bitabazrgari

افزونه آخرین نظرات ارسال شده

17 پست در این موضوع

سلام دوستان

من از jcoment برای نظردادن استفاده کردم ، حالا میخوام آخرین نظرات ارسال شده رو مثل این سایت (http://irancaves.com/)نشون بدم ،لطفا افزونه موردنظر را معرفی کنید

باتشکر

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
jcomment یک ماژول همراه خودش داره برای نمایش آخرین نظرات از اینجا هم میتونید دانلود کنید

http://www.joomlatune.com/downloads/jcomments/mod_jcomments_latest_commented_j25_v1.1.zip

از این ماژول استفاده کردم ولی من میخوام مثل همون سایتی که گفتم باشه

اگه هست معرفی کنید

Articles comments - Joomla! Extensions Directory

اینجا لیست این افزونه هاست . دمو ها رو ببینید . و افزونه مورد نظر رو نصب کنید .

الان شما دقیقا خواستتون چیه از این ماژول ؟ اینکه کرکره ای میره بالا ؟ من خاصیت خاصی ندیدم توی این ماژول :|

Articles comments - Joomla! Extensions Directory

اینجا لیست این افزونه هاست . دمو ها رو ببینید . و افزونه مورد نظر رو نصب کنید .

الان شما دقیقا خواستتون چیه از این ماژول ؟ اینکه کرکره ای میره بالا ؟ من خاصیت خاصی ندیدم توی این ماژول :|

سلام

من از jcoment برای نظردادن استفاده کردم ، حالا میخوام آخرین نظرات ارسال شده رو مثل این سایت (Iran Caves) نشون بدم ، لطفا افزونه موردنظر را معرفی کنید

سلام

من از jcoment برای نظردادن استفاده کردم ، حالا میخوام آخرین نظرات ارسال شده رو مثل این سایت (Iran Caves) نشون بدم ، لطفا افزونه موردنظر را معرفی کنید

این رو متوجه شدم . در مطلب 1 شما همین جمله رو نوشتید . این سایت با asp نوشته شده . نمیشه انتظار داشت دقیقا همون رو پیدا کنید .

چه چیزی از ماژول نمایش آخرین نظرات سایت iran caves مد نظر شماست که بشه شبیه اون رو معرفی کرد ؟

این رو متوجه شدم . در مطلب 1 شما همین جمله رو نوشتید . این سایت با asp نوشته شده . نمیشه انتظار داشت دقیقا همون رو پیدا کنید .

چه چیزی از ماژول نمایش آخرین نظرات سایت iran caves مد نظر شماست که بشه شبیه اون رو معرفی کرد ؟

سلام

1- خود نظر 2- عنوان مطلب 3- تاریخ نظر ، نشون داده بشه

با تشکر از شما

سلام دوستان

برای آخرین نظرات ارسال شده جی کامنت یک ماژول نصب کردم که خود کامنت ، تاریخ و نویسنده کامنت رو نشون میده ولی مشکلی که هست ثابته و من میخواستم به صورت اسکرول باشه میشه راهی هست برای این کار ؟

نوع ویرایشگر متن جوملا رو به ساده تغییر بدید . پلاگین module anywhere رو نصب کنید . ماژول کامنت رو در یک موقعیت غیر از موقعیت های قالب منتشر کنید . یک ماژول html در موقعیت مورد نظر بسازید . از این کد استفاده کنید .

<marquee behavior="scroll" direction="up" scrollamount="4" width="100%" height="200" onmouseover="this.stop();" onmouseout="this.start();">
<span style="font-size: 14px; line-height: 18px; font-family: tahoma, arial, helvetica, sans-serif;">{module *******}</span></marquee>

عدد 4 سرعت اسکرول هست . 10 - 1

طول و عرض ماژول که مشخصه

فونت ها هم همینطور .

به جای **** اسم ماژول کامنت رو قرار بدید . و ذخیره کنید .

نوع ویرایشگر متن جوملا رو به ساده تغییر بدید . پلاگین module anywhere رو نصب کنید . ماژول کامنت رو در یک موقعیت غیر از موقعیت های قالب منتشر کنید . یک ماژول html در موقعیت مورد نظر بسازید . از این کد استفاده کنید .

<marquee behavior="scroll" direction="up" scrollamount="4" width="100%" height="200" onmouseover="this.stop();" onmouseout="this.start();">
<span style="font-size: 14px; line-height: 18px; font-family: tahoma, arial, helvetica, sans-serif;">{module *******}</span></marquee>

عدد 4 سرعت اسکرول هست . 10 - 1

طول و عرض ماژول که مشخصه

فونت ها هم همینطور .

به جای **** اسم ماژول کامنت رو قرار بدید . و ذخیره کنید .

سلام

مرسی از پاسختون ، خیلی عالی بود ، فقط مشکلی که دارم اینه ، وقتی که این کدی که دادید رو در ویرایشگر وارد میکنم و save میکنم قسمت onmouseover="this.stop();" onmouseout="this.start حذف میشوند مشکل از کجاست ؟

ویرایشگر رو ساده کردید ؟ الان اسکرول میشه فقط موس میره روش متوقف نمیشه ؟ در ماژول html که ساختید "آماده سازی محتوی" رو روی خیر قرار بدید مجددا تست کنید . نباید مشکلی باشه .

ویرایشگر رو ساده کردید ؟ الان اسکرول میشه فقط موس میره روش متوقف نمیشه ؟ در ماژول html که ساختید "آماده سازی محتوی" رو روی خیر قرار بدید مجددا تست کنید . نباید مشکلی باشه .

سلام

بله ویرایشگر ساده ، آماده سازی محتوا روی خیر است ، اسکرول میشه ولی وقتی موس روش میره متوقف نمیشه

سلام دوستان

مشکل حل شد برای اجرای کدهای جاوا اسکریپت باید از ماژول mod_flexi_customcode استفاده کرد

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری