babakmohamadi

نحوه ایجاد کلاس برای سربرگ ماژول

6 پست در این موضوع

با سلام خدمت دوستان و اساتید

من می خواستم برای سربرگ یا همان عنوان ماژول استایل بذارم و جهت ایجاد آن باید کلاس تعریف کنم ..

این کلاس رو در داخل مدیریت ماژول مربوط به چه عنوانی می توان اضافه کرد؟

در جوملا 3 در مدیریت ماژول در قسمت پیشرفته کلاس ماژول وجود داره ولی برای محتوای آن کاربرد دارد ..می توان استفاده کرد ولی کمی راه طولانی تر می شود.

و در قسمت پیشرفته نیز در پایین آن کلاس سربرگ نوشته شده.....

سوالم اینجاست که در قسمت کلاس سربرگ چگونه باید css را ایجاد کنیم.

آیا این مورد برای سربگ کاربرد دارد ویا من به اشتباه تفسیر کردم

با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اگر منظورتون module class suffix هست که باید در قالبتون تعریف کنید

مثلا در کلاستون تعریف کنید که title، فونتش و رنگش و ... چی باشه

وقتی module class suffix رو در فیلد خودش در مدیریت ماژولتون وارد کردید، در سایت نمایش داده میشه

با سلام خدمت دوستان و اساتید

من می خواستم برای سربرگ یا همان عنوان ماژول استایل بذارم و جهت ایجاد آن باید کلاس تعریف کنم ..

این کلاس رو در داخل مدیریت ماژول مربوط به چه عنوانی می توان اضافه کرد؟

در جوملا 3 در مدیریت ماژول در قسمت پیشرفته کلاس ماژول وجود داره ولی برای محتوای آن کاربرد دارد ..می توان استفاده کرد ولی کمی راه طولانی تر می شود.

و در قسمت پیشرفته نیز در پایین آن کلاس سربرگ نوشته شده.....

سوالم اینجاست که در قسمت کلاس سربرگ چگونه باید css را ایجاد کنیم.

آیا این مورد برای سربگ کاربرد دارد ویا من به اشتباه تفسیر کردم

با تشکر

این سوال برای بنده هم پیش آمده اما مثل اینکه کارکرد متفاوتی نسبت به کلاس خود ماژول داره،

چون زمانی که مثلا یک کلاس برای عنوان ماژول ایجاد میکتی در کد های قالب اعمال نمیشه.

دوستان اگر کسی چنین موردی رو میدونه توضیح بده.

لطفا به سوال دقت کنید،

مساله کلاس سربرگ ماژول هست نه کلاس خود ماژول

ارسال شده در (ویرایش شده)

دوست عزیزم ***

کلاس سربرگ ماژول با آموزشی که شما دادید کار نمیکنه

ویرایش شده در توسط Masood Ashoori

دوست عزیزم ****

نحوه استفاده از کلاس ماژول و کلاس سربرگ ماژول یکسان هست و لینک آموزش به درستی داده شده .

بعد از اصلاح طرز صحبتتون میتونید علت اینکه کار نمیکنه رو جویا بشید تا پاسخ تکمیلی داده بشه .

همه ماژول ها چنین قابلیتی رو به دلیل اینکه در کد های ماژول تعریف نشده ، ندارند .

برای اطلاعات بیشتر این لینک رو مطالعه کنید Joomla! • View topic - Header Tag and Header Class not working

پست شما ویرایش شد .

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری