتی بصورت پاپ آپ عمل کنید

سلام آقای صدیقی ویرایشگر رو نصب کردم ولی کار با اون رو بلد نیستم چطور به مطلبی که در بالا گفتم لینک بدم؟؟؟/

روی عکس کلیک راست کنید گزینه insert/edit link و بعد توی صفحه contact - content - menu - weblinks رو میبینید . روی + کنار menu بزنید منوی مورد نظر رو انتخاب کنید

برید به ماژولی که اون عکس معرفی پزشک رو توش گذاشتید . احتمالا html دستی هست . وارد تنظیمات ماژول بشید روی عکس رایت کلیک کنید و .....

اون 4 تا عکس با هم تو ماژول mod_hg_imageboxes هستند و تو Box manager میشه انتخاب کرد عکس رو ولی اون گزینه ها رو نمیبینم

[ATTACH=CONFIG]6340[/ATTACH]

کار پیچیده شد حالا اون عکس رو گذاشتم اکه حذف کنم و دوباره با html سفارشی موقعیت بهم میریزه اگه امکان داره دقیق و ریزتر بگید ممنون میم

کار پیچیده شد حالا اون عکس رو گذاشتم اکه حذف کنم و دوباره با html سفارشی موقعیت بهم میریزه اگه امکان داره دقیق و ریزتر بگید ممنون میم

درود

نه تو همون موقعیت user1 بود فکر کنم , اگه منتشرش کنید بهم نمیریزه . تست بزنید ضرری نداره که

ممنون آقای صدیقی از اینکه جواب سریع میدید یعنی با داشتن اون عکس و داشتن مطلب نمیشه دو تا رو بهم لینک داد؟؟؟؟ من اون سه تا منو رو در حالت hidden ایجاد کردم و چون از فرم ساز استفاده کردم لینک رو تو مطلب گذاشتم و بهم لینک دادم.

میشه لینک داد ولی اگه بخواید از امکانات پیش فرض افزونه ها استفاده کنید افزونه خودتون ظاهرا این امکان رو نداره ولی با jce می تونید . اگه خیلی گیرش افتادید دسترسی و توضیحات رو برام پ . خ کنید فردا صبح براتون درستش میکنم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری