mohammad_teymori

کمک فوری لطفا

16 پست در این موضوع

سلام بنده توسط سیستم پشتیبانی گیری از یک سایتی بک اپ گرفتم حالا می خواهم اون را در یک سایت دیگر نصب کنم که ارور می دهم از شانس من هم سایت اصلی را پاک کردم و حلا هیچ کاری نمی تونم انجام دهم لطفا راهنمای بفرماید چطور این مشکل را حل کنم

ادرس سایتی که درش بک اپ را ریختم و از فایل زیپ خارج کردم

bntiva.com

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود! دوست عزیز معمولا همه سرویس های میزبانی وب یک بک آپ از تمام سایت ها دارند. شما به سرویس میزبانی وب تیکت بدید و بگید که بک آپ رو به اجرا بذارن

درست فراموش کرده بودم ولی خوب مشکل اصلی من این نیست مشکل اصلی من انتقال هستش اگر در این مورد راهنمای برمایید ممنو می شود

دوست عزیز بذارید کارتون رو راحت کنم! شما اگر به همون سرویس میزبانی وب تیکت بدید این انتقال رو براتون انجام میدن! فراموش نکنید که همیشه بک آپ موثر نیست

http://bntiva.com/

اصلا به اون جا نمی رسد که خطا دهد شما سایت را مشاهد بفرماید

متوجه این ارور های که داده نشدم

از افزونه ایکبا برای پشتیبانی استفاده کردم مشکل برام اساسی

لطفا راهنمایم کنید

با تشکر

یک نسخه جوملا 2.5 دانلود کنید و آپلود کنید و روی همین سایت خودتون اکستراکت کنید درست میشه

فقط بعد از اکستراکت پوشه installation را حذف کنید

خوب من اگر جوملا دیگری روی همین هاست اپلود کنم باید فایل های مشابه را حذف کنم و اگر این فایل ها حذف شود خوب کار انتقال بیهوده خواهد بود البته شاید من منظور شما را درست متوجه نشدم می شه با جزئیات بیشتر توضیح دهید با تشکر

درود

کامپوننت akeeba مشکلی نداره . الان ججم بسته نصبی که دارید چقدره ؟ بسته کامل آپلود شده و درست اکسترکت شده ؟

بله کاملا درسته بعد اصلا تو هاست دیگری اپلود نکردم تو ساب بود حالا می خواستم به سایت اصلب برگردانم تمامی مراحل درست طی شده

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری