javad.nagizadeh

فراموشی آدرس آدمین سایت

7 پست در این موضوع

سلام

چند وقت پیش کامپوننتی نصب کردم که آدرس ورود به صفحه آدمین سایت را تغییر میداد

متاسفانه الان فراموش کردم چه آدرسی بود .

اسم کامپوننت را هم یادم نیست تا از دیتابیس غیر فعالش کنم حتی گشتم و نتونستم پیداش کنم

آیا راهی هست که بتونم وارد کنترل پنل سایتم بشم ؟؟؟؟؟؟

دوستان لطفا راهنمایی کنید

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

تو جداول دیتابیس نگاه بندازید ببینید یادتون میاد یا نه . وقتی مسیر رو یدتون رفته باشه اسم افزونه رو هم یادتون رفته باشه بعید میدونم به این سادگیها بتونید

سلام

چند وقت پیش کامپوننتی نصب کردم که آدرس ورود به صفحه آدمین سایت را تغییر میداد

متاسفانه الان فراموش کردم چه آدرسی بود .

اسم کامپوننت را هم یادم نیست تا از دیتابیس غیر فعالش کنم حتی گشتم و نتونستم پیداش کنم

آیا راهی هست که بتونم وارد کنترل پنل سایتم بشم ؟؟؟؟؟؟

دوستان لطفا راهنمایی کنید

احتمالا اون افزونه شما پلاگین بوده نه کامپوننت... کافیه که برید روی سرور (هاست) > توی پوشه پلاگین ها > System > بعد این SecureAuth باید باشه اونو یه بک اپ ازش بگیرید بعد پاکش کنید تا با همون آدرس پیش فرض بتونید لوگین کنید بعد بک آپ را دوباره برگردونید... حالا توی پلاگین ها جستجو کنید Secure تا اون پلاگین را ببینید و آدرسی که وارد کردید یادتون بیاد

دوباره سلام

من جداول را برای چندمین بار گشتم اما متاسفانه انگار افزونه کلا ناپدید شده

دوست عزیز member99 این پوشه ای که فرمودین SecureAuth تو فولدر system پلاگین های من نبودند .

لطفا راهنمایی کنید چه طوری میتونم این مشکل را برطرف کنم

افزونه ای که من نصب کردم به آخر آدرس آدمین سایتم یه همچین چیزی ( domin.com/administrator/?1234=1234 اضافه میکرد . البته دقیقا این نه و فقط شبیه این فورمول میشه

کمک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

امیدوارم راه حلی که گفته شد کارتون را راه بندازه

و حتماً صفحه ورود ادمین ( یا هر صفحه وب مهم که لازم دارید ) را با مروگرتون بوک مارک کنید تا هم سریعتر باشه هم یادتون نره ( راست کلیک در صفحه و انتخاب گزینه بوک مارک )

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری