behzadm

سوال در مورد قرار دادن لینک دانلود

7 پست در این موضوع

با سلام و خسته نباشید شاید سوال من تکراری باشه اما خوب می پرسم من یک سری فایل و عکس را در یک سایت اپلود کردم و حالا می خوام برای اون عکس هام لینک دانلود بزارم به این شکل که مثلا یک دکمه به نام دانلود گذاشتم و می خوام لینک اون عکس رو به اون دکمه بدم تا زمانی که کاربر بر روی اون دکمه کلیک می کنه اون عکس دانلود بشه.

خودم یک بار ساختم و لینک اون عکس را به اون دکمه دادم اما عکس دانلود نمی شه در یک صفحه ای مجزا باز می شه و می تونم اونا سیو کنم اما من می خوام روی اون دکمه که کلیک می کنم عکس دانلود بشه با تشکر از همه دوستان ممنون می شم توضیح بدید که چه کار کنم.

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

یه راهش اینه که عکس رو بصورت name.jpg آپلود نکنید و به این صورت آپ کنید: name.zip

یعنی عکس رو زیپ کنید که مرورگر رو مجبور به دانلود کنه نه باز کردن:128fs318181:

با تشکر از پاسخ شما خیلی ممنون.

این راه را می دونم ولی نمی خوام زیپ کنم خود عکس را می خوام برای دانلود بزارم همونطوری که در بالا نوشتم روی دکمه دانلود که کلیک می کنم عکس دانلود بشه چه کار کنم کنم؟؟؟

با سلام

میتونی عکس رو با فرمت png ویا pdf آپلود کنی که مرورگر اون رو دانلود کنه و نشون نده

یعنی هیچ راهی نداره که همون عکس را با فرمت jpg قرار بدم؟!!!

لطفا راهنمایی کنید.

البته pngرو هم اکثرا باز میکنن ول یمن با فایرفاکس که میزدم دانلود میکرد، اگر میخوای خود فرمت jpg باشه راهی به نظرم نمیرسه چون این آدرس رو تمامی مرورگر ها باز میکنن باید ببینی افزونه ای وجود داره یا خیر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری