imamali

مشکل با تاریخ شمسی

6 پست در این موضوع

سلام

درمورد این مشکل خیلی سرچ کردم بعضی جاها هم مطالبی دیدم ولی به نتیجه نرسیدم

هنگامی که شما مطلبی درج می کنید تاریخ درج آن مطلب در کنار نوشته می آید ولی مشکل من این است

که علیرغم انتخاب درست تاریخ در هنگام نوشتن مطلب در صفحه سایت نه تنها تاریخ اشتباه به نمایش می آید بلکه یک عدد بی ربط هم درکنارش نوشته می شود

نمونه مطلبی که در تاریخ نوشته شده است 06/02/1391

را, 17 بهمن 769 17:47 نشان می دهد

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

شاید اون 769 بازدید ها ست که به خاطر مشکل در css قالب میفته بغل تاریخ. اگه میتونید لینک بذارید.

با تشکر فراوان از پاسخ

نه مربوط به آن نیست چون در سایر جوملاها این مشکل نیست وتعداد بازدید کننده ها درست نمایش داده می شود

یک مشکل دیگر هم دارم وآن اینست که در هنگام ورود مطالب خیلی با اخطار نوشتار تکراری مواجه می شوم در صورت امکان راهنمایی بفرمایید.

با تشکر مجدد

ویرایش شده در توسط imamali

جوملا را عوض کردم(البته جوملای مشکل دار مال شما نبود) واز ترجمه یک تیم دیگر استفاده کردم

این مشکل حل شد!

سلام

هنگامی که شما مطلبی درج می کنید تاریخ درج آن مطلب در کنار نوشته می آید ولی مشکل من این است

که علیرغم انتخاب درست تاریخ در هنگام نوشتن مطلب در صفحه سایت نه تنها تاریخ اشتباه به نمایش می آید بلکه یک عدد بی ربط هم درکنارش نوشته می شود

علتش اینه که شما از جوملایی داشتید استفاده میکردید که تابع تاریخ را درست ننوشته اند و به درستی شمسی سازی نشده است . و به همین دلیل بجای سال 1391 سال 769 درج میکرد. در واقع 769 عدد سال بود .

موفق پایدار

سلام

شما این مشکل رو رفع کردید ؟ چطوری ؟

من در حال حاظر این مشکل رو با zoo دارم

میشه بگید چطور برطرف شد ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری