attarud

از سایت p30 جوملا خرید نکنید.

11 پست در این موضوع

ارسال شده در (ویرایش شده)

سلام

دوستان بنده پلاگین بانک پارسیان برای جوم شاپینگ رو از سایت پی سی جوملا به قیمت 36000 هزار تومان با پشتیبانی یک ماهه!!! خریدم . پلاگین رو نصب کردم به تا مشکل خوردم یکی اینکه بعد از برگشت از سایت بانک خطای زیر رو میداد :

خطا در روش پرداخت رخ داده است

و دوم اینکه قیمت های سایت تومان بود و بانک ریال و این پلاگین متاسفانه کار تبدیل به ریال رو انجام نمیداد !!

درصورتی که بنده دو تا فروشگاه دیگه دارم که یکی با اپن کارت و دیگری با یه فروشگاه ساز دیگه است . برای جفتشون ماژول های بانک پارسیان رو خریدم با پشتیبانی یکساله و نه یک ماهه و هردو هم قیمت ها رو به ریال تبدیل میکردن .

یه تیکت به این سایت پی سی جوملا زدم و مشکل رو گفتم ، بعد از 2 روز که جواب ندادند ، من باهاشون تماس گرفتم و پیگیری که کردم در آخر گوشی رو قطع کردند و تو جواب تیکت گفتند باید 35000 تومن دیگه بدی تا کاری کنیم که پلاگین قیمت ها رو به ریال تبدیل کنه!!!

بنده پیگیر این قضیه هستم تا دیگه جرات نکنند با کسی اینجوری رفتار کنند .

الان نه پرداخت انجام میشه و اون مشکل تومان به ریال هم سرجاشه

پلاگین رو هم ورداشتن کد کردن نشه

حالا اگر برای حل مشکل راه حلی دارید ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

امیدوارم پستم حذف نشه

با تشکر

ویرایش شده در توسط attarud

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی
چشم خرید نمیکنیم howit

راه موفقیت رو ما بلد نیستیم ولی راه شکست اینه که سعی کنیم همه رو راضی نگه داریم

بحث سعی کردن نیست ، این وظیفه کسی است که یک محصولی رو میفروشه کاملا پشتیبانی کنه ، نه اینکه بنده الان پول رو پرداخت کردم ولی این پلاگین کار نمیکنه!!!!

انجمن جوملا ایران - پی سی تمپ - پی سی جوملا و ..... یک مجموعه هستند . شما اگه انجمن رو قبول دارید که اینجا تاپیک زدید اونا رو هم باید قبول داشته باشید و اینکه این سایت خیلی وقته داره پلاگین های بانکی میفروشه و مشکلی گزارش نشده . توصیه میکنم حداقل صحبتهاشون رو کامل بشنوید نه اینکه فقط چون مشمول هزینه مجدد شدید از کوره در برید . بعضی وقتها به دلیل تغییر سیاستهای امنیتی بانکها سایتهای ارائه خدمات ناچار به بازنویسی و ویرایش کدها هستند و موارد دیگه ....

ما هزار بار تذکر دادیم که مسائل کاری تون رو در انجمن مطرح نکنید. ارتباطات کاری همیشه شامل نارضایتی یکی از طرفین هم هست

قرار نیست تا یه قرون بالا پایین شد همه جا جار بزنیم که. تماس بگیرید مشکلتون رو قطعا حل می کنن. اگه اونا گوشی رو قطع کردن شاید ادبیاتی که شما استفاده کردید هم مناسب نبوده

ما هزار بار تذکر دادیم که مسائل کاری تون رو در انجمن مطرح نکنید. ارتباطات کاری همیشه شامل نارضایتی یکی از طرفین هم هست

قرار نیست تا یه قرون بالا پایین شد همه جا جار بزنیم که. تماس بگیرید مشکلتون رو قطعا حل می کنن. اگه اونا گوشی رو قطع کردن شاید ادبیاتی که شما استفاده کردید هم مناسب نبوده

جالبه که خوب حمایت میکنید از هم !!!!! . دوست عزیز بنده 36000 هزار تومان دادم و این پلاگین کار نمیکنه . اگه این یه قرونه بفرمایید دیگه پیگیری نکنم . بنده از طریق دیگه پیگیر قضیه هستم فقط خواستم با مطرح کردن این موضوع اینجا یک اینکه به بقیه دوستان هم هشدار بدم کلاه سرشون نره و دوم اینکه شاید کسی پیدا بشه بتونه راهنمایی کنه من مشکل این پلاگین رو برطرف کنم . همین

جالبه که خوب حمایت میکنید از هم !!!!! . دوست عزیز بنده 36000 هزار تومان دادم و این پلاگین کار نمیکنه . اگه این یه قرونه بفرمایید دیگه پیگیری نکنم . بنده از طریق دیگه پیگیر قضیه هستم فقط خواستم با مطرح کردن این موضوع اینجا یک اینکه به بقیه دوستان هم هشدار بدم کلاه سرشون نره و دوم اینکه شاید کسی پیدا بشه بتونه راهنمایی کنه من مشکل این پلاگین رو برطرف کنم . همین

دوست عزیز بحث حمایت نیست . بحث شما ارتباطی با انجمن رفع ایراد جوملا نداره . شما برو شکایت قانونی کن با تمام قوا اگه فکر میکنید سرتون کلاه رفته . این سایت روزانه تعدادی زیادی مشتری داره که در مجموع راضی هستند از خدمات . نه شمایی که ناراضی هستید حق دارید تاپیک بی دلیل و سوءتبلیغ کنید نه اونایی که راضی هستند بیان تاپیک بزنن تشکر کنن . این بحث نه برای پی سی جوملا بلکه برای تمامی دوستان فعال در زمینه آی تی هست .

ضمنا در لحن فرمایشتون هم یه مقدار احتیاط کنید .

سلام

یاد بازی زوو در دوران ابتدایی توی مدرسه افتادم ، وارد زمین حریف شدی چنیدن نفر گرفتنت نفستم رو به پایانه.:hehe:

کلام نرم و خوب سنگ رو هم آب میکنه ما که آدمیم ، شما به کودک هم پند و نصیحت دلسوزانه و حق بدی اگر با بیان مناسب نباشه قبول نمیکنه و جبهه میگیره.

دوباره تماس بگیرید اگر پاسخی دریافت نکردید از طریق مراجع مربوطه پیگیری کنید.

بهترین کسی هم که میتونه کمکت کنه برای حل این مشکل خود برنامه نویس افزونه و نیروهای پشتیبان فروشگاه هستند.

پیشنهاد خوبیه . تاپیک بسته شد . تا الانم که بسته نشد برای این بود که دوستمون فکر نکنن ما داریم جانب داری میکنیم

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری