Payam.Hayati

تعرفه رسمی خدمات و آثار طراحان گرافیک ایران -- انجمن صنفی 1393

12 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

قیمت ها باور نکردنیه :auau:

مونده بودم چرا طراحان حاضر به انجام هر طرحی با پایین ترین قیمت میشن،یاد طراحی وب خودمون افتادم که خیلی ها هستن با گرفتن قیمت های پایین بازار کسب و کارو خراب می کنن که تعدادشون در شهر خودم کم نیست.

دریافت لیست تعرفه ها

آرزوی موفقیت و سلامتی.

ویرایش شده در توسط Payam.Hayati

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

خوندی پیام جان؟؟؟؟

سایت استاتیک 4 میلیون....!!!!!!

دیانامیک 6 میلیون.......!!!!!!!!

قالب ریسپانسیو یا ریسپانسیو کردن قالب 2 میلیون......!!!!!

کجا هستند مشتریانی که دنبال سایت ها 100 هزار تومانی در حد دیجی کالا هستند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

درود

فقط در نظر داشته باشید انجمن صنفی

کار ما زیر نظر سازمان نظام صنفی رایانه ای استان مربوطه هست . برای طراحی سایت هم هنوز متاسفانه تعرفه قیمت واحدی ارائه نشده و نخواهد شد . ولی به زودی زود قراردادی در دست تنظیمه که تحت عنوان قرارداد طراحی سایت در دسترس عموم قرار میگیره و هر شرکت طراحی سایت موظف به عقد فقط همان قرار داد هست .

اختلاف نظری هم که باعث شده به توافق برای درج قیمت واحد نرسند اختلاف در سطح کیفیت کارهای ارائه شده و خصوصا اختلاف بین تکه سخت افزار و نرم افزار هست . اینجوری بگم :

نرم افزاریا میگن چون طراحی بر اساس نرم افزارهست باید تعرفه رو ما بگیم سخت افزاریا میگن چون سایت روی هاست قرار میگیره و پای سرور در میونه باید زیر نظر ما باشه . این دو تا رو هم نمیشه جدا کرد مثلا بگن تعرفه قیمت هاست جدا - تعرفه قیمت طراحی جدا اعلام بشه . مخصوصا هاست که هیچ نظارتی روی هاستای خارجی نمیتونن بکنن

الان 4 - 5 ساله کل کله

ولی به امید خدا امسال برای همیشه حل میشه احتمالا تا برج 8-9

سلام دوستان

وقتی آدم روزنامه می خره میبینه یارو زده طراحی سایت با 45000 تومان 2گیگ هاست به همراه دامنه کام و آی آر رایگان + یک پنل اس ام اس دیگه چی باید بگه!!!

ملت هم ایناو میبینن بعد حالا شما بیا خودتو بگش بگو سایت می زنم ریسپانسیو با فلان و فلان و فلان مثلا 1 تومان میگه مگه سایت رو هم پول میدن واسه طراحیش!!!بد تر از همه اینه که طرف از هیچ چی سرش نمیشه میگه با این چیز های رایگان که واسم طراحی نمی کنی؟ میگی مثلا چی می گه جوملا موملا :hooom: یارو می خواد 50000 تومان بده واسش از پایه بنویسی.:hooom:

من به شخصه قیمت های این انجمن صنفی رو هم قبول ندارم خیلی بالاس.اما از این آدم هایی هم که نون آدم رو آجر میکنن و زحمتت رو به باد می دن هم نمیگذرم.

هر دو طرف قضیه قابل بحثه... این قیمت های مزخرف انجمن صنفی هم فضائیه... مهم وجود داشتن یه نهاد نظارت کننده است که نیست!

ارسال شده در (ویرایش شده)

از نظر من معنی نداره این طور قیمت گذاری، شما می تونی روی یک نقاشی قیمت بگذاری؟ هر نقاش قیمت خودش را داره سبک خودش و کیفیت خودش را

برنامه نویسی وب و طراحی وب هم مثل نقاشی هست. یکی با آب رنگ نقاشی می کنه 10 میلیون یکی هم رنگ و روغن طرح می زنه 20 هزار تومن (کمتر پول مواد مصرفی ....). شما می تونی سراغ هر کدوم خواستی بری.

نمی دونم منظور دوستان از نهاد نظارتی چیه؟ یعنی یکی بیاد برای شما تعیین کنه

طراحی قالب جوملا 500 هزار تومن

ان وقت چطور می خواید کار یک طراحی 2 ماهه را که توسط یک تیم طراحی حرفه ایی پیدا شده با یک طرح که توسط یک طراح اماتور تو 1 ساعت انجام شده تفاوت بگذارید؟

نمی دونم چرا ما ایرانی ها دوست داریم هی نظارت برای خودتون درست کنیم. :auau:

ویرایش شده در توسط majid.fathi

سلام دوستان

وقتی آدم روزنامه می خره میبینه یارو زده طراحی سایت با 45000 تومان 2گیگ هاست به همراه دامنه کام و آی آر رایگان + یک پنل اس ام اس دیگه چی باید بگه!!!

ملت هم ایناو میبینن بعد حالا شما بیا خودتو بگش بگو سایت می زنم ریسپانسیو با فلان و فلان و فلان مثلا 1 تومان میگه مگه سایت رو هم پول میدن واسه طراحیش!!!بد تر از همه اینه که طرف از هیچ چی سرش نمیشه میگه با این چیز های رایگان که واسم طراحی نمی کنی؟ میگی مثلا چی می گه جوملا موملا :hooom: یارو می خواد 50000 تومان بده واسش از پایه بنویسی.:hooom:

من به شخصه قیمت های این انجمن صنفی رو هم قبول ندارم خیلی بالاس.اما از این آدم هایی هم که نون آدم رو آجر میکنن و زحمتت رو به باد می دن هم نمیگذرم.

ان که 45 تومن می گیره خیلی هم خوب براش صرف داره:

2 گیگ هاست . معلوم نیست چه نوع هاستی هست که اغلب اورسل هست و سال بعد با پول تمدید از خجالت مشتری در میان

پنل پیامک، با دادن یک پنل پیامک ارسال های کاربر توسط پنل انها انجام می شه که عملا سود خوبی خواهد داشت

3- نصب یک بسته آماده جوملا کمتر از 10 دقیقه زمان می بره

در نهایت می ببیند عملا همان 45 تومن سود هست و سود اتی خوبی هم خواهد داشت و مشتری که نیاز ان با این امکانات بر آورده می شه هم راضی هست.

این کار فکر نکنم به یک طراح و برنامه نویس حرفه ایی اسیبی بزنه

از نظر من معنی نداره این طور قیمت گذاری، شما می تونی روی یک نقاشی قیمت بگذاری؟ هر نقاش قیمت خودش را داره سبک خودش و کیفیت خودش را

برنامه نویسی وب و طراحی وب هم مثل نقاشی هست. یکی با آب رنگ نقاشی می کنه 10 میلیون یکی هم رنگ و روغن طرح می زنه 20 هزار تومن (کمتر پول مواد مصرفی ....). شما می تونی سراغ هر کدوم خواستی بری.

ان وقت چطور می خواید کار یک طراحی 2 ماهه را که توسط یک تیم طراحی حرفه ایی پیدا شده با یک طرح که توسط یک طراح اماتور تو 1 ساعت انجام شده تفاوت بگذارید؟

فکر می کنم منظور دوستمون هم مانند من باشه ، یعنی یک پایه قیمتی وچود داشته باشه ، اینجوری نباشه که برای یک نمونه سایت ساده از 50 هزار تومان تا 8 میلیون قیمت وجود داشته باشه

یک صنفی که مجوز ارئه کنه و بشه این وضعیت سرو سامان بهتری داد

تمام موارد امسال حل میشه . و یه خبر خوش هم اینکه داریم همه سعیمون رو میکنیم تا بتونیم طراحی سایت رو جز مشاغل مجازی جا بدیم . یعنی حتما نیاز به شرکت نباشه و با یک سری شرایط فرد بتونه حتی توی منزل طراحی سایت رو بعنوان شغل داشته باشه و قانونی هم کار کنه

درود/ جناب فتحی. من نگفتم طراحی سایت یه گروه حرفه ای برابر با کار یه سری ادم ناشی بشه... مسلماً هر چی سایت با کیفیت تر خب قیمتش هم بالاتر نوش جووون طراحانش.... الان نقش این نظام صنفی که قیمت گذاشته چیه؟ چه کمکی به بازار طراحی سایت کرده؟ جز اینکه یه قیمت های کذایی داده که بهش استناد کنن!

درود/ جناب فتحی. من نگفتم طراحی سایت یه گروه حرفه ای برابر با کار یه سری ادم ناشی بشه... مسلماً هر چی سایت با کیفیت تر خب قیمتش هم بالاتر نوش جووون طراحانش.... الان نقش این نظام صنفی که قیمت گذاشته چیه؟ چه کمکی به بازار طراحی سایت کرده؟ جز اینکه یه قیمت های کذایی داده که بهش استناد کنن!

انجمن صنفی نمیتونه قیمت سراسری اعلام کنه . اینم احتمالا در حد پیشنهاد بوده یا یک سری مسائل روتین که طبق اون کنترل میکنن و معمولا قیمتهای پرت و پلای رو به بالایی هست

یک پست زدم ارسال نشد. حس باز نوشتن ان نیست:دی

بله . هیچ کمکی نمی کنه. چرا که اساسا طراحی سایت قابل قیمت گذازی نیست. نه می شه قیمت پایه بیان کرد نه می شه قیمت حداکثر

شما فرض کن یک سازمان نظارتی هستید . یک روش قیمت گذاری عملی بگید. واقعا فرض کنید نرخ طراحی سایت 1393 را می خواهید اعلام کنید

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری