mdchicho

مشکل با دو زبانه کردن سایت و افزونه sh404sef لطفا کمک کنید

6 پست در این موضوع

سلام

یک سایت بسیار مهم دارم که حدود 2 سال است راه اندازی شده و بیش از 7000 مطلب داخل اون هست.برای بهینه سازی همان 2 سال پیش افزونه sh404sef رو نصب کردم.الان نیاز پیدا کردم سایت را 2 زبانه کنم و زبان انگلیسی را اضافه کنم . متاسفانه درست نشد که نشد.

در سایت های خارجی و انجمن خود sh404sef جستجو کردم نوشته بود اول پلاگین زبان را غیرفعال کنید و سپس multilanguage را در کامپوننت فعال کنید.تا جایی که می دانم تمام مراحل را درست انجام دادم ولی در نهایت یک مشکلی با زبان دوم یعنی انگلیسی دارم.

سایت به صورت پیش فرض فارسی هست و مشکلی نداره ، اما وقتی به ماژول تغییر زبان ، زبان را انگلیسی میکنم این آدرس را به سایت اضافه میکنه ?lang=en بازهم تا اینجا مشکلی نیست . مشکل وقتی شروع میشه که روی منوهایی که برای زبان انگلیسی ساختم کلیک می کنم .

اونوقت ?lang=en انتهای آدرس ها اضافه نمی شود و صفحه پیام خطا می دهد.وقتی به صورت دستی ?lang=en را انتهای آدرس اضافه می کنم حل میشه ولی خودش اضافه نمی شود.اما در زبان فارسی هیچ مشکلی ندارم.

از اساتید عزیز خواهشمندم هرکس با این کامپوننت sh404sef کار کرده کمک کنه.در ضمن وقتی کامپوننت را غیرفعال میکنم و پلاگین زبان را فعال میکنم همه چیز مثل هلو کار میکنه و مشکلی نیست.

ممنون

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

یک راه بهتر هم از لحاظ پیاده سازی و هم آسان تر و هم سئو بهتر اینکه

ساب دامین en.yourdomain.com ایجاد، کل محتوا را با اکیبا بک آپ بگیرد و در زیر دامنه نصب کنید سپس زبان جوملای en.yourdomain.com را انگلیسی کنید و دستی تغییر بدید. فقط برای تغییر زبان یک ماژول html درست کنید که با کلیک تغییر زبان بده

دوست عزیز ممنون از راهنمایی شما اما این کار خیلی منطقی نیست در ضمن حجم سایت حدود 20 گیگ هست و انتقال همچین سایتی کار جالبی نیست. ممنون میشم یک فکری برای 404sef بکنید

من چند باری با sh404sef کار کردم و هر بار مشکل داشتم و از استفاده صرف نظر کردم .

ظاهرا این جزو ساختار sh404sef هست

Language (lang) tags in urls :: sh404SEF :: Page 1

ولی اینکه که می گید راه غیر منطقی هست. نمی دونم سایت شما به چه نحوی هست ولی 7000 مطلب نباید حجم 20 گیگ داشته باشه. ولی در حالت کلی داشتن تک در en در ساب دامین برای سئو هم بهتر هست.

خوب دوست من اینکه حجم اینقدر زیاده به این خاطر هست که داخل هر مطلب کلی عکس و فایل های متفرقه است.

دوم اینکه داشتن دو سایت کار سختی است مثلا وقتی یکی در سایت فارسی ثبت نام میکنه باید بیایم به صورت دستی در سایت دوم هم ثبت نام کنیم و کلی اما و اگر دیگه . در کل داشتن دو سایت کار جالبی نیست.

ببینید میشه با یک راه حل این مشکل رو حل کرد .ممنون از شما

مدیران عزیز و دوستانی که با این افزونه کار کردند لطفا کمک کنند.بسیار حیاتی است.

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری