kianesfahan

مشکلات بسته املاک جوم پک

7 پست در این موضوع

با عرض سلام خدمت دوستان و اقای طالبی .

بنده چند وقت پیش بسته جوم پک را خریداری نمودم . و فقط قصدم از خرید این بسته سیستم املاک اون بوده است .

اما بعد از نصب این سیستم چندین مشکل بزرگ در سیستم املاک مشاهده کردیم که واقعا باعث تعجب هست که چرا اقای طالبی چنین سیستمی را داره به کاربران میفروشه ؟ مگر ما پول کمتر داده ایم ؟

من مشکلات را با عکس و شماره مطرح می کنم . امیدوارم دوستان و جناب طالبی عزیز بیان و پاسخ مشکلات را با عدد پاسخ بدهند :

1 . مهمترین مشکل این هست که وقتی از جستجوی سیستم استفاده می کنیم سیستم پس از جستجو ما را به یک صفحه دیگه هدایت می کنه که مثلا درج می کنید این مورد پیدا نشد اما وقتی دکمه بک مرورگر ار میزنیم برای چند لحظه بر میگرده به سایت و دوباره میاد توی همون صفحه جستجو که درج کرده هیچ موردی پیدا نمیشه . . برای اینکه وارد سایت بشیم مجبوریم دوباره ادرس سایت را تایپ کنیم !!! این مهمترین مشکل هست . چه طوری باید حل کنم ؟

اینم تصویرش: http://up98.org/upload/server1/02/j/asfg49gmuo6649k20i7i.jpg

2. مشکل بعدی اینکه در قسمت خبرنامه دو فیلد وجود دارد که برای هر دو فیلد ذکر شده است ادرس ایمیل که قانونا باید یکی از فلید ها اسم شخص باشه . این فیلد ها را چه طوری میشه ویرایش کرد ؟ و مهم تر این است که وقتی ادرس ایمیل را وارد می کنیم ظاهرا ثبت میشه اما هیچ پیغام ثبت نامی در خبرنامه نمایش نمیده ! چه طوری میشه پیغام گذاشت ؟ و این لیست خبرنامه کجا میره ؟

تصویر : http://up98.org/upload/server1/02/j/vqu7plzb580dgapuic9v.jpg

3. مشکل بعدی این میباشد وقتی می خواهیم املاکی را برای سایت بفرستیم در فرمی که قرار داده اید خیلی قسمت ها ترجمه نشده !!!

از کدام قسمت میتونم خودم ترجمه کنم ؟

تصویر : http://up98.org/upload/server1/02/j/52mikpg6j1d1no304sm1.jpg

http://up98.org/upload/server1/02/j/41uv9u5rkqcri29zvdac.jpg

4. مورد بعدی اینکه ماژول های پایین صفحه امکان این که روش کلیک کنم و به ملک مورد نظر انتقال یابد هست ؟

تصویر = http://up98.org/upload/server1/02/j/vbpmqujvdmstlsuh2arl.jpg

5. در قسمت مدیریت کاموننت خیلی از قسمت ها ترجمه نشده . خودم از کدام قسمت میتونم ترجمه کنم ؟

تصویر = http://up98.org/upload/server1/02/j/6p14jn0iw80v9vnx2yt3.jpg

6. وقتی فرم ارسال ملک را پر می کنیم و ارسال می کنیم بعدش یک سری اطلاعات مثل شماره حساب و غیره می دهد . چه طور میشه این قسمت را ویرایش کرد ؟

تصویر = http://www.up98.org/upload/server1/02/j/xeiwcg3qroh8jnwx2u7w.jpg

فکر کنم بهترین شخص جناب طالبی باشه که بتونه کمک کنه .

اما خوب این سیستم این مشکلات را داره و باید حل بشه . من هم هر چی گشتم نتونستم مشکلات را بر طرف کنم و پست دادم .

حالا هم از همه دوستان خواهش می کنم کمک کنند .

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

1- مشکل جستجو در نسخه اصلی این سیستم هم وجود داره و بر میگرده به عدم پشتیبانی از فارسی

2- خبرنامه فقط یک دموست .. برای خبرنامه میتونید از jnews یا acymailing استفاده کنید

3-فیلدهای پیشفرض ثبت ملک انگلیسی هستند .. عنوان فیلدها رو باید بر اساس نیاز خودتون ایجاد و فیلدهای دلخواه خودتون رو تعریف کنید چرا که هر کسی بنا بر نیاز خودش فیلدهاش رو تعریف میکنه .. عنوان فیلدها به فارسی و نام فیلدها باید به انگلیسی وارد بشه

4-ماژول های پایین صفحه هم دمو هستند .. در واقع شما برای نمایش اخرین ملک های اضافه شده باید از یک ماژول دیگه استفاده کنید که مرتبط با sobi باشه

5-برای ترجمه فایل زبان رو از فولدر administrator/language/fa باز کنید و ترجمه کنید

6- این قسمت هم فکر میکنم در تنظیمات پلاگین باشه .. چک میکنم اطلاع میدم دقیق کجاست

درود .

تشکر جناب طالبی بابت پاسخ شما . اما امکان دارد به سوالات زیر هم پاسخ دهید ؟ سوالات بر اساس همان شماره های قبلی میباشد . و از همه مهتر اینکه چرا شما یک سیستم کامل تحویل نداده اید ؟ و اکثر قسمت ها دمو میباشد .

1. یعنی هیچ راهی نداره این مشکل را برطرف کنیم ؟

2. امکان دارد که لینک افزونه ها یا مشابه چنین افزونه هایی که فارسی شده باشند را بدهید ؟

4.لطفا لینک دانلود این افزونه را هم قرار دهید . اگر نسخه فارسی باشد که بهتر میباشد .

5. دقیقا کدام فایل ها مربوط به این کامپونت میباشد ؟

در ضم ایمیل های تایید املاک هم که ارسال میشود به صورت انگلیسی میبباشد از کجا میشه فارسی کرد ؟

ممنون میشم مثل قبل پاسخ کامل و جامعی بدهید .

با اجازه مهندس این یک گزینه رو اگه اشکال نداره من نظرمو بدم:

و از همه مهتر اینکه چرا شما یک سیستم کامل تحویل نداده اید ؟ و اکثر قسمت ها دمو میباشد .

به نظر این بنده ی حقیر سرتاپا تقصیر اگه قرار بود سیستم کامل باشه باید پاشیم بریم یک بنگاهی همه ی ملکهارو براش وارد کنیم بعد تحویلش بدیم!!!فکر نمیکنم منطقی باشه این کار با اون قیمت ناچیز ارائه بشه (حداقل من نمیکنم):37:

از ارسال اسپم جدا خودداری کنید فکر نمیکنم انقدر مسئله پیچیده و مهم باشه که شما در طی 8 ساعت دو بار پست اسپم بزنید که چرا جواب نمیدیم!

تشکر جناب طالبی بابت پاسخ شما . اما امکان دارد به سوالات زیر هم پاسخ دهید ؟ سوالات بر اساس همان شماره های قبلی میباشد . و از همه مهتر اینکه چرا شما یک سیستم کامل تحویل نداده اید ؟ و اکثر قسمت ها دمو میباشد .

1. یعنی هیچ راهی نداره این مشکل را برطرف کنیم ؟

2. امکان دارد که لینک افزونه ها یا مشابه چنین افزونه هایی که فارسی شده باشند را بدهید ؟

4.لطفا لینک دانلود این افزونه را هم قرار دهید . اگر نسخه فارسی باشد که بهتر میباشد .

5. دقیقا کدام فایل ها مربوط به این کامپونت میباشد ؟

در ضم ایمیل های تایید املاک هم که ارسال میشود به صورت انگلیسی میبباشد از کجا میشه فارسی کرد ؟

ممنون میشم مثل قبل پاسخ کامل و جامعی بدهید .

هیچ قالبی پیدا نمیکنید که امکانات کامل توش باشه و تمام قالبهایی که به صورت بسته نصبی شرکتهای مطرح دنیا عرضه میکنند تقریبا بیشتر ماژولهاش دمو هستند ... دلیلی هم نداره برای 35 هزار تومان بیایم و یه سیستم 200 هزار تومانی آماده کنیم ! کمی بیشتر تامل کنید خودتون جواب خودتون رو پیدا میکنید

از سایت سازنده هم بخرید همینه یعنی دمو!!

1- راه زیاده! کافیه ماژول جستجوش رو با ماژول جستجوی دیگه ای عوض کنید

2- افزونه ای فارسی نشده .. باید از نسخه های انگلیسی استفاده کنید و خودتون فارسی کنید

4- در جوملا جهانی سرچ کنید .. این لینک کلیه افزونه های مرتبط با sobi است

5-دو تا پوشه وجود داره به نام com_sobi یکی در components و دیگری در administrator/components

درود .

دوستان عزیز Mohsen Shahbazi و tarantino بنده عرض میکنم که شما یک سیستم کامل تحویل می دادید حداقل هزینه اش را بیشتر اخذ می کردید نه اینکه توی این سیستم این همه مشکل وجود داشته باشه .

جناب طالبی برای جستجوگر از چه افزونه مشابه ای می توان استفاده کرد ؟

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری