joomla-f1

پیغام خطا هنگام بسته ی نصبی جوملا

18 پست در این موضوع

سلام .

من طبق دستورات مهندس طالبی یک بسته ی نصبی رو ایجاد کردم اما هنگام نصب با پیغام خطای زیر مواجه میشم ! ( البته احتمال میدم دیتابیسم مشکل داشته باشه که برای رفع مشکل دیتابیس این تاپیک رو ایجاد کردم .)

[ATTACH=CONFIG]6823[/ATTACH]

آموزش ووکامرس قالب جوملا قالب وردپرس قالب رایگان وردپرس قالب رایگان جوملا هاست نامحدود هاست جوملا هاست لاراول هاست وردپرس هاست ارزان هاست ربات تلگرام خرید دامنه آموزش ساخت ربات تلگرام با php آموزش html و css آموزش لاراول آموزش cPanel آموزش php آموزش سئو وردپرس آموزش امنیت وردپرس آموزش وردپرس آموزش فرم ساز RSform آموزش سئو جوملا آموزش فروشگاه ساز Hikashop آموزش فروشگاه ساز ویرچومارت آموزش طراحی سایت آگهی تبلیغاتی آموزش امنیت جوملا آموزش طراحی سایت فروش فایل آموزش طراحی قالب ریسپانسیو با Helix آموزش جوملا 3 آموزش ساخت ربات دکمه ی شیشه ای آموزش ساخت ربات همکاری در فروش آموزش ساخت ربات جذب ممبر آموزش ساخت ربات ضد اسپم آموزش ساخت ربات پیوست فایل سورس ربات مدیر گروه | ربات مدیر گروه همسریابی

فکر می کنم از پایگاه داده ایی استفاده می کنی که قبلا داده داره و در مرحله قبلی تیک drop data را نمی زنی

یه تست بزنید ببینید چی میشه

یا گزینه drop یا دستی داده های DB را پاک کنید

فکر می کنم از پایگاه داده ایی استفاده می کنی که قبلا داده داره و در مرحله قبلی تیک drop data را نمی زنی

یه تست بزنید ببینید چی میشه

یا گزینه drop یا دستی داده های DB را پاک کنید

عرض کردم که بسته ی نصبی ساخته شده .

تیک مربوطه هم گذاشتم . داده ها هم نمیخوام پاک بشه الزاما میخوام داده ها وجود داشته باشند

مرسی

برای ساختن بسته نصبی مرحله ای داره که قبل از اکسپرورت باید جدول user رو پاک کنی . انجام دادی اون مرحله رو ؟

برای ساختن بسته نصبی مرحله ای داره که قبل از اکسپرورت باید جدول user رو پاک کنی . انجام دادی اون مرحله رو ؟

خیر

ابتدا اکسپورت گرفتم سپس ویرایش های لازم رو انجام دادم و در نهایت توی پوشه ی instalation و در جای مناسب خودش کپی کردم .

هم جدول user ، schemas ، پیشوند جداول ، سشن و ... رو ویرایش کردم .

مهندس این همین دیتابیسی هست که دادم خدمت خودتون . متاسفانه هنوز مشکل داره به تاپیک زیر برید فایل دیتابیس رو پیوست کردم . اگر وقت دارید یه نگاهی بهش بندازید

من فکر میکنم دو تا پیشوند جداول داره و بعضی جداول مثل یوزر دو تا هست توی این دیتابیس

آیا جداول دیتا بیس من دارای 2 پیشوند است ؟

خب برادر چه کاریه :| قبل از اینکه اکسپورت بگیری جداولی که پیشوند اون مربوطه به جوملای مربوطه نیست حذف کن . من اون روز که دیدم اضافه بود . فقط چون بک آپ نداشتم و هم اینکه گفتم نکنه برای سایت دیگست پاک نکردم . پیشوند رو از فایل کانفیگ ببین . باقی رو پاک کن . جدول user رو هم پاک کن . اکسپورت . بعد برای ویرایش که به جای پیشوند #__ میذاری انجام بده :)

خب برادر چه کاریه :| قبل از اینکه اکسپورت بگیری جداولی که پیشوند اون مربوطه به جوملای مربوطه نیست حذف کن . من اون روز که دیدم اضافه بود . فقط چون بک آپ نداشتم و هم اینکه گفتم نکنه برای سایت دیگست پاک نکردم . پیشوند رو از فایل کانفیگ ببین . باقی رو پاک کن . جدول user رو هم پاک کن . اکسپورت . بعد برای ویرایش که به جای پیشوند #__ میذاری انجام بده :)

میشه این لطف کنی و این کار رو انجام بدید عجله ای هم ندارم . (دیتابیس اینجا پیوست شده آیا جداول دیتا بیس من دارای 2 پیشوند است ؟)

اما من فکر میکنم دیتابیس مشکل داره وگرنه ایجاد بسته ی نصبی برام ممکنه . اگر دوستان لطف کنن و دیتا بیس رو یه بررسی کنند ممنون میشم .

new.zip

مشکلی نداره و حجم دیتابیستون بالاست . از طریق خود phpmyadmin*در حالت معمول بیشتر 2mb مجاز نیستید import کنید . ولی کلا مشکلی نداره . با akeeba بکاپ بگیرید بره پی کارش

باشه چشم با اکیبا میگیرم این بار

فقط یک سوال : الان توی این دیتابیس دو تا جدول user وجود داره ! دو تا پیشوند جداول داره ! دو تا schemas_# داره ! سشن دوتا هست !

این طبیعی هست یا در حالت عادی باید یک جدول یوزر و .. باشه؟

مرسی

100% در حالت طبیعی میبایست که دیتابیس شما یک تیبل یوزر، کانتنت و... داشته باشه.

اگر دوتا داره، اونی مربوط به دیتابیس اصلی هست که با پیشوند کلی دیتابیس، یک پیشوند یکسان داره.

زمانی که دارید سایت جدید راه اندازی میکنید توی قسمتی که عنوان دیتابیس رو میزنید یه سوال میپرسه که جداول قبلی رو چیکار کنم ؟ بایگانی کنم یا حذفش کنم . احتمالا زمان نصب این گزینه رو که پیش فرض روی بایگانی بوده ردش کردید و جداول قدیمی رو هم داره میاره

دوستان راهنماییهای زیادی کردن ولی این نکته رو اشاره کنم در مورد خطایی که شما در ابتدای تاپیک گذاشتید

شما وقتی بسته نصبی میخواید بسازید باید مقدارهای موجود در جداول users و user_usergroup_map رو خالی کنید برای اینکار وقتی از جداول اکسپورت گرفتید

فایل sql رو باز کنید و دستورات INSERT مربوط به دو جدولی رو که گفتم حذف کنید همین

الان شما چون حذف نکردید داره مقدار تکراری وارد جدول user_usergroup_map میکنه و خطا میده

دوستان راهنماییهای زیادی کردن ولی این نکته رو اشاره کنم در مورد خطایی که شما در ابتدای تاپیک گذاشتید

شما وقتی بسته نصبی میخواید بسازید باید مقدارهای موجود در جداول users و user_usergroup_map رو خالی کنید برای اینکار وقتی از جداول اکسپورت گرفتید

فایل sql رو باز کنید و دستورات INSERT مربوط به دو جدولی رو که گفتم حذف کنید همین

الان شما چون حذف نکردید داره مقدار تکراری وارد جدول user_usergroup_map میکنه و خطا میده

با تشکر از دوستانی که در این پروسه من رو همراهی و راهنمایی کردند .

حل شد

بسته ی نصبی من به راحتی قابل نصب هست اما : اسلایدر تصاویر رو نمی تونه بارگذاری کنه ، لینک هایی که در سایت وجود دارند با کلیک بر روی اونا با پیغام زیر مواجه میشم !

Object not found!

The requested URL was not found on this server. The link on the

referring page seems to be wrong or outdated. Please inform the author of that page about the error.

If you think this is a server error, please contact the webmaster.

Error 404

localhost

08/19/14 00:47:07

Apache/2.2.14 (Win32) DAV/2 mod_ssl/2.2.14 OpenSSL/0.9.8l mod_autoindex_color PHP/5.3.1 mod_apreq2-20090110/2.7.1 mod_perl/2.0.4 Perl/v5.10.1

لطفا راهنمایی بفرمایید چی کار کنم .

لازم به ذکر هست که مراحل رو بارها طی کردم . ساخت بسته ی نصبی هم بلدم . مرسی

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری