21 پست در این موضوع

سلام بزرگواران

من از قالب awetive که ساخته Joomshaper هست استفاده میکنم و از سایتی که اون رو فارسی کرده (پی سی تمپلیت) خریداری کردم.

این آدرس سایتمون:

http://brb.co.ir

چند سوال داشتم که ظاهرا طبق قوانین انجمن در موضوعات جداگانه هر کدوم از اون ها رو بپرسم، درسته؟

:auau:

در چهار باکس زیر اسلایدر در صفحه ی اصلی چطور می تونم آیکون جدیدی رو (غیر از موارد از پیش تعریف شده) در سایت بذارم و همچنین متن اون ها رو Justify کنم؟

مرسی

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

ببخشید ظاهرا در قوانین اومده بود که برای هر مشکل باید یک موضوع جداگانه ایجاد کنم، من چهار سوال در مورد قالبم داشتم که همه رو با یک عنوان مشترک در قالب چهار موضوع جداگانه مطرح کردم. باید عناوین رو تغییر بدم یا همه رو میشه در یک موضوع مطرح کنم؟

اگر در مورد قالب هست همینجا مطرح بفرمائید

تاپیک با موضوع یکسان نباید بزنید

4 باکس مورد اشاره مطلب و تصویر را از خود مطالب جوملا میخونه

برید مدیریت مطالب

مطالبی را خواهید دید که با عنوان اخبار نمونه 1 ، اخبار نمونه 2 و...

همونها رو ویرایش کنید و تصویر دلخواه درون مطلب قرار بدید

اگر در مورد قالب هست همینجا مطرح بفرمائید

تاپیک با موضوع یکسان نباید بزنید

4 باکس مورد اشاره مطلب و تصویر را از خود مطالب جوملا میخونه

برید مدیریت مطالب

مطالبی را خواهید دید که با عنوان اخبار نمونه 1 ، اخبار نمونه 2 و...

همونها رو ویرایش کنید و تصویر دلخواه درون مطلب قرار بدید

نه، منظورم بخشی هست که الان در سایت با عناوین آموزش های تخصصی، پژوهش های کاربردی و ... مشخص شده.

قسمت مربوط به مدیریت محتوای اون ماژولی به نام Features هست که امکان ایجاد متن در اون وجود داره، ولی می خواستم بدونم چطور می تونم این متن رو Justify کنم و این نکته که چطور می تونم آیکون های از پیش تعریف شده ی اون رو (که در حال حاضر یک علامت تیک هست) تغییر بدم و مثلا یک آیکون دلخواه بذارم.

سوالات دیگری هم داشتم

1- چطور می تونم بخش مسیر سایت که در بالای صفحات نشون داده میشه (مثلا: خانه/درباره ما/معرفی) رو به صورت راست چین در بیارم؟

2- در پوشه ای که عکس های ماژول گالری رو در خودش داره، عکس های جدیدی قرار دادم اما این عکس های جدید نشون داده نمیشن، مشکل چی میتونه باشه؟

بسیار متشکرم

نه، منظورم بخشی هست که الان در سایت با عناوین آموزش های تخصصی، پژوهش های کاربردی و ... مشخص شده.

چطور می تونم آیکون های از پیش تعریف شده ی اون رو (که در حال حاضر یک علامت تیک هست) تغییر بدم و مثلا یک آیکون دلخواه بذارم.

در تنظیمات ماژول در فیلد کلاس عبارت icon-ok-circle رو با آیکون دلخواه خودتون که از اینجا میتونید ببینید جایگزین کنید . فقط این نکته که ممکنه همه این آیکون ها در سایت شما کار نکنه و نیاز به تغییر در کدها داره .

Font Awesome Icons

اسم آیکون مورد نظر مثلا اگه fa-music هست به این صورت تغییر بدین و وارد کنید icon-music

می خواستم بدونم چطور می تونم این متن رو Justify کنم.

در فایل templates/shaper_awetive/css/bootstrap.min.rtl.css خط 9 این خط رو اضافه کنید :

text-align: justify;

در فایل templates/shaper_awetive/css/bootstrap.min.rtl.css خط 9 این خط رو اضافه کنید :

ببخشید من کدی که گفتین رو یک بار به ابتدا و یک بار به انتهای خط نهم اضافه کردم اما تغییری ایجاد نشد. تعدادی فایل دیگه هم در اون پوشه هستند که اسمی مشابه با اون دارند لازمه تا اونا رو هم تغییر بدم؟

اسم فایل های دیگه بدین شرح هست.

bootstrap.min.css

bootstrap.min.rtl.css

bootstrap-responsive.min.css

bootstrap-responsive.min.rtl.css

من در ابتدای خط نهم این چهار فایل هم اون عبارتی که گفتید رو اضافه کردم اما درست نشد.

البته خودتون می دونید که چندتا فایل دیگه هم در همین پوشه هست.

بابت راهنمایی تون بسیار ممنونم

من که میزنم میشه :) نه فقط همون فایل که عرض کردم کافی هست .

کد زیر رو پیدا کنید

body {
margin: 0;
font-family: Tahoma,Geneva,sans-serif;
font-size: 12px;
line-height: 24px;
color: #333;
background-color: #fff;

به انتهای اون ، این خط رو اضافه کنید . باید حل بشه .

من که میزنم میشه :) نه فقط همون فایل که عرض کردم کافی هست .

کد زیر رو پیدا کنید

body {
margin: 0;
font-family: Tahoma,Geneva,sans-serif;
font-size: 12px;
line-height: 24px;
color: #333;
background-color: #fff;

به انتهای اون ، این خط رو اضافه کنید . باید حل بشه .

بله بله! درست شد، خیلی ممنون. من کد رو به انتهای فایل اضافه می کردم. با چه ویرایشگری باید فایل های Css رو باز کنم تا خطوط رو به صورت درست ببینم؟ من با Notepad++ همه ی کد رو پشت سر هم می دیدم

بسیار سپاسگزارم.

بله بله! درست شد، خیلی ممنون. من کد رو به انتهای فایل اضافه می کردم. با چه ویرایشگری باید فایل های Css رو باز کنم تا خطوط رو به صورت درست ببینم؟ من با Notepad++ همه ی کد رو پشت سر هم می دیدم

بسیار سپاسگزارم.

خود هاست ویرایشگر کد داره ، از اون هم میتونید استفاده کنید /

notepad++ برنامه خوبیه . اصولا باید خط به خط نشون بده مگه اینکه کلا فایل شما به صورت پشت سر هم نوشته شده و یا بهینه شده باشه این جوری میشه .

موفق باشید :)

از کمک های فراوانتون بسیار متشکرم

متاسفانه علی رغم اینکه سایت پشتیبانمون گفت قالب های خریداری شده پشتیبانی دارند اصلا پاسخگو نیست.

جسارتا سوالات دیگری هم داشتم :33:

1- چطور می تونم بخش مسیر سایت که در بالای صفحات نشون داده میشه (مثلا: خانه/درباره ما/معرفی) رو به صورت راست چین در بیارم؟

2- در پوشه ای که عکس های ماژول گالری رو در خودش داره، عکس های جدیدی قرار دادم اما این عکس های جدید نشون داده نمیشن، مشکل چی میتونه باشه؟

باز هم خیلی خیلی ممنونم، موفق باشید

از کمک های فراوانتون بسیار متشکرم

متاسفانه علی رغم اینکه سایت پشتیبانمون گفت قالب های خریداری شده پشتیبانی دارند اصلا پاسخگو نیست.

جسارتا سوالات دیگری هم داشتم :33:

باز هم خیلی خیلی ممنونم، موفق باشید

فایل template.css خط 1910 کلمه left رو به right تغییر بدید

برای تغییر عکس گالری هم از مدیریت ماژول ها ، ماژول اسلاید شو رو پیدا کنید .عکس ها از اونجا تغییر میکنه .

برای تغییر عکس گالری هم از مدیریت ماژول ها ، ماژول اسلاید شو رو پیدا کنید .عکس ها از اونجا تغییر میکنه .

اسم افزونه نمایش دهنده ی گالری Simple Image Gallery Module هست. اما تنظیمات خاصی برای نمایش نداره، فقط یک مسیر از من میخواد برای نمایش عکس ها که مسیر رو به درستی بهش دادم. اما هیچ عکسی رو از اون پوشه نمایش نمی ده. اگر لازمه یه عکس از صفحه مدیریت محتواش بدذارم

از حوصله و لطفتون متشکرم

من اسم شریف شما رو هم نمی دونم :) سپاس

من حتی پوشه های دیگری رو هم امتحان کردم، اما از از اون پوشه ها هم گاهی همه ی عکس هاش رو نشون نمیده، در حالی که همه ی عکس ها مشخصات و فرمتی مشابه دارند :|

آره، همینه، به قول شما تنظیم خاصی هم نداره اما عکس های بعضی پوشه ها رو اصلا نشون نمیده، از بعضی پوشه ها هم همه ی عکس ها رو نشون نمیده :(

ممکنه ایراد از فایل های کدش باشه؟

ارسال شده در (ویرایش شده)

آره، همینه، به قول شما تنظیم خاصی هم نداره اما عکس های بعضی پوشه ها رو اصلا نشون نمیده، از بعضی پوشه ها هم همه ی عکس ها رو نشون نمیده :(

ممکنه ایراد از فایل های کدش باشه؟

شاید از اندازه عکسه :| ابعاد یکی از عکس هایی که نشون میده رو ببینید وعکس هایی که میخواید اضافه کنید مطابق اون باشه .نشد از لینکی که دادم دانلود کنید . نسخه قبلی رو پاک کنید مجدد نصب کنید . رایگان هست . نشد دسترسی بدید خودم ببینم :)

یک چیز دیگه . کلا اسلاید شوی دیگه که به مراتب امکاناتش بیشتر هست رو هم بد نیست امتحان کنید . مثل ویجت کیت و امثالهم . اصلا از این خوشم نیومد :)

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori

شاید از اندازه عکسه :| ابعاد یکی از عکس هایی که نشون میده رو ببینید وعکس هایی که میخواید اضافه کنید مطابق اون باشه .نشد از لینکی که دادم دانلود کنید . نسخه قبلی رو پاک کنید مجدد نصب کنید . رایگان هست . نشد دسترسی بدید خودم ببینم :)

یک چیز دیگه . کلا اسلاید شوی دیگه که به مراتب امکاناتش بیشتر هست رو هم بد نیست امتحان کنید . مثل ویجت کیت و امثالهم . اصلا از این خوشم نیومد :)

مرسی مرسی مرسی!!!!!!!!!

ظاهرا به عکس ربطی نداره، چون در یک پوشه که چند عکس با فرمت و ابعاد یکسان هستند بعضی هاش رو نشون میده و بعضی هاش رو نشون نمی ده.

حتما مواردی که فرمودین رو امتحان میکنم خبرش رو میدم خدمتتون ;)

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری