armiya

مشکل در انتقال دیتابیس سایت

7 پست در این موضوع

سلام بر دوستان

من دو تا سایت دارم که هردو هم جوملایی هستن. مقصد دارم مطالب یکی از وب سایت هام رو به اون یکی انتقال بدم. از طریق phpmyadmin، فایل بک آپ دیتابیس سایت مبدا رو در دیتابیس سایت مقصد ایمپورت میکنم ولی با اینکه AUTO_INCREMENT for zero values هم استفاده میشه ولی باز هم خطای Duplicate entry for key 'PRIMARY' رو میده.

از اساتید کسی میتونه کمکم که چطور این مشکل رو برطرف کنم و همه مطالبم انتقال پیدا کنه؟ با سپاس gift

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

از افزونه csv improve استفاده کن لینک دانلود را برات پیام خصوصی کردم. موفق باشی

ارسال شده در (ویرایش شده)

با تشکر از راهنماییتون ولی من نتونستم نحوه ایکسپورت کردن یا این کامپوننت رو یاد بگیرم.

آیا روش دیگه ای برای حل مشکل من هست؟ :13:

ویرایش شده در توسط armiya

سلام برای انتقال از جوملای مبدا این کار را انجام بده: dashboard--> process--> Which import/export do you want to do

قسمت select component گزینه joomla content و نوعش هم بجای import بکن export و روی go کلیک کن.

تمام همین کار را در جوملای مقصد فقط بجای export بزار import و همین فایلی که بعنوان خروجی گرفتی را فراخوانی کن موفق باشی

اگر فقط در همین حد می خوای فایل های و مطالب جوملات را به جوملای جدید منتقل کنی از j2xml می تونی استفاده کنی

اینم لینک سازندش که رایگانه

http://www.eshiol.it/ars/j2xml30-3-1-1/

ویرایش شده در توسط mhk1367

من دقیقا همین کار رو انجام دادم ولی ارور زیر رو میده:

No export fields have been chosen

There is a problem preparing for export

سلام از کامپوننت دوم استفاده کن استفادش خیلی راحتره . درباره قبلی هم ببخشید کامل وقت ندارم دربارش توضیح بدم تا اونجا یادم بود بهت گفتم این ارورت هم برای اینه که در خط بالایی یه save as داره اسم جدید را اول باید ذخیره کنی , و بعد اون کار بالا را که انجام دادی تو تب های پایین پوشه های مورد نظر خودت و مطالب را انتخاب می کنی. ولی برای شما که تا الان باهاش کار نکردی بهتره از j2xml استفاده کنی چون نسبت به این خیلی راحتره و csv improve بیشتر جایی که بخواهی از k2 و virtuar پشتیبان بگیری و انتقال بدی استفده می شه.

و j2xml کار شما را انجام می دهد.موفق باشی

سپاس فراوان بابت راهنمایی هاتون

البته باز هم یه مشکلی دارم، وب سایت مقصدم خودش دارای مطالب زیادی هست و نمیتونم از دیتابیس جداولش رو پاک کنم. وقتی میخام ایمپورت کنم خطای Duplicate entry for key 'PRIMARY' که به مربوط به آی دی های یکسانه. روش دیگه ای نیست که بتونم مطالب رو انتقال بدم؟ :oom:

ویرایش شده در توسط armiya

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری