sheyda7124

سفید بودن صفحه ورود به مدیریت جوملا

7 پست در این موضوع

سلام

وقتی میخوام وارد صفحه مدیریت جوملا بشم صفحه سفید میاد یعنی اصلا باکس یوزر و پسورد نیست.

این مشکل بعد از اینکه احتمال میدادم بین جیکوئری ها کانفیلکت رخ داده در هاست از فولدر media/system/js/mootoolse.js که 6 تا فایل با اسم هایی که با mootools شروع میشد رو تو سیستمم دانلود کردم

از هاست پاک کردم سایت رو رفرش کردم مشکل حل نشده بود دوباره بلافاصله آپلود کردم

اما دیگه صفحه مدیریت باز نمیشه:((

خواهش میکنم کمک کنید،یه پست جواب میدین بعدش دیگه جواب نمیدین

تمام مشکلات نصفه می مونه و حل نمیشه:(

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

شما یکبار یه جوملای سالم رو روی فایلهاتون آپلود و اکسترکت کنید سپس اول پوشه installation رو حذف کرده و بعد سایتتون رو چک کنید

ببخشید بسته نصبی نصب کرده بودم دوباره همون بسته نصبی رو فایل ها آپلود کنم؟

اطلاعات قبلی پاک نمیشه

منظورم اینه کارایی که انجام دادم!

ببخشید بسته نصبی نصب کرده بودم دوباره همون بسته نصبی رو فایل ها آپلود کنم؟

اطلاعات قبلی پاک نمیشه

منظورم اینه کارایی که انجام دادم!

اگر تغییراتی توی بسته نصبی و ظاهر سایت داده باشید دوباره بسته رو آپلود کنید تغییراتتون از بین میره ولی اگر جوملای خام رو آپلود کنید تغییراتتون حفظ میشه

البته قبل از اینکارها شما به فایل کانفیگتون برید و مقدار error_reporting رو برابر با maximum قرار بدید ببینید سایتتون بجای صفحه سفید چه خطایی میده اگر خطا داد متن خطا رو قرار بدید چک کنیم

اگر هم خطایی نشون نداد همون روش اکسترکت کردن رو تست کنید

error_reporting رو فعال کردم ولی باز صفحه رو سفید نشون میده.

ضمن اینکه من به یکی از دوستان گفتم وارد صفحه شدن مثل اینکه سفید نشون نمیداده و مشکلی هم نداشته.اما برا من نشون نمیده.

فروشگاه اینترنتی - مدیریت

برای من هم سفید میاد به نظر از فایلهاش دچار مشکل شده شما همون از روش اکسترکت کردن استفاده کنید احتمال خیلی زیاد درست میشه

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری