Payam.Hayati

مشاوره و نظرخواهی برای خرید لب تاب؟

11 پست در این موضوع

سلام

حتما" میگید تو که خودت باید مشاوره بدی از ما مشاوره و کمک می خوای؟ :bala:

مدتی پیش تایپیکی مشابه برای خرید تبلت زده بودم که تونستم با جمع آوری اطلاعات بیشتر تصمیم بهتری برای خرید بگیرم ، الآن هم قصدم همین هست در واقع انتخاب رو انجام دادم اما می خوام نظرات و اطلاعات شما رو هم بدونم.

اینجا رو ببینید انتخاب اولم V3-772G هست به خاطر صفحه نمایش بزرگ و 16 گیگ رم ، انتخاب دوم هم V3-571G .

Acer و Lenovo تنها مارک هایی هستند که نسبت به قیمتشون مشخصات سخت افزاری بالا با کیفیت قابل قبول ارائه میدن.لب تاب فعلی من هم Acer5738G هست.

بودجه حداکثر : 4 میلیون تومان

موارد مهم :

-صفحه نمایش بزرگ و قوی از هر نظر.IPs و مات و....

-قدرتمند چه از نظر پردازنده چه از نظر رم.(پردازنده Zeon ندیدم برای لب تاب میگن خیلی قدرتمندتر از Cori7؟)مادربورد بتونه تا 32 گیگ رم راحت ساپورت کنه.حداقل سی پیو Cori7 با رم 16گیگ.

-گرافیک بتونه بازی های روز رو به خوبی اجرا کنه و حداقل تا دو سال دیگه مشکلی نداشته باشه از نظر کم آوردن،گیمر نیستم اما برای تفریح بازی می کنم.می تونم تا اندازه ای گرافیک رو بیخیال بشم.

-کیبورد نور پس زمینه داشته باشه.

-فاقد سیستم عامل باشه.

-intel رو به AMD ترجیح میدم،واقعا عمر مفید و قدرتش بیشتر از AMD.

مواردی که مهم نیستن :

-کیفیت صدا برام مهم نیست.

-باطری مهم نیست چقدر شارژ میده ، همیشه برق باهام هست!اما باطریش وکیوم نباشه قابل تعویض باشه برای کاربر.

-وزن مهم نیست.

-ظاهر و دیزاین مهم نیست.

-برند مهم نیست اما میگن Toshiba عالیه!توی شهر خودمون که یک لب تاب با این برند رو هم پیدا نکردم نظر شما چیه؟

تشکر gift

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

برادر از همه مهمتر کارکرد لپ تاپ رو نگفتی ؟

ولی کلا با 4 میلیون مک بهتره . اگه با کارکردش و محدودیت نرم افزاریش مشکل نداشته باشی . از هر نظر :)

درود

پیام جان به اعتقاد من lenovo کیفیت ساخت بهتری نسبت به Acer داره . تنها برگ برنده Acer گارانتی مادیران هست که اخیرا اونم ثابت کرده خدماتی برتر از بقیه ارائه نمیده .

سری های IdeaPad Lenovo خوب در اومده . از نظر سیستم کولینگ و طراحی برد هم یه سر و گردن از Acer* بالاتره .

توی انتخاب برند باهات هم عقیده هستم . Sony - Apple و HP بیشتر پول برند رو داری میدی تا امکانات . Asus هم کلا نمیدونم پول چیو داری میدی ظاهرا وقت یار وارد کننده هاشه . : دی

برادر از همه مهمتر کارکرد لپ تاپ رو نگفتی ؟

ولی کلا با 4 میلیون مک بهتره . اگه با کارکردش و محدودیت نرم افزاریش مشکل نداشته باشی . از هر نظر :)

کارکرد چی مسعود جان؟

منکر کیفیت اپل نمیشم اما دوستان دارن بر این عقیده هستند که باید ویندوز کنارش باشه،نمیخوام برخلاف آب شنا کنم.[jojo]

اینه کارت چیه با لپ تاپ ؟ گفتی بازی رو تفریحی انجام میدی . کارت که گرافیک م نیس که بگیم رندر اینا میگیری :)

ویندوز فقط سر اینکه همه نرم افزاراش در دسترسه خوبه . اما راندمان کاری مک رو توی هیچ برند دیگه ندیدم ( در واقع ضعف مدیریت منابع سخت افزاری ویندوز مطرحه . نه برند . مک عالی مدیریت میکنه . معماری پردازشیش و مصرف بهینه از رو و ... کاملا با ویندوز متفاوته ) این راندمان رو زیر فشار سنگین کار پردازشی میگم . دو سیستم با کانفیگ برابر .

من اصلا از اپل خوشم نمیاد . ولی بحث کارکرد پیش بیاد واقعیت رو باید گفت .

خیلی ویندوز هم واجب باشه یه مجازی ساز خرجشه :)

اگه 4 تومن می خوای هزینه کنی. فقط و فقط مک. سیستم عامل هم همون ویندوز 8 بریز روش.

در مورد تجربه خودم. در بین لپتاپ هایی که داشتم و دارم سونی بهترین تجربه من بود.

یک مدل fw390 بیش از 5 سال پیش خریدم. هنوز که هنوزه فقط از ان سونی استفاده می کنم. در مقابل 2 سال بعد یک ایسوس kj42 خریدم. کلی مشکل داشتم باهاش و بیشترین علت فن و سیستم خنک کننده ان بود.

در کل هرچی لپتاپ سخت افزار بالاتری داشته باشه مشکلات بیشتری هم داره که مهم ترین مشکل ان گرم شدن ان هست. گرم شدن به مرور راندمان دستگاهت را کاهش می ده (البته تو لپتاپ های سایز بزرگ این مشکل کمتر هست). من خودم اگه الان بخوام بخرم ultra book های لنووا را ترجیح می دم. کیفیت ساخت و سخت افزار خوبی داره. چون سونی این روزا سرگرم موبایل شده و یکم از خط لپتاپ امده بیرون.

خود من اگر 4 تومان می خواستم هزینه کم لپتاپ نمی خریدم. تبلت های سرفیس ماکروسافت را می خریدم. چون 4 تومن هزینه نکردم این را خریدم:

http://www.digikala.com/Product/DKP-25944/ASUS-Transformer-Book-T100T-32GB/%D8%AA%D8%A8%D9%84%D8%AA-%D8%A7%D9%8A%D8%B3%D9%88%D8%B3-%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%B3%D9%81%D9%88%D8%B1%D9%85%D8%B1-%D8%A8%D9%88%DA%A9-T100T/keyword-t10

البته نسخه 64 گیگ رم ان را. ویندوز ان کمتر از 2 ثانیه راه اندازی می شه و باتری ان 7-8 ساعت کار می کنه که برای کارهای دانشجویی ، حمل و نقل ، ... عالیه

اگه 4 تومن می خوای هزینه کنی. فقط و فقط مک. سیستم عامل هم همون ویندوز 8 بریز روش.

در مورد تجربه خودم. در بین لپتاپ هایی که داشتم و دارم سونی بهترین تجربه من بود.

یک مدل fw390 بیش از 5 سال پیش خریدم. هنوز که هنوزه فقط از ان سونی استفاده می کنم. در مقابل 2 سال بعد یک ایسوس kj42 خریدم. کلی مشکل داشتم باهاش و بیشترین علت فن و سیستم خنک کننده ان بود.

در کل هرچی لپتاپ سخت افزار بالاتری داشته باشه مشکلات بیشتری هم داره که مهم ترین مشکل ان گرم شدن ان هست. گرم شدن به مرور راندمان دستگاهت را کاهش می ده (البته تو لپتاپ های سایز بزرگ این مشکل کمتر هست). من خودم اگه الان بخوام بخرم ultra book های لنووا را ترجیح می دم. کیفیت ساخت و سخت افزار خوبی داره. چون سونی این روزا سرگرم موبایل شده و یکم از خط لپتاپ امده بیرون.

خود من اگر 4 تومان می خواستم هزینه کم لپتاپ نمی خریدم. تبلت های سرفیس ماکروسافت را می خریدم. چون 4 تومن هزینه نکردم این را خریدم:

http://www.digikala.com/Product/DKP-25944/ASUS-Transformer-Book-T100T-32GB/%D8%AA%D8%A8%D9%84%D8%AA-%D8%A7%D9%8A%D8%B3%D9%88%D8%B3-%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%B3%D9%81%D9%88%D8%B1%D9%85%D8%B1-%D8%A8%D9%88%DA%A9-T100T/keyword-t10

البته نسخه 64 گیگ رم ان را. ویندوز ان کمتر از 2 ثانیه راه اندازی می شه و باتری ان 7-8 ساعت کار می کنه که برای کارهای دانشجویی ، حمل و نقل ، ... عالیه

مرسی مجید جان،برای خرید تبلت بین ASUS Transformer Book T100T و Note 2014 3G Edition مونده بودم که در نهایت Note رو برداشتم.ASUS Transformer Book T100T برای دوره دانشجویی حرف نداره از نزدیکم باهاش کارکردم دوستان هم از خوبی هاش گفتن اما الآن دیگه جواب کار و نمیده SQL و VisualStudio رو روش نصب کنم کارش تمامه :yeah:

مسعود جان کار برنامه نویسی هست تحت وب و ویندوز ، بیشتر هم دات نت کار می کنم یعنی الزاما" باید برنامه که چه عرض کنم قول های SQL و Visual رو روش نصب کنم همین دو به تنهایی معادل کلی برنامه جانبیه دیگه هست.

مجازی سازی اونطور که باید و شاید جواب نمیده خصوصا" در سرعت.

البته فکرمو مشغول اپل کردی باز :hehe:

VisualStudio که برنامه ی خاصی نیست روی همین تبلت فسقلی نصب کردم.، کامپایل هم می کنم. نیاز به رم ، cpu .. نداره . روی همون سونی که گفتم core i2 هم هست برنامه داشتم ران ان 3 روز طول کشیده (البته بین ان یک برا هایرنیت کردم)

سلام دوستان دنبال یه طراحی سایت متفاوت هستم میشه راهنمایی کنید ممنون

سلام

دوست عزیز عنوان تایپیک رو ندیدی؟!!

طراحی سایت متفاوت ؟!!!

مدیران لطفا" تایپیک رو ببندن.تشکر

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری