mohammad_teymori

درخواست ر اهنمای

10 پست در این موضوع

با سلام دوستان سایت من بالا نمی اید و این ارور را می دهد

Fatal error: Using $this when not in object context in /home/bntivaco/public_html/amlak2/libraries/joomla/plugin/plugin.php on line 105

تو کنترل پنل هم همین ارور را می دهد

چگونه باید رفع شود

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

این یراد مربوط به میشه به بسته زبان شما و معمولا بعد از نصب یک سری افزونه ها مثل alpha user point دیده شده

از طریق مدیریت جوملا یا هاست زبان انگلیسی رو پش فرض کنید و بعد بسته زبان فارسی رو مجدد نصب کنبد مشکل بر طرف میشه

به مدیریت دسترسی ندارم چون اونجاهم همین ارور را می دهد چگونه از هاست تغیر دهم لطفا دقیق تر راهنمای بفرماید

اگر از طریق هاست نام پوشه کامپوننتی که بعد از نصب اون این اتفاق افتاده را تغییر بدید تا کامپوننت غیر فعال شود ممکنه مشکل دسترسی به مدیریت حل بشه.

و یا

میتونید به فایل /home/bntivaco/public_html/amlak2/libraries/joomla/plugin/plugin.php

برید و در خط 105 قبل از عبارت // قرار بدید اینطوری به کامنت تبدیل میشه و میتونید به مدیریت دسترسی پیدا کنید و دستورات داده شده توسط اساتید را اجرا نمایید و پس از حل مشکل // را از فایل مربوطه حذف نمایید

دوستان کسی نیست راهنمای کند:65d6a5d6s::65d6a5d6s::65d6a5d6s::65d6a5d6s::65d6a5d6s::65d6a5d6s::65d6a5d6s::65d6a5d6s::65d6a5d6s::65d6a5d6s::65d6a5d6s::65d6a5d6s::65d6a5d6s::65d6a5d6s::65d6a5d6s:

دوستان سایتم روی هواست لطفا یا راهنمای بفرمایید یا به یکی از مدیران اکسس معرفی بفرمایید

بعد چند روز هیچ کس نتونست تو این انجمن مشکل من را حل کنه اخرش هم خودم مجبور شدم پوشه پلاگین ها را پاک کنم تا درست بشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری