irmacfa

حـــــــــــذف لایسنس قالب

11 پست در این موضوع

با سلام خدمت اساتید محترم انجمن ؛ غرض از مزاحمت این که آیا راهی هست لایسنس قالب ها رو برداشت تا راحت روی هر هاست و دامین دیگری کار کند و یا آی راهی هست بشود برای آن لایسنس جدید تولید کرد که قالب بالا بیاید ؟ کللن مقوله این کار چیه ؟ با تشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

اگر قرار بر برداشتن بود که لایسنس نمیزدن به نظر من برداشتن لایسنسی که سازنده قالب زده درست نیست

اگر قرار بر برداشتن بود که لایسنس نمیزدن به نظر من برداشتن لایسنسی که سازنده قالب زده درست نیست

حالا راهکاری نداره ؟

قالب از کجا تهیه شده؟ برای سایت های ایرانی که با ioncube کد شده شما راهی ندارید ولی قالب های خارجی معمولا مشکلی در نصب ندارند

قالب از کجا تهیه شده؟ برای سایت های ایرانی که با ioncube کد شده شما راهی ندارید ولی قالب های خارجی معمولا مشکلی در نصب ندارند

این قالب اخبار 3 رو از جومی خریداری کردم بعد با هاستم مشکل داشت هاست رو تعویض کردم یه دقه مشکلی پیش بیاد همه میگن پول واریز کنید پول واریز کنید تا لایسنس جدید بدیم . اعصاب آدم رو خورد میکنن خسته شدم از بس لایسنس خریداری کردم الان خواستم بدونم چطور از این بند و باری که برامون پیش آمده خلاص بشیم منت اونا رو هم نکشیم. این لایسنس رو ما داریم حتی با دی کدر هم بازش میکنیم کاراکتر های عجیب غریب میاره تا خود کد باز شده

[ATTACH=CONFIG]6600[/ATTACH]

چون درست دی کد نشده این فایل لایسنس با ioncube کد شده و قبل ان چند روش کدگذاری به جهت بهم ریخت الگوریتم در صورت دیکد شدن ioncube اعمال شده. در هر صورت نه کار درستی هست این کار بخواید انجام بدید نه به این اسونی ...

شما قالب اصلی را یا بخرید یا از نت بگیرید و خودتون فارسی کنید.

در صورت که این سایت برای صدور لایسنس مجدد هزینه بگیره حق داره. چون

1- حق دارند برای وقتی که می گذارند هزینه بگیرند.

2- خرید ioncube و یا لایسنس گذاری انلاین ioncube هزینه داره

چون درست دی کد نشده این فایل لایسنس با ioncube کد شده و قبل ان چند روش کدگذاری به جهت بهم ریخت الگوریتم در صورت دیکد شدن ioncube اعمال شده. در هر صورت نه کار درستی هست این کار بخواید انجام بدید نه به این اسونی ...

شما قالب اصلی را یا بخرید یا از نت بگیرید و خودتون فارسی کنید.

در صورت که این سایت برای صدور لایسنس مجدد هزینه بگیره حق داره. چون

1- حق دارند برای وقتی که می گذارند هزینه بگیرند.

2- خرید ioncube و یا لایسنس گذاری انلاین ioncube هزینه داره

دمت گرم :21: چیزی خوبی گفتی خدایی راهکاار عالی بود

قالب اصلی هم از سایت Joomla Templates, Wordpress Themes - Professional Templates Club این هست فکر کنم RTL پیش فرض هم هست که نیاز به فارسی سازی خیلی کمی داره

اره مجید جان فقط این قالب ها که بر پایه کا دو هستند ایا راهی هستد از کادو درش اورد

Sent from my HUAWEI G610-U20

اره مجید جان فقط این قالب ها که بر پایه کا دو هستند ایا راهی هستد از کادو درش اورد

مهم نیست شما میتونی از مطالب خود جوملا استفاده کنید

دی کدر قوی برای سورس رمزنگاری شده ای که کارکتر نشان نداده وجود داره تا بشه کد های لایسنس قالب رو پاک کرد

Sent from my HUAWEI G610-U20

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری