ahmadkf1994

طراحی وب سایت رو از کجا شروع کنم؟

5 پست در این موضوع

با سلام برای آموزش طراحی وب باید از کجا شروع کرد

من با html و css آشنایی دارم و بلدم با جوملا به خوبی کار کنم اما برای یادگیری پیشرفته باید از کدوم زبان شروع کنم؟

php?

java script ?

jquary ?

چندتا آموزش از php و جاوا اسکریپت دانلود کردم اما متاسفانه متوجه نشدم دوستان لطفا کمکم کنید چون خیلی علاقه دارم و دسترسی به آموزشگاه ها ندارم

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

سلام

Js , jQuery هم باید فرابگیرید بعد از اینها به یک دو راهی انتخاب PHP یا ASP.NET می رسید ، این مقاله بهتون در انتخاب یکی از این دو کمک خواهد کرد.

لطفا" نگید می خواهم هر دوی آنها رو کامل یاد بگیرم!،یک مسیر را انتخاب کنید.

موفق باشید.

به نظر من تو این مرحله نیازی به جی کوئری و js نیست

برید سراغ php اگر قصد ادامه کار با جوملا و توسعه ی جوملا رو دارید

اگر نه صرفا کارتون طراحی سایت بر اساس جوملاست (انتخاب قالب ،نصب قالب، نصب کامپوننت ها و ورود اطلاعات) خب نیاز به php هم ندارید

اما اگه طراحی قالب دوست دارید کار کنید، ماژول بنویسید و کامپوننت ها رو توسعه بدید، نیاز به دو چیز دارید: اول اشنایی با php (الان نیازی به تسلط کامل نیست) + آشنایی و به مرور تسلط بر پلتفرم جوملا

میتونید از آموزش های طراحی قالب آقای طالبی استفاده کنید . همین طور آموزش های طراحی افزونه ی ایشون

برای php هم از این سایت استفاده کنید. رایگان و ساده با مثال های زیاد. با انلگیسی روان:

PHP 5 Tutorial

به نظر من تو این مرحله نیازی به جی کوئری و js نیست

برید سراغ php اگر قصد ادامه کار با جوملا و توسعه ی جوملا رو دارید

اگر نه صرفا کارتون طراحی سایت بر اساس جوملاست (انتخاب قالب ،نصب قالب، نصب کامپوننت ها و ورود اطلاعات) خب نیاز به php هم ندارید

اما اگه طراحی قالب دوست دارید کار کنید، ماژول بنویسید و کامپوننت ها رو توسعه بدید، نیاز به دو چیز دارید: اول اشنایی با php (الان نیازی به تسلط کامل نیست) + آشنایی و به مرور تسلط بر پلتفرم جوملا

میتونید از آموزش های طراحی قالب آقای طالبی استفاده کنید . همین طور آموزش های طراحی افزونه ی ایشون

برای php هم از این سایت استفاده کنید. رایگان و ساده با مثال های زیاد. با انلگیسی روان:

PHP 5 Tutorial

من میخوام php رو یاد بگیرم تا بیشتر وارد این حرفه بشم اما پنج شیش آموزش دانلود کردم و خیلی سخت و پیشرفته بود و از طرفی یکی گفت باید اول جاوا اسکریپت رو یاد بگیری تا php رو یاد بگیری اونم خیلی سخت بود حالا نمیدونم از کجا و چطور php رو یاد بگیرم

من میخوام php رو یاد بگیرم تا بیشتر وارد این حرفه بشم اما پنج شیش آموزش دانلود کردم و خیلی سخت و پیشرفته بود و از طرفی یکی گفت باید اول جاوا اسکریپت رو یاد بگیری تا php رو یاد بگیری اونم خیلی سخت بود حالا نمیدونم از کجا و چطور php رو یاد بگیرم

برای یادگیری php از فیلمهای آموزشی استاد طالبی میتونید استفاده کنید روان و کاربردی آموزش داده شده

فیلمهای آموزشی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری