mohsen_haftom

نظر خواهی در مورد انتخاب فروشگاه

15 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام به همه ی عزیزان من بین 2 فروشگاه ساز موندم میخواستم ببینم به نظر شما از کدوم استفاده کنم میدونم سلیقه ای هست ولی خب دوست دارم نظر شما رو هم بدونم ممنون میشم منو راهنمایی کنید با تشکر

1-فروشگاه ساز باران هموت نسخه ادیت شده

2-فروشگاه ساز virtuemart که مانند لینک زیر هستش

do.php?thmb=4

ویرایش شده در توسط mohsen_haftom

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

درود

برای چه کاری میخواید ؟ فروش چی ؟ فایل با محصولات ؟ چه انتظارهایی از فروشگاهتون دارید ؟

هر چی بیشتر توضیح بدید راحت تر میشه راهنمایی کرد

سلام برای فروش محصول هست مثلا نرم افزار ، انیمیشن ،محصولات فرهنگی و قطعات کامپیوتری. شیک باشه امکانات خوبی داشته باشه خرید ازش راحت باشه من خودم باران رو دوست داشتم و داشتم محصولات رو داخل آن میذاشتم ولی وقتی از یکی از دوستان پرسیدم گفت اون از نظر ظاهر و تنوع ان بهتره ( virtuemart ) و از اون جایی که میخوام درخواست نماد هم بکنم بعد مشکلی از نظر چیزایی که میخوان داشته باشه این فروشگاه نداشته باشه .ممنون میشم راهنمایی کنید با سپاس

می تونید از فروشگاه ساز سامان که مهندس طالبی معرفی کردند استفاده کنید بر پایه ویرچومارت

هدیه بسته آماده نصبی دیجی کالا :: فروشگاه ساز سامان

بارنو وقاصدک هم بدک نیست قدرت گرفته از جوم شاپینگ

اخه نمیخوام مثل دی جی کالا باشه به نظر شما از اون 2 تا که لینک دادم کدوم رو انتخاب کنم؟؟؟؟

باران برگرفته از جوم شاپینگ هست و روون تره ، وبرچومارت امکانات بیشتری داره که اکثراً تجاریه

ارسال شده در (ویرایش شده)

خب شما ببینید چه امکاناتی تو فروشگاهتون مد نظر هست در چه سطحی میخواین کار کنید بفرمایید تا بهتر و بیشتر بتونیم بهتون کمک کنیم ، البته فکر میکنم جومشاپ بهتره البته این نظز شخصیه ، ضمنا از اسکریپتهای دیگه هم میتونید استفاده کنید مثل opencart البته اگه دوست داشته باشید

ویرایش شده در توسط mrs.salari

درود

همونطور که دوست خوبمون گفتن opencart در این زمینه حرف اول و آخر رو میزنه

کاملا فارسی

سبک

قدرتمند

رایگان

سئوی فوق العاده عالی

امکانات فراوان - بیش از 13000 افزونه فقط برای فروشگاه !!!

بدون باگ و مشکلات عدم تطابق با زبان و تقویم پارسی

استفاده بینهایت آسان و بدور از پیچیدگی

و ....

درصورت تمایل میتوانید اطلاعات تکمیلی رو از سایت زیر دریافت کنید :

http://opencart.ir

اگر هم میخواهید تمام این امکانات رو درون جوملا داشته باشید از فزونه میجوشاپ استفاده کنید. نسخه فارسی شده این افزونه روی فروشگاه ساز میجوشاپ در سایت eshopcms فروشگاه ساز رایگان و سیستم های تبلیغاتی رایگان موجوده.

http://eshopcms.ir/index.php/%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87%DB%8C/30-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D8%B2-%D9%85%DB%8C%D8%AC%D9%88%D8%B4%D8%A7%D9%BE.html

موفق باشید.

با تشکر از این که منو راهنمایی کردید و نظر شما در مورد پرستا شاپ چیه؟؟؟ به نظر شما بین اونوopencart کدوم رو انتخاب کنم؟؟؟ خیلی دلم میخواست با جوملا باشه ولی وقتی این رو تا رو دیدم نظرم عوض شد.حالا به نظر شما کدوم ارزش وقت گذاشتن رو داره؟؟؟! و مناسب هست

هر دو خوبه اما من نظر شخصیم روی دومیه

خودم دارم یه نمونه کار باهاش می زنم

با تشکر از این که منو راهنمایی کردید و نظر شما در مورد پرستا شاپ چیه؟؟؟ به نظر شما بین اونوopencart کدوم رو انتخاب کنم؟؟؟ خیلی دلم میخواست با جوملا باشه ولی وقتی این رو تا رو دیدم نظرم عوض شد.حالا به نظر شما کدوم ارزش وقت گذاشتن رو داره؟؟؟! و مناسب هست

من الان از پرستاشاپ استفاده میکنم راحت هست اما برای تغییرات لامصب اعصال خورد میکنه به نظرم جوملا بهتره اما پرستا ساده و ابتدایی هستش قالبش هم گر نمیاد یا گرانه

به نظرم opeencart خوبه من خودم هم ازش استفاده کردم و نتیجه خوبی داشته و قالب تجاریش هم ارزش هزینه کردن رو داره ،،، بازم هر طور که خودتون دوست داشته باشید

اگر با کامپوننت های جوملا کار کنید بهتره.

چون جوملا را هر طوری ک بخواین میتونید تغییر بدین اما سیستم های فروشگاهی یکم پیچیده هستن .

من هم با پرستا کار کردم هم با توماتو هم با جومشاپینگ و ویرچومارت.

بعد از سیستم های فروشگاهی جوملا پرستا بعدش توماتو البته از نظر من

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk 2

اگه واقعا به جوملا وفادار هستید من توصیه میکنم از میجوشاپ استفاده کنید چرا که تو آموزشهایی که از استاد طالبی دارم ، ایشون چند بار همین موضوع رو مطرح کردن و دلیل اون رو هم پیاده سازی اسکریپت قدرتمند اوپن کارت روی جوملا و امکان افزودن امکانات دیگر درون اون عنوان کردن.

بهتره قالب رایگان میجوشاپ رو از سایت eshopcms.ir دریافت و خودتون تجربه کنید و تصمیم بگیرید.

اینهم لینکش :

فروشگاه ساز میجوشاپ

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری